Familieberichten Üi/arJadsf) *^L^ibAvSr£\n'£ COLOFON Familieberichten 16 dinsdag 12 april 2016 Ronald Matthijsse For ever Broer VRIEND!! Ronald Matthijsse Ronald Matthijsse Ronald Matthijsse Charles Johannes Bouwens kükookop q fflensenlinq.nl Charles Bouwens Willy Leonard de Koek Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij. Wat op liefde gebouwd is, kent geen vergeten Je was mijn maatje, je was mijn alles... Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van een goed uniek mens, mijn lieve maatje, onze lieve vader en opa -Ronny - echtgenoot van Henny Matthijsse - Roffel 24- 11 - 1955 t 10-04-2016 Renesse Gent (B Henny Matthijsse - Roffel Michel en Corina, Lolita Niels en Marieke, Elinny en Yorben, Lana en Raoul, Mattias Monique en Maikel, Romy, Lieve, Benthe Peter en Geniya, Tyra, Alex Sas van Gent, 10 april 2016. Oostkade 12, 4551 CL De crematieplechtigheid, waaivoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 15 april om 15.00 uur in Crematorium "Westlede", Smalle Heerweg 60 te Lochristi (B), waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Ronald ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u donderdag 14 april om 18.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te zenden, wilt u deze aankondiging dan als zodanig beschouwen. Hennie, kinderen en kleinkinderen wij zijn er voor jullie Adrie en Emma Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede VRIEND RONALD. We zullen hem verschrikkelijk missen. Renzo Anita Dario. Wij wensen Hennie, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Met verslagenheid hebben wij er kennis van genomen dat plotseling is overleden onze grote fan en vriend We zullen hem, zijn enthousiasme en vriendschap erg missen. Hoor je het Ruisen Tandsjen Bei Westdoipe Je bent over de muur van het leven geklommen Man met hetzelfde gedachtegoed als wat wij nastreven. Laten we dat na het verwerken zo houden! We zullen je missen DE PIEREWIETEN Ivo Vereecken Peter de Buck Patrick Sterenborg Wout Vereecken Maurice Vereecken Nienke Sterenborg Martijn Sterenborg Teun van den Neste Jan Vereecken Luc Dedecker Renske de Buck Tot ons grote verdriet moeten we afscheid nemen van onze vriend en zeer gewaardeerd collega We zullen hem, zijn humor, vriendschap en collegialiteit missen. We wensen Hennie, de kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe om dit zo grote verlies te helpen dragen. Horeca Sas van Gent: Café de Watergeus, Café de Rijnvaart, Café de Reseda, Café 't Schippershuis, De Speye, Cafetaria De Gastronoom, Restaurant Bottles, Wijnbar Bottles Next Door, Familiehuis De Geslootene Boom Als het leven niet meer gaat zoals je hoopt, doordat je zoveel wordt ontnomen en het leven niet meer 'jouw leven" is, dan komt de tijd dat wij er in moeten berusten, dat ook voor jou het einde is gekomen Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat in zijn veilige omgeving is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Vlissingen Middelburg 16 april 1940 10 april 2016 Middelburg: Corrie Bouwens-Wagenaar Palm Harbour: Charlou Bouwens Elaine Bouwens-Borlaza Wylona Bergen op Zoom: Wilco Bouwens Astrid Bouwens-van Lammeren Piet Maaike Rob Vrouwenpolder: Annechien Nieuwenhuis-Bouwens Arjan Nieuwenhuis Marijn Bart Niels Correspondentieadres: Vinkenhof 36, 4332 DL Middelburg De herdenking zal gehouden worden op zaterdag 16 april om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van 't Gasthuis afdeling 33E voor de liefdevolle verzorging Geraakt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken en dragen van dit grote verlies. Rietje enjohan (in herinnering) Cevaal-Wagenaar John en Sandra Remy en Luuk Annelies en Sam Met verbijstering hebben we kennisgenomen van het over lijden van Betsie Seij-Wijnacker echtgenote en moeder van onze zeer gewaardeerde leden Tonny en Jessica. Wij wensen Tonny, Jessica, Marjolein. Rico, Sander en overige familieleden veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Bestuur en leden TC Hontenisse Martien Sponselee Gerben Geus voorzitter secretaris Voor de vele blijken van betrokkenheid en medeleven bij het overlijden van mijn man wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, hartelijk danken. Deze zijn voor ons een grote troost. Trees de Kock-Bracke Terneuzen, 12 april 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44