Familieberichten kükookop mensen inq.nl Alfred Onderdonck Johnny de Jonge Alleen schriftelijke condoleance. Johnny de Jonge Gesloten Tot onze spijt hebben we het bericht ontvangen dat is overleden onze collega JOHNNY DE JONGE We wisten dat Johnny ziek was en dat herstel niet meer te verwachten was. Maar het is toch schokkend te ervaren dat een van ons team er na vele jaren van inzet, niet meer is. Johnny toonde ondanks zijn terugkerende ziekte altijd wonderlijk veel doorzettings- en herstelvermogen. Tussen de onderzoeken en ziekenhuisopnames door werkte hij met volle inzet en bleef daarbij ook nog een opgewekte en fijne collega waar we trots op waren. Helaas hebben zijn doorzettingsvermogen en moed hem niet kunnen redden. Wij verliezen een fijne collega en vakman in Johnny en wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte de komende tijd. Collega's en Management ICL-IP Terneuzen BV Johnny de Jonge Na een werkzaam leven, vol zorg en toewijding voor zijn gezin is na een periode van afnemende gezondheid, rustig maar toch nog onverwaclit van ons heengegaan mijn dierbare man, onze lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Jeanne van Dongen Aardenburg, t Minderhout, 9 maart 1932 9 april 2016 Minderhout: Jeanne Prinsenbeek: Ad en Marina Josephine Edward Eindhoven: Richard en Pherenike Roelefïen Baptist Octavie Lieve Maarn: Jeanette en Marten Féline Rosanne Pastoor De Bougnestraat 16 2322 Minderhout (Hoogstraten) België De uitvaartdienst, waarvoor u vriendelijk wordt uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 15 april 2016 om 12.00 uur in de parochiekerk St.-Clemens, Minderhoutdorp 27, Minderhout. Alfred wordt in besloten kring gecremeerd. Er is gelegenheid om schriftelijk te condoleren voor aanvang van de kerkdienst. Na de kerkdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in Restaurant 't Boerke, Hoofdstraat 72, Rijen. Alfred is thuis in zijn vertrouwde omgeving. U kunt hier persoonlijk afscheid van hem nemen op dinsdag 12 april van 18.00 tot 20.00 uur. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve dan deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Altijd in voor een praatje. Met je sterke mening en prachtige humor, kon je iedereen aan Wat zullen we je missen. Rust zacht lieve Manfred Scheers Leon Laurens en Petra Jesse en Anneke Rutger en Cindy Michiel Wouter Marnix Sjoerd en Veronica Auke en Jolanda Peter, Kasia en Nathan Johan en Marianne Arjuna en Sanne Richard en Karin Gyula Sander Stefan Sven en Christianne Ronald Martin Jeroen Jeffrey en Phrae Erwin en Karina Janneke Marjolein V. Martijn en Janine Marjolein Lisanne Wat voelt het oneerlijk dat onze fijne collega JOHNNY DE JONGE zijn strijd uiteindelijk toch heeft verloren. Maar voor ons blijft hij een winnaar. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Wendy en hun kinderen. Namens alle collega's afd. Operations ICL-IP Temeuzen BV Nel van Hilst - de Looff Nel van Hilst - de Looff Patrick Prudent Juliette Augusta Houtepen dinsdag 12 april 2016 15 Zwaar werden de dagen en lang duurden de nachten Hoe moeilijk is het te vechten bij het ontbreken van krachten. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven heb je ons veel geluk en liefde gegeven. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze papa, zoon en schoonzoon Zaamslag, 16-11-1970 t Hulst, 10-4-2016 Terhole: Wendie de Jonge-Sponselee Giovanni Yarno en Sanne Zaamslag Jopie en Ineke de Jonge-de Jonge Hengstdijk Jo en Ria Sponselee-van Sikkelerus Familie de Jonge Familie Sponselee Vlietstraat 17 4583 ST Terhole De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 15 april om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4te Hulst, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaatsteTerhole. Donderdag 14 april is ervan 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het genoemde uitvaartcentrum. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Dank aan ieder die zorg aan Johnny heeft gegeven tijdens zijn lange ziekteperiode. Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart Je lijden zien en niet te kunnen helpen dat was onze smart Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonbroer en oom Chantal en Ronald de Caluwé-Sponselee Fabiën en Seppe Denise enThomas Rod ie Sponselee - in liefdevolle herinnering - In verband met de uitvaart van Johnny zijn wij vrijdag 15 april de gehele dag Salon Charon - Rapenburg 73 - Vogelwaarde Wij zijn geschokt door het overlijden van vader van ons verenigingslid Yarno. Wij wensen Wendie, Giovanni, Yarno en verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij dit grote verlies. WBV. Droolse Woepers. Je kracht Je interesse voor het leven Je liefde voor je naaste Je moed zo sterk Je hebt er alles voor gegeven Op 9 april 2016 is, na een kort ziekbed, onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi in alle rust overleden. Zij is 92 jaar geworden. sinds 13 juni 1987 weduwe van Leo van Hilst Middelburg, Middelburg, 11 september 1923 9 april 2016 Middelburg: Ella Paree - Van Hilst en Piet Paree Edwin Paree en Petra Paree - van de Marei Rosa Angela Paree Thijs, Rik Oostkapelle: Cor van Hilst en Michiel Hautvast Correspondentieadres: Tureluurstraat 3 4332 CJ MIDDELBURG De openbare herdenkingsdienst is op 15 april om 12:00 in de kerk van de Protestantse Gemeente "Open Haven", Oranjeplein 2,4388 AH Oost-Souburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Ark", gelegen naast de kerk. De begrafenis zelf zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar Dr. Ponten, alle medewerkers van Zorgstroom en St. Jans Hospice de Casembroot voor hun liefdevolle zorg. Verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Uit aller naam: Familie De Looff Middelburg, 9 april 2016. Met droefheid geven wij kennis dat na een moedig gedragen ziekte is overleden, onze gewaardeerde medewerker Patrick was een hartelijke collega wiens vriendschap en betrokkenheid wij erg zullen missen. Wij wensen zijn familie veel kracht en sterkte toe. Maatschap en personeel Apotheekhoudende Huisartsenpraktijk Sas van Gent Sas van Gent, 5 april 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43