J? Familieberichten OyarJailan Piet er Simon Dekker Pieter Simon Dekker kükookop q fflensenlinq.nl 14 dinsdag 12 april 2016 Piet Anna de Ruijter y Piet echtgenoot van onze zus Annie N. Piet Dekker Piet Dekker Betsie Seij-Wijnacker Tonny Seij Betsie Seij - Wijnacker Betsie Betsie Frederik Kareis Fré /- Cornelia Maria Fran^oise Bliek - Broer /- 'k Heb geloofd en daarom zing ik, daarom zing ik van gena. Voor eeuwig in Gods hand en in ons hart geborgen, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Lewedorp, 3 februari 1929 t Oostburg, 8 april 2016 Oostburg: Annie Dekker-de Ruijter Middelburg: Els en Cees Joanne Onno Noordwijkerhout: Erna en Martin Renée Wendel Tjeerd Zuidzande: Leo en Suzan Simon Emma Dierkensteenweg 3-104, 4501 RD Oostburg De afscheidsdienst, zal worden gehouden op vrijdag 15 april om 13.00 uur in de Protestantse Kerk, Molenberg 3 te Oostburg. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kerk. Aansluitend aan het condoleren, zal Piet in een besloten kring worden begeleid naar het Monuta crematorium in Terneuzen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verwacht maar eigenlijk toch nog onverwachts is van ons heengegaan onze zeer gewaardeerde zwager en oom We wensen Annie de kracht toe om samen met haar kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden haar leven weer op te pakken. Terneuzen: Frans en Truus de Ruijter-van Damme Biddinghuizen: Leen en Atty de Ruijter-Quist Schoonrewoerd: Arie en Rita de Ruijter-Ribbens Utrecht: Ad en Hans de Ruijter-van Leeuwen en kinderen 8 April, 2016 Wij zijn verdrietig nu uit onze vriendenkring is weggevallen We herinneren ons Piet als een aimabel en betrouwbaar mens. We bidden Annie, de kinderen en kleinkinderen Gods nabijheid toe. Izak de Hullu Leen en Willy Kamphuis - van der Peijl Margriet Lorier - Boon Bertie van der Vlugt - Klein Rotary is een serviceclub die dienstbaar en betrokken in onze samenleving staat. De onderlinge vriendschap maakt daar ook een groot deel van uit. Het is verdrietig om afscheid te moeten nemen van onze vriend Piet was van 1969 tot 2009 40 jaar lang een zeer gewaardeerd lid van onze Rotaryclub. We leven mee met zijn vrouw Anna, de kinderen, de klein kinderen en de familie. Wij wensen hen heel veel sterkte, wijsheid en vooral warmte toe om dit verlies te verwerken. Leden en partners van de Rotaryclub Oostburg. Je wilde bier niet weg je wilde bij ons zijn De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht Je wilde nog graag verder maar verloor dit gevecht Verdrietig laten wij u weten dat mijn lieve vrouw, onze lieve mama en zus, na een onoverwinnelijke ziekte, thuis in haar vertrouwde omgeving is overleden echtgenote van Zij overleed op 7 april 201 6 in de leeftijd van 56 jaar. Tonny Jessica en Rico Marjolein en Sander Familie Wijnacker Familie Seij Correspondentieadres: t.a.v. Familie Seij-Wijnacker Coöperatie DEI_A Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Betsie in de rouwkamer van coöperatie DEI_A, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 1 2 april en woensdag 13 april van 1 9.00 tot 1 9.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 14 april om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de aula van het crematorium. Aansluitend bent u van harte welkom in de koffiekamer. Betsie hield van bloemen maar heeft de wens uitgesproken om in plaats daarvan een donatie te doen aan de Maag Lever Darm Stichting. Hiervoor staan collectebussen gereed in het crematorium. Met bewondering en respect hebben wij haar geleidelijk afstand zien nemen van alles wat haar lief was. Op 7 april 2016 is na een moedig gedragen ziekte, overleden onze jongste zus, schoonzus en tante Wij zullen haar niet vergeten en wensen Tonny, Jessica en Rico, Marjolein en Sander alle sterkte toe. Familie Wijnacker: Sjak en Sonja, Mieke en Ronald, Fons en Annie, Trees en Jo, Jan en Marie-Jeanne, Lia en Ludo, neven en nichten. Familie Seij: Ireen, Marij en Adrie, Paula en Alois, Achiel en Tiny, Theo en Rose-Marie, Piet en Ria, neven en nichten. Nu je er niet meer bent zal je altijd in onze gedachten zijn. Wij wensen Tonny, Jessica en Marjolien en familie heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Landy Mare Plemmie Tuur Emmy Paul Terneuzen,12 april 2016 Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriendin Wij wensen Tonny en de kinderen alle sterkte en kracht toe met het verwerken van dit verlies. Annette en Flenk Elly en Harry Kloosterzande, 7 april 2016 Vele fijne herinneringen verzachten onze smart,. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze pa, opa en opa-sluus echtgenoot van Marie Suzanna van Hal Oostburg, 29 oktober 1927 f Brugge, 9 april 2016 Sluis: Rie Karels-van Hal Sluis: Susanne en Theo Aardenburg: Floris en Femke Bouke Eede: Carmen Sluis: Dimitri Burg. Aernoudtsweg 5 4524 KZ Sluis Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Na bijna 74 jaar lief en leed te hebben gedeeld, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en "oude" oma echtgenote van Abraham Jozias Bliek Terneuzen, 19 mei 1920 t Biervliet, 11 april 2016 Biervliet: A.J. Bliek Philippine: Oostburg: Heinkenszand: Hoogerheide Limburgerhof (D) Limburgerhof (D) Hoogerheide Conny en Adri Bauer - Bliek Francisca en Mark, Ard-Jan, Frederieke Hans-Roelof en Corien, Jurre, Ilja Hanny en Wim Staal - Bliek Bastiaan en Rosa, Leonardo, Jozina Maarten en Thavy, Annelien Joost-Jan en Lucinda, Jiggy Ter Wallestraat 7, flat 13 4521 AZ Biervliet De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 15 april om 13.30 uur in de Protestantse Kerk, Kerkstraat 6 in Biervliet. Aansluitend is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aan de Beukelsstraat in Biervliet. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Ter Walle", Ter Wallestraat 7 in Biervliet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42