Dochter van glazenwasser uit Oostzaan bouwt aan carrière bij lingeriemerk 23 Dj Martin Garrix vindt zichzelf een watje Georgina heeft weer vlinders Chelsey Weimar is de nieuwe vlam van Leonardo DiCaprio (41). Zelf zwijgt het 19-jarige model in alle talen, maar de foto's van de twee liegen niet. Media Entertainment Martin Garrix is naar eigen zeggen een wat je als het om drugs gaat. „Ik heb nog nooit een pilletje gedaan", biecht de dj (19) op. Hij verkiest een jointje dus boven xtc. „En ik drink liever zo nu en dan een biertje. Of klink ik nu heel erg als een oude man?" Georgina Verbaan lijkt weer ge lukkig in de liefde. Gisteren deel de ze een foto van haar en recla meman Bram van Leeuwen op In- stagram. De actrice plaatste er een hartje bij. steracteur Leonardo DiCaprio aan zijn trackrecord kan toevoegen. De Oscarwinnaar heeft een repu tatie op dat gebied, omdat het ook altijd piepjonge dames zijn. Wat Chelsey (19) zo bijzonder maakt, is dat ze een oer-Hollandse is. Af komstig uit Oostzaan, dochter van glazenwasser Danny Weimar. Zelf zwijgt het model, dat afge lopen weekend in Amsterdam op dook zonder Leo, in alle toonaar den. Ze smijt meteen de hoorn er op als ze merkt dat ze een journa list aan de lijn heeft. Haar vader is niet veel spraakzamer. „Hier heb ik geen tijd voor", reageert hij. „Als er iets te vertellen is, dan heb ik liever dat zij er zelf mee naar buiten komt", laat een vriendin cryptisch weten. Haar management Future Faces bevestigt noch ontkent: „Ik weet niet of het zo is, maar het is hoe dan ook een privéaangelegenheid en dit gaat niemand wat aan." Het leeftijdsverschil tussen de twee is fors. Chelsey werd gebo ren rond de tijd dat Titanic, de filmhit die van Leonardo Di Caprio een wereldster maakte, uit kwam. De vrouw uit Oostzaan geldt als een grote belofte in de model- lenwereld. Ze won op haar vijf tiende het televisieprogramma The Face, gepresenteerd door Syl- vie Meis. Daarna had het snel kun nen gaan, maar besloot Chelsey eerst haar havo-opleiding op het Zaanlands Lyceum af te maken. Wel stopte ze direct met haar an dere passie, voetbal, om haar mo- dellencarrière niet in de weg te staan. „Jammer om daar na acht jaar mee te stoppen, maar het risi co op blauwe plekken mag ik niet meer lopen", zei ze daarover tegen een lokaal nieuwsblad. Ze poseert nu voor Pink, de jon- gerencollectie van Victoria's Se cret, wat zomaar een opstap kan betekenen tot Angel. Eerder werk te ze onder meer voor kledingmer ken Gap en Steve Madden. Hoe wel ze nog altijd bij haar ouders in Oostzaan woont, reist ze de he le wereld over en is ze niet veel thuis. Een blik op haar account op Instagram laat zien dat ze de laat ste tijd erg veel in Amerika is. Zo plaatste ze onlangs een foto dat ze een sigaret rookte in de bergen, met op de achtergrond het be roemde Hollywoodteken in de woonplaats van Leo. Ook staan er diverse selfies die volgens kenners zijn genomen in een van de hui zen van de acteur. Leo heeft vanaf zijn twintigste tot nu al een hele reeks jonge mo dellen aan zijn zijde gehad. In ja nuari werd bekend dat zijn relatie met model Kelly Rohrbach op de klippen was gelopen. In het verle den had hij zes jaar een relatie met Gisele Bündchen en roman ces met onder anderen Erin Heat- herton, Naomi Campbell, Bar Re- faeli, Helena Christensen, Miran da Kerr en Toni Garrn. Opvallend: zijn exen kunnen el kaar zomaar tegenkomen achter de schermen bij de modeshows van Victoria's Secret, want een groot deel van de modellen werkt of heeft gewerkt voor dat lingerie- merk. En ook Chelsey loopt daar rond. Zijn voorliefde voor superslan- ke, boomlange vrouwen wordt ge regeld op de hak genomen. Cabare tier Jimmy Kimmel reageerde bij voorbeeld op Leo's Oscar: „Ieder een zei dat dit zijn jaar zou wor den. Maar Leonardo heeft met meerdere modellen van Victoria Secret het bed gedeeld. Elk jaar is zijn jaar." En cabaretière Tina Fey introduceerde de ster op de Gol den Globes met: „Laten we Leo nardo, net zoals de vagina's van su permodellen, een warm welkom heten." Zelfheeft Leonardo zich nooit uitgelaten over zijn turbulente lief desleven. In een interview met CBS This Morning vertelde de ac teur wel dat op zijn eisenlijstje niet per se prachtige looks staan. Wat hij dan wel zoekt? „Beschei denheid. Een vrouw met humor en niet te veel drama." ZIJ GINGEN HAAR VOOR e hebben net gege ten in Leo's favoriete restaurant Nobu in Malibu en hebben het overduidelijk ge zellig gehad. Breed glimlachend stappen ze in zijn Porsche om naar onbekende be stemming te vertrekken. Het ziet er naar uit dat Chelsey Weimar het volgende model is dat DINSDAG 12 APRIL 2016 Cultuur Oscarwinnaar valt voor model uit de polder Leonardo DiCaprio en Chelsey Wei- mar in de Porsche van de filmster. Weimar (rechts) is de nieuwe verove ring van DiCaprio. foto's Black Sheep door Chantal Blommers Van boven naar beneden: De Brazi liaanse Gisele Bündchen (foto AP), de Australische Miranda Kerr (foto Getty Images), de Britse actrice Naomi Campbell (foto Reuters) en het Israëli sche model Bar Refaeli (foto Reuters). foto xposurephotos.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 23