nu 999,- nu 699,- nu54£ G-Star RAW toont op Amsterdam Denim Days 14 NIEUWS Buidelbroeken voor vrouwen, rimpeljeans voor mannen. Maar de belangrijkste trend is: duurzaamheid. 5ij aankoop van elk bankstelhoekbank of compleet interieur i 58.25 gratis r r- Tm weerlieden en ambulanceperso neel. Maar ook: motor-outfits, hes jes van wegwerkers, serveersters en buschauffeurs en denim-ico- nen. Zo is de kraag van een nieuwe mannenjas gebaseerd op die van een Zwitsers legeruniform, de zakken lijken op die van een Amerikaans bom- berjack uit de jaren '60. Voor een denimhoodie uit de komende collectie van mede-eigenaar Pharrell Williams stond een wet- suit model dat werd gedra gen op Britse onderzeebo ten. Voor de nieuwe vrouwenbuidel Pouch - op de voorkant van de jeans is een zak ge maakt voor lipgloss, cre ditcard, Kleenex en an dere onmisbare levens behoeften - is gekeken naar de klassieke five pocket jeans. Voor alles geldt: groots, wijd en veel. Bach: „We hebben de broek in samenwer king met Pharrell ge maakt. Oorspronkelijk hadden de traditionele broeken een vijfde zakje voor kleingeld. Maar nie mand neemt meer munten Soms is zij zelf binnen 10 seconden overtuigd van de kracht van een design. Maar meestal gaat er dan nog twee jaar aan testen, fijn- slijpen en aanbrengen van aanpas singen overheen voordat die top, jeans, jurk of jasje in de winkel hangt. Want ontwerpen bij G-Star draait om technisch precisiewerk, aldus de Deens/Koreaanse Rebek- ka Bach (36) die leiding geeft aan het twaalfkoppige team dat alle vrouwenkleding bedenkt. Jaarlijks betekent dat honderden items voor de in totaal zes nieuwe de- nimcollecties. Tijdens de Amsterdam Denim Days, deze week, presenteert G-Star de nieuwe trends. Boven dien viert het Nederlandse merk dat het precies twintig jaar gele den is dat het internationaal door brak met de Elwood-jeans, met aparte kniestukken en diagonale naden. „Ons handelsmerk en uitgangspunt is altijd: het vinden van de magi sche combinatie van inno vatie en traditie, van func tioneel en mooi. Voor on ze nieuwe producten kij ken we naar klassiekers, iconen. Welke details kun nen we gebruiken? En wat werkt niet?" Bach en de andere G-Star-ontwerpers put ten daarvoor uit een immense collectie vin- tage-kleding waarvoor een speciale verzame laar al jaren de wereld afreist. Het resultaat hangt in de kelders van het door Rem Koolhaas ge bouwde hoofdkwartier langs de Aio: 18.000 broeken, jassen, jurken en shirts. Voornamelijk uniformen en werkkle ding van leger, marine, po litie, luchtmacht, brand- Blizzard ranther Valdez Strakke draai-Zrelaxfauteuil. Elegant en modern vormgegeven. Met Easy Push-dacksysteem! Elegante draai-Zrelaxfauteuil met traploze comfort-verstelling. Inclusief voetenbank! Heerlijke relaxfauteuil voor lekker zitten, relaxen of liggen. Met soepel relaxmechanisme! RELAX FAUTEUIL UITSLUITEND GELDIG VAN: Dinsdag 12 april t/m Zaterdag 16 april G ATIS RELAX FAUTEUIL normaalA29@^ Dé spijkerbroek door Annemart van Rhee GRATIS RELAXFAUTEUIL 3+2 zits Rio Ruim en comfortabel relaxbankstel uitgevoerd in stof Supreme. Rugkussens voorzien van ergonomische lendesteun. Leverbaar in diverse kleuren stof, kunstleder en leder. Inclusief 4 Relaxsystemen. 2+Hoek+2+Longchair Parel Deze bijzonder comfortabele hoekbank maakt zitten, liggen en relaxen tot een waar genot. Leverbaar in diverse kleuren Artificial Leather. Normaalstvoor 899,- Als 2+Hoek+2: Woonlandschap Monte Carlo (262x224 cm) Royale zithoek voor ieder interieur in Stofcategorie 1keuze uit een groot Étf TEGEN 0% RENTE Let op! Geld lenen kost geld normaalJ4£§^

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 14