Hlensenlinq.nl mensen inq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten 1» Simon Pieter Vreeke Simon Vreeke Josephine Hendrika Dumas Er was nooit zo 'n open zee nog steeds varen wij, met onze herinnering, de stroom in ons allen verweven, samen verder Na alle fijne jaren en met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa 4 april 1934 - f8 april 2016 's-Heer Abtskerke: Toos Vreeke-Traas Amsterdam: Gert-Jan en Vera Bram Haarlem: Ema en Michiel Daniek Isa De Horst 133,4461 WZ Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 14 april om 13.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Na de afscheidsbijeenkomst is er in het uitvaartcentrum een moment van samenzijn en de gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten hing plaatsvinden. Simon Vreeke Bedroefd zijn we door het overlijden van onze zwager en oom Waarde: J.M. Kootstra-Traas en W. Kootstra (in herinnering) Goes: A. Allewijn en M.J. Allewijn-Traas (in herinnering) Neven en nichten 8 april 2016 Cornelia de Visser - van Bremen - Corry - kijk ook op maandag 11 april 2016 21 Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 82jaar. Wij wensen Toos, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Waarde: Piet en Bep Krabbendijke: Ria en Adrie Krabbendijke: Hans en Adri Neven en nichten 8 april 2016 Zo is dan wie in Christus is een nieuwe schepping; het oude is voorbijgegaan, zie, het nieuwe is gekomen. 2 Korintiërs 5:17 NBG 51 Met een bewonderenswaardig houvast aan geloof, liefde, kracht en moed is van ons heengegaan in alle rust en omringd door allen die haar lief waren onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oyang Rika, zuster Josephine (tante Thümann) Walikukun (Indonesië), 8 november 1933 Vlissingen, 31 maart 2016 'Het is goed zo, lieve Ma, Oma en Oyang we zullen jou heel erg missen' Voor altijd in ons hart, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Op woensdag 6 april 2016 hebben wij onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en oyang naar haar laatste rustplaats gebracht. Gij hebt mijn rechterhand gevat Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna zult Gij mij in heerlijkheid opnemen. Ps.73 23,24 In Christus ontslapen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma 6 juni 1938 9 april 2016 Wij zijn verdrietig dat wij haar moeten missen maar dankbaar voor haar liefde en zorgzaamheid. Biezelinge: Kees de Visser Renkum: Hanna en Daaf Kodde Mathijs Elsa Ruben Timon Vlissingen: Jos de Visser Jeroen, in herinnering Mardt Warnsveld: Heieen de Visser en Ben van Kekem Jop Lisa Annelot Kapelle: Annelies en Peter Dingemanse Kirsten en Marco Marijne Laurent Emma Ma is thuis en daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 12 april van 19.00 tot 19.30 uur, Schelpenweg 4 te Biezelinge. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 14 april om 14.00 uur in de Chr. Geref. Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de kerk. Correspondentieadres: Schelpenweg 4, 4421 JW Biezelinge Met dank aan huisartsenpraktijk 'De Jong en Van der Wel' en thuiszorg 'Cederhof' voor hun betrokkenheid en goede zorgen. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen •Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op fcj Twitter Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 59