Familieberichten Oi/afladau kükookop q fllensenlinq.nl 20 maandag 11 april 2016 Gerard Keijzer Hann Timmermans Hann Timmermans Hann Timmermans Maria Johanna Moens - Poortvliet Anna Pieternella van Lieren-Wilderom Hann Timmermans Hann Hann Timmermans Lou Heijt Betsie Gerard Keijzer Nobody knows where you are How near or how far Shine on you crazy diamond (Pink Floyd) Met mooie herinneringen en intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van Roosendaal en Nispen UZ Antwerpen 24-09-1952 08-04-2016 Marion Barbara en Frans Finn Freek en Kirsten De afscheidsbijeenkomst is op donderdag 14 april om 15.00 uur in de Zeeuwse Concertzaal, Verwerijstraat 14 in Middelburg. ledereen is van harte welkom. Condoleren na afloop van de bijeenkomst. De crematie zal op een ander moment in besloten kring plaats vinden. Correspondentieadres: Marion Schnijder, Molstraat 9, 4331 SM Middelburg. 'Forever Courageous' Levenslustig, humoristisch, warm en recht door zee. Met veel verdriet nemen wij afscheid van mijn zoon, onze broer, zwager en oom 24-9-1952-8-4-2016 Een man om veel van te houden. We gaan hem verschrikkelijk missen. Oostkapelle: Jeanne Timmermans-Klaassen Will Timmermans (in liefdevolle herinnering) Oostkapelle: Josco en Ria Timmermans Domburg: Annemieke en Klaas van Daal-Timmermans, Bas Ellen; Niels Eva, Louise, William; Coen Kiki, Feline Domburg: Marije Timmermans, Sterre Dennis, luul, Jaime; Olivier Goes: Will en Iris Timmermans Maine, Julia Penticton (Ca): Frank Timmermans en Sue Nickel, Josh, Julian, Vincent, Yael, Chase, Brooks Goes: Olaf Timmermans en Linet Scheele, Alex, Elise Wish you were here We zijn enorm dankbaar voor zijn onbaatzuchtige vriendschap, aanstekelijke positiviteit en unieke humor. We hebben veel respect voor zijn moed. Hann zal altijd aanwezig blijven in onze vriendengroep. De Toorenvliedtmannen Greult t Leen Piet Theo Cor Pim In alle rust is van ons heengegaan onze moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Rie sinds 2013 weduwe van Jo Moens Den Helder, 15 september 1930 Vlissingen, 9 april 2016 kinderen klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar WVO Zorg Ter Reede en in het bijzonder naar het verplegend en verzorgend personeel van woning 17. Correspondentieadres: Buitenhove 143 4337 HE Middelburg Woensdag 13 april om 11.30 uur zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunt u de familie persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Uit onze familie is weggenomen onze zus, schoonzus en tante Creil: P.J. de Regt-Wilderom N. de Regt t Zoutelande: M. Boogaard-Wilderom J. Boogaard neven en nichten Het zeer verdrietige nieuws dat echtgenoot van onze zeer gewaardeerde juf en intern begeleider Marion Schnijder is overleden heeft ons allen diep geraakt. Wij wensen Marion, Barbara, Freek, Frans en Kirsten veel sterkte toe. Team. leerlingen en ouders Archipelschool 'De Sprong', Koudekerke Medewerkers en College van Bestuur Archipelscholen Vrienden wonen in je hart. Henk Dees Henk Wilma Joke Middelburg 11 april 2016 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriendelijke, behulpzame en door ons gewaardeerde buurman families: Beaumont Bergmann Janse Mes Thijs Verhage Molstraat Middelburg, 9 april 2016 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom. Westkapelle: Jo en Huibt Wim en Marianne en kinderen Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriendin Wij wensen Tonny en de kinderen alle sterkte en kracht toe met het verwerken van dit verlies. Anntte en Henk Elly en Harry Kloosterzande, 09 april 2016 Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen had je de laatste wind niet mee. Met liefde hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze fantastische vader en trotse opa Maassluis, Wemeldinge, 11 juli 1950 8 april 2016 "Voor altijd in ons hart." Simone Martin Jannet Noëlle, Demian Marissa Bas Snoodijkstraat 10, 4424 ET Wemeldinge Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 14 april tussen 16.00 en 18.00 uur in Gasterij Schoudee, Schoudeeweg 1 te Wemeldinge. Na vele jaren vriendschap rest ons nu nog mooie herinneringen We zullen je missen. We wensen Simone en de kinderen veel sterkte toe. Jan en Fia Westerweele Daan en Corien vd Winkel Bertus en Kay Fongers Franz (t) en Lenie Munsperger en kinderen Vandaag nemen wij afscheid van onze goede vriend Adrie de Keijzer Adrie stond altijd voor ons klaar! Wij zullen zijn vrienschap, hulp voor ons en anderen, humor en aanwezigheid nooit vergeten en wensen Hanny, familie en vrienden veel sterkte met het verlies van Adrie. Café Baarends, Kees, Joke en Annelies

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 58