itX V IDensenlinq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio kükookop (Hensenlinq.nl Louis Adrianus Johannes Volkers Lieve Jan, Alida Volkers-Kuiper Cornelia Adriana van den Dries-Goense Cornelia van den Dries-Goense Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Je gaf ons het begin van iets bijzonders... Erik en Annet. Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht, je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was moe, je hebt je strijd gestreden al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden Intens verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen, hebben wij toch nog plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa, opa en overgrootvader echtgenoot van Hij overleed op 6 april 2016 in de leeftijd van 70 jaar. Alida Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Orion 29, 4501 GE Oostburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in besloten kring. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde zus en schoonzus weduwe van Aalbrecht van den Dries Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. 's-Heerenhoek: J. Goense-Goense P. Goense Lewedorp: C. Schrieks-Goense C. Schrieks t Oostburg: A. Goense t P. Goense-Martens C. van Gastel t Heinkenszand: M. de Winter-Goense M. de Winter t 's-Heerenhoek: B. Goense M.P. Goense-Martens Neven en nichten 's-Heerenhoek, 6 april 2016 Na een moedige strijd is van ons heengegaan onze schoonzus en tante Wij wensen de kinderen en kleinkinderen kracht toe met het verwerken van het verlies. fam. van den Dries. vrijdag 8 april 2016 19 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 52