Prachtige Hoogseizoencruise II NUWEG I €59. 32 Hoogseizoencruise Nijmegen, Maastricht Antwerpen 8-daagse riviercruise o.b.v. voipension Reisprogramma MS Allegro VERTREK 9JULI Ui Boek nu deze lezersreis "VHP pzc.nl/webwinkel reizen cruises Adviesprijs €169 p.p. LEZERSPRIJS slechts €79 p.p. Adviesprijs €199 p.p. LEZERSPRIJS slechts €59 p.p. exc&uieft... Bij iedere boeking een Gratis exool sieraad Nijmegen, Maastricht Antwerpen 8-daagse cruise DIRECT AAN DE MOEZEL EN NABIJ COCHEM Slechts MONUMENTALE GOOISCHE VILLA Boek nu deze lezersreis ~\5ïiP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen donderdag 7 april 2016 vertrek 9 juli 2016 Voordeelhut benedendek €444 Hutbenedendek €504 Hut bovendek €524 Vaar in hartje zomer met het 3-sterren- plus het MS Allegro, het enige echte Stip- schip, mee naar mooie bestemmingen in Zuid-Nederland Vlaanderen. Én tijdens deze spotgoedkope riviercruise zijn alle maaltijden, dus ontbijt, lunch én diner, inbegrepen. Normale prijs tot wel 599, nu speciaal voor de lezers van deze krant vanaf slechts 444. Als dat geen voordeel is... Deze prachtige riviercruise zal beginnen in het historische Arnhem, waar u zich inscheept. Vervolgens maakt u kennis met het nostalgische Nijmegen en de Limburgse steden Roermond en Maastricht. Hierna zet het schip koers richting België waar u Antwerpen en Hasselt kunt ontdekken. Via Willemstad en Dordrecht varen we naar de architectuurstad Rotterdam waar uw illllll kmn riviercruise eindigt. Maak in de diverse plaatsen een stadswandeling, bewonder de bezienswaardigheden of geniet van een drankje op één van de vele terrasjes. Vaar mee op hetzeercomfortabele MS Allegro! Het schip bestaat uit 3 dekken (lift aanwezig), inclusief een groot zonnedek en beschikt over een receptie, restaurant en sfeervolle lounge met bar en dansvloer. Geniet hier van een drankje, klets bij met uw reisgenoten of aanschouw het passerende landschap. Aan boord zijn tevens fietsen te huur. Voorwaarden: Prijzen zijn op basis van 2 personen per hut en onder voorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen, excl, vervoer naar de haven van Arnhem en van de haven van Rotterdam, Rotte Arnhem Dordrecht i emstad Antwerpen Hasselt* Maastricht Roermond administratiekosten €25 per boekingen €2,50 Caiamiteitenfonds. Inclusief: 8-daagse cruise per MS Allegro in een huttype zoals beschreven Verzorgingo.b.v. voipension (inclusief ontbijt, lunch en diner) Dagelijks live muziek aan boord Stip-begeleidingaan boord Havengelden Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Stip Reizen via 088 - 70 70 600 o.v.v. Lezersreis Wegener. Voor meer informatie zie stipreizen.nl/crrjbb FZC Hotel Moselblick De rivier de Moezel slingert door een prachtig landschap van uitgestrekte wijngaarden en groene hellingen. Na elke bocht vind je oude dorpjes, vakwerkhuizen en idyllische vergezichten. De hele streek draait om haar wereldberoemde wijn. leder dorpje heeft haar eigen wijn en wijnfeest en dat gaat er nog echt 2 overnachtingen 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 2x3-gangendiner gratis parkeren per boeking een willekeurig sieraad van EXOAL cadeau Prijs: 79 p.p. in een 2-persoonskamer Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: 2 kinderen t/m 14 jaar gratis op basis van logies en ontbijt. Avondeten kinderen ter plaatse te bestellen en te betalen. 1-persoonstoeslag: €15 per nacht Verlengingsnacht: €20 p.p. inclusief ontbijt Boekingskosten: 15 per boeking 'uhriggemütlich' aan toe. Hotel Moselblick is een elegant en comfortabel hotel, direct gelegen aan de oevers van de Moezel. Alle ruime hotelkamers beschikken over een balkon met zitje en bieden uitzicht op de Moezel. Iedere ochtend staat er een vers ontbijt voor u klaar en in de avond kunt u genieten van een heerlijk 3-gangendiner met regionale en internationale gerechten. Direct voor het hotel bevindt zich een aanlegplaats, waarvandaan je de boot kunt nemen naar het romantische wijnstadje Cochem, ook wel de parel van de Eifel genoemd! In Cochem kun je je heerlijk vermaken; struin door de vele steegjes, proef de zalige regionale wijnen en breng natuurlijk een bezoek aan het wereldberoemde Reichsburg. Of neem de stoeltjeslift naar Pinner Kreuz, het mooiste uitkijkpunt van Cochem! Tips in de omgeving: De historische steden Trier of Koblenz Openluchtzwembad in Winningen. Dit mooie buitenbad is geopend vanaf mei en ligt op slechts 200 m van het hotel. Burg Eltz, pronkstuk onder de Duitse burchten Deze statige villa, gelegen in een parkachtige omgeving in Hilversum, ademt nog steeds de grande allure van weleer. Amrath Hotel Lapershoek In Restaurant Vivaldi van Amrath Hotel Lapers hoek kunt u heerlijk genieten van uw ontbijt, lunch of diner. Aangrenzend aan het restaurant bevindt zich de serre, een sfeervolle, lichte ruimte, waarvan het glazen dak op een zonnige dag kan worden geopend! Het sfeervolle hotelterras is op zonnige dagen een heerlijk 1 overnachting lx uitgebreid ontbijtbuffet glas bubbels bij aankomst Ix4-gangendiner Gratis wifi en parkeren per boekingeen willekeurigsieraad van EXOAL cadeau Prijs: 59 p.p. in een 2-persoonskamer De derde persoon op de kamer: betaalt de arrangementsprijs. 1-persoonstoeslag: 100% Verlengingsnacht: €29 p.p. inclusief ontbijt Boekingskosten: 15 per boeking rustpunt om te genieten van een verfrissend drankje. De comfortabele hotelkamers zijn voorzien van 2 eenpersoonsbedden of 1 twee persoonsbed (als voorkeur te boeken), een flatscreen tv, koffie- en theefaciliteiten en een badkamer met bad en/of douche en toilet. Vanuit het hotel loopt u in 15 minuten naar de gezellige binnenstad. Hilversum is dé mediastad van radio, televisie en nieuwe media. Daarom mag tijdens uw verblijf een uitstapje naar het Mediapark zeker niet ontbreken. Evenals een bezoek aan het Beeld en Geluid Museum. Het omliggende Gooische bos- en heidegebied leent zich uitstekend voor prachtige wandel- en fietstochten. Tips in de omgeving: Amsterdam; in 20 min. bent u met de trein op Amsterdam Centraal Station Maak een rondvaart over de Loosdrechtse Plassen en langs de historische landhuizen aan de rivier de Vecht Brengeen bezoek aan het chique Blaricum en Laren FZC Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voorvragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl 3 dagen incl. ontbijt en 2 x 3-gangendiner Soms hoefje niet eens zo lang te rijden om in een compleet andere wereld te komen! Zo ben je in slechts een paar uur rijden in het fraaie Duitse Moezelgebied! 2 dagen incl. ontbijt, 4-gangendiner en glas bubbels

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 32