Familieberichten Laurens Laurens m kükookop mensen inq.nl 1 i ft en toen was het stil, héél stil Tranen van verdriet vullen nu onze ogen. We kunnen het niet geloven dat ons lieve kleine mannetje, zo kostbaar en zo teer Wat doet dit afscheid nemen onvoorstelbaar zéér! Onbeschrijfelijk groot is ons verdriet nu wij zo plotseling los moesten laten, ons lieve zoontje en broertje, speelmaatje en dierenvriendje, Hij mocht maar drie jaar bij ons zijn Nico en Jeannet de Haas - Goudzwaard Iris en Maurice Simba en Sammy 'li' Kapelleweg 7a 4322 NE Scharendijke Wij nodigen u uit voor de samenkomst op 8 april a.s. in de Protestantse kerk te Scharendijke, waarin we samen afscheid willen nemen van Laurens. De dienst vangt aan om 10.00 uur. Omdat Laurens van het strand hield, willen we graag dat u een mooie schelp voor hem meeneemt. Na afloop van de samenkomst brengen we in besloten kring, met naaste familie en vrienden, Laurens naar de begraafplaats. Wij vragen u om ons schriftelijk te condoleren. Geen bezoek aan huis. Als ik omhoog kijk En alle sterren aan de hemel zie staan Weet ik zeker Jij bent niet ver bij ons vandaan Scharendijke: Schiedam: Opa Oma Ronald Marja Mark, Frank Britt Rust zacht Te mogen leven is bijzonder Het lijkt zo gewoon Maar 't is Gods wonder Hartverscheurend is het voor ons om onze innig geliefde (achter)kleinzoon en neefje nu al te moeten missen. We zullen z'n vrolijke gebabbel en schaterlach voor altijd in ons hart meedragen. Ook in Frankrijk. Oma Nelleke Goudzwaard-van der Wekken Opa Bram Goudzwaard (in liefdevolle herinnering) Leonie en Romain Corbin-Goudzwaard Joël Emilie Mark Goudzwaard en Chantal van Ewijk Overgrootvader Joh. van der Wekken en verdere familie Lieve Laurens, Wat zullen we je missen. Samen eindeloos Dikkie Dik en de 10 kleine rubber eendjes lezen. Je fantasieverhalen vol overtuiging, koeien hebben tandenborstels en het gras moet je schudderen. Je schaterlach en je ondeugende toet We hebben zoveel mooie herinneringen. Lieve Laurens, wat gaan we je missen. Wij wensen Nico, Jeannet, Iris, Maurice en overige familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Kim, Barbara, Corina, Laura, Jacqueline, Felicia en Corine Team Kibeo Ingridstraat Stil en sprakeloos zijn we door het onverwacht overlijden van één van onze kindjes Laurens de Haas Wij wensen Nico, Jeannet, Iris, Maurice en verdere familie alle kracht toe bij dit grote verlies. Directie, management en medewerkers van Kibeo Huil maar tot je trui doorweekt is. Je verdriet zal drogen in de warmte van Gods liefde. Wij zijn geschokt na het overlijden van Laurens de Haas, het broertje van Maurice uit groep 1 en van Iris uit groep 5. Wij wensen hen en hun ouders troost en kracht toe in hun verdriet. Kinderen, ouders en medewerkers van Radarschool Helchersee in Scharendijke Bestuur en managementteam van Radar Laurens de Haas Laurens de Haas J Vivian Thoma Viv- Viv Thoma Viv Thoma Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij Viv Thoma Prachtige, lieve, dappere vriendin. In onze harten en gedachten blijf je bij ons. Vincent, Angelique, Lauran, Floran, Maxime Jeroen en Margreet woensdag 6 april 2016 15 3. '.--Si*-* Op vrijdag 1 april werden onze lieve collega Jeannet en haar man getroffen door het verlies van hun zoontje ledereen is diep verslagen en verdrietig. We wensen Jeannet, Nico, Iris en Maurice heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Alle medewerkers en directie ZLM Verzekeringen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Met veel ongeloof hebben we kennis genomen van het overlijden van het zoontje van onze lieve collega Jeannet We wensen Jeannet, Nico, Iris en Maurice heel veel sterkte toe. We denken aan jullie. Team Advies Acceptatie ZLM Verzekeringen: Sabrina, Ursula, José, Samantha, Erica, Simone, Juliette, Anita, Wim, Ann, Judith, Nanja, Diana, Ronald, Dominique, Stefanie, Frits, Angélique, Guido, Danielle, llonka, Rilana, Miranda, Jessica, Marlou, Marjolein, Linda, Martijn, Janneke, Manon, Ingeborg, Martijn, Annemieke, Vicky, Karin, Davey It's the last waltz The last waltz with you But that don't mean The dance is over (Robbie Robertson) Vol verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van Vlissingen 4 april 2016 Oost-en West Souburg 18 juni 1965 Vlissingen Auke ten Bruggencate Jethro Marije Junior Oost Souburg Jack Thoma en Corrie Melissant Apeldoorn Jurgen en Petra Thoma Justin Lisa Rutger Middelharnis Wilma en Frans van der Valk Vlissingen Anneke ten Bruggencate Haaksbergen Manon en Albert Balk-ten Bruggencate Cas Jur Vlissingen Marjolein en Peter Buijs-Zeegers Biggekerke Eline Joost, Isabelle, Tom Breda Martijn Sylvia Heideveld 12 4386 GP Vlissingen De crematie vindt plaats op vrijdag 8 april om 14:00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend nodigen wij u uit voor een informeel samenzijn in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 40 te Koudekerke. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Ze kijkt heel lang naar de wolken en dan kijkt ze naar mij. Alsof ze nu iets nieuws ziet, alsof er iets aan haar verschijnt. En dan lacht ze, en dan straalt ze En niemand hier is vrij. Blof: Open je ogen Ondanks alle pech liep jij je geluk niet voorbij. Met heel veel verdriet, vol bewondering en prachtige herinneringen laten wij je gaan lieve Viv. Ellen, Sander, Lotte Elvira, Peter, Dennis, Tessa Greet, Koos, Lars, Tom, Jorrit 1970 Hummelhonk Oost-Souburg. Viv: Hallo, ik ben Vivian, wil je mijn vriendinnetje zijn? Ik: Ja hoor Bedankt voor 45 jaar vriendschap, liefs Miranda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63