Üi/arlsilsf) Familieberichten 14 woensdag 6 april 2016 kükookop fflensenlinq.nl Lieve Jan, Beste Jan, Dit afscheid doet ongelooflijk veel pijn. Na zoveel samen te hebben meegemaakt, is het des te moeilijker te accepteren dat je zo plotseling uit mijn leven verdwijnt. Ik ga je missen, maar vergeten doe ik je nooit. Jan Willem Jan Elzinga Manager Crop Protection Jan Elzinga Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van Jan Elzinga Jan was als voorzitter, begeleider van onze jeugd, vader van twee van onze jeugdleden en speler van ons 2e heren team een zeer betrokken lid van de vereniging. Onze gedachten gaan uit naar zijn nabestaanden, en met name naar Berdie, Kirsten, Veerle en Marit. Wij wensen hen veel sterkte toe met het verwerken van dit verschrikkelijke verlies. Bestuur leden volleybalvereniging Bok. Kapelle "Ons team zal nooit meer compleet zijn We zijn geschokt door het bericht dat ons teamlid Jan Elzinga is overleden. Wat zullen we je missen. We wensen Berdie, Kirsten, Veerle en Marit alle sterkte toe. Namens het Bok H2-team Arjan, Arnout, Bart, Jack, Karl, Luc, Martin, Rieni, Rinus, Wim en Wim. Afscheid nemen is met zachte vingers, wat voorbij is, dichtdoen en verpakken in de goede gedachten der herinnering. Wij ontvingen het droevige bericht dat veel te vroeg is overleden Jan Elzinga vader van onze leerlingen Kirsten (v5b), Veerle (v3c) en Marit (vld). Wij wensen Kirsten, Veerle, Marit, hun moeder, familie en vrienden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens de Raad van Toezicht, het College van Bestuur, het personeel en de leerlingen van het Ostrea Lyceum te Goes, drs. J.A. Brand, voorzitter College van Bestuur Jan Elzinga Gretha Bommeljé-Jobse Voor ons heeft hij zijn lippen niet meer willen tuiten. Wij betreuren de dood van Wim Brands Dichter en vriend en bevlogen presentator van de literaire salons van Film by the Sea. We zullen hem zeer missen. Namens Film by the Sea en alle oud-juryleden Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht, je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was moe, je hebt je strijd gestreden, al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit, je bent bevrijd uitje lijden, maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden... Met respect en bewondering voor haar persoonlijkheid en dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u met verdriet kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder CONNY KNOP'GROENHART in de leeftijd van 53 jaar. Herman Knop Alwin Danila 3 april 2016 Burgemeester Hagelaan 17 4311 CE Bruinisse De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 8 april om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde Gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegen heid tot condoleren in kerkelijk centrum "Ichtus" Liever geen bloemen Jule Praas Jule Praas voor een persoonCijhe uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvoh afscheid. Jij bent weg, maar dichterbij dan ooit. Voor altijd in ons hart. Frits en Lianne Iris en Just Anita Marco en Marian en alle kinderen. Wij ontvingen het bijzonder droevige bericht dat zeer plotseling is overleden. Hij was pas 47 jaar. Jan was sinds 2011 werkzaam bij de CZAV en heeft samen met zijn team gewerkt aan de inkoop en kenniswerving op het gebied van gewasbescherming voor CZAV en haar partners in het nationale samenwerkingsverband CropSolutions. Binnen de afdeling was Jan, behalve vakman en collega, ook een bijzondere persoonlijkheid. Tevens was hij een gerespecteerd man in de internationale wereld van producenten en toeleveranciers voor CZAV en CropSolutions. Hij voelde zich zeer thuis in de agrarische sector en had een baan die bij hem paste. Hij heeft met zijn kennis en ideeën in zijn vakgebied een bijdrage geleverd en een belangrijke impuls gegeven aan de plantaardige sector. Wij, als collega's, gaan Jan enorm missen. Ons medeleven gaat uit naar Berdie, hun kinderen Kirsten, Veerle en Marit, en de directe familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht bij het dragen van dit pijnlijke verlies. Namens directie en medewerkers CZAV Wemeldinge Antoon van Vugt, algemeen directeur Diep geschokt en met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Jan, we gaan je betrokkenheid en visie missen Wij wensen Berdie, Kirsten, Veerle, Marit en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies Collega's afdeling gewasbescherming CZAV/CropSolutions Frank Rottier, Just Hamming, Koop Broekhuizen, Evelien Jansen Wij kunnen het nog niet geloven Geschrokken en bedroefd zijn wij van het plotselinge bericht dat is overleden Vader van onze oud-leerlingen Kirsten, Veerle en Marit. Als enthousiaste begeleider van het schoolkamp blijft hij in onze herinnering. Wij wensen Berdie, Kirsten, Veerle en Marit Gods onmisbare troost en nabijheid toe. Team, MR, AC, ouders en kinderen CBS 't Honk Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve zus en schoonzus Weduwe van de ons eerder ontvallen zwager Simon Bommeljé. We wensen Simone, Wilco en verdere familie sterkte toe. Familie Jobse We zijn geschrokken dat de vader van ons klasgenootje Bloeme is gestorven. Wij leven mee met het verdriet van Bloeme, haar moeder en haar broertje. groep 7b van de ABS Marit, Milo, Matthijs, Emma, Koen, Jurre, Hajam, Benthe, Boaz, Jeroen, Amélie, Gwen, Kristel, Luke, Feline, Philip, Olivia, Ivan, Femke, Sefora, Job, Izarah, Donya, Shaniqua, Kika, Bas, Okke, Sietse, juf Judith en juf Jozette We wisten dat de vader van Beert heel ziek was en vinden het heel verdrietig voor Beert, zijn moeder en zijn zusje dat hij nu is overleden. groep 4b van de ABS Veerle, Jente, Sam, Mouna, Max, Sem, Guusje, Fay, Solisha, Thijs, Luka, Lotte, Joris, Madelief, Cadhla, Ceylin, Perla, Luca, Hannah, Hidde, Okke, Balder juf Rosanne, juf Jacqueline en juf Elly ZORfj Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62