ram hm I DmkbBiur£\ni COLOFON Familieberichten (J) mensen inq.nl Familieberichten ZM. Mies Hoekstra - de Preter Johannes Petrus George Heeren Johan Hoekstra Han de Wee Peter Hage Piet Riemens teruggekeerd tot de oorsprong is hij tot de bron waar alles uit voortkwam Op 30 maart is er een einde gekomen aan het leven van onze vader en grootvader Hans 1926 2016 Veerle en Willem Jurriaan Linde Joost Roemer Alexander en Eleanor Maartje en Klaas 30 maart 2016 De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Etiënne Baljeu - Mol uit-vaardig Zorg met hoofd, hart en handen Uitvaartverzorging kijk ook op "Al wat ik dacht..., maar niet dat ik jou vandaag zou zien". Verdrietig, maar met mooie herinneringen en dankbaar dat ze zolang dicht bij ons was is in onze aanwezigheid heengegaan mijn fijne zus en onze lieve tante weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 82 jaar. Miep Roovers - de Preter Petra en Maringe Marcel en Marijke Paul en Asia Antoinette en Max en kinderen 2 april 2016 We zijn enorm trots op deze positieve, hartelijke vrouw die we bewonderen om haar levenskracht, oprechtheid en de manier zoals ze het leven leefde. Correspondentieadres: Petra Roovers Vlissingse Molenstraat 16, 4335 GG Middelburg Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgstroom Binnen haven in Nieuw- en Sint Joosland voorde liefdevolle verzorging in dit warme huis. We herdenken het leven van (tante) Mies op vrijdag 8 april om 11.15 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er tussen 11.00 en 11.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen van (tante) Mies in het crematorium. Na afloop heffen we het glas op (tante) Mies in Café Willem, Oranjelaan 17 in Middelburg. Na vele jaren van vriendschap hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van we zullen zijn vriendschap en humor gaan missen. Wij wensen Lieneke, Andre, Anita, Bowien en Andries veel sterkte met dit grote verlies. Maldegem: Carine en Philippe Bekaert Borssele: Corrie en Jaap Schikker dinsdag 5 april 2016 15 In gedachten bij jullie.. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenoot van onze lieve collega Lia Wij wensen Lia, kinderen en familie heel veel sterkte toe Collega's afdeling interne geneeskunde Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van iedereen mochten ontvangen na het plotselinge overlijden van onze geliefde broer, schoonbroer, oom en oudoom zeggen wij u allen hartelijk dank. Tevens geeft het ons troost te weten dcit Piet gedurende zijn leven in Vlissingen veel vriendschap heeft mogen ontvangen en evenzo heeft kunnen geven. Familie Riemens Een lege plek Een groot gemis Een mooie herinnering, Is al wat er nog is.... Intens verdrietig maar zeer dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en levenspartner Weduwe van Jaap Baljeu Raalte, 4 maart 1938 Goes, 2 april 2016 Petra Baljeu Martin den Engelsman Emily Tycho Astrid Mathey-Baljeu Harvey Mathey Levi Jorden Jan Baljé Al onze mooie herinneringen aan haar sluiten wij voor altijd in ons hart. Correspondentieadres: Eduard Vetermanstraat 25, 4333 CJ Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 9 april om 10.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na deze bijeenkomst brengen we haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Terneuzen, april 2016 DII3 3M»! 06 107303.21 info(2) uifviirtiniwlard.nl ww w .11r vua r- c.fiec-Lindn.1 alcrandrn |TI 3 F l<U SS G ulc va a irive no r gin g Sluittijden overlijdensadvertenties Internet Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. via familieberichtenonline.nl Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. T 0111 450 717 cuijuuj.uitvaartsd.nl Janine Schouls, Uitvaartbegeleider 1 SCHOUWEN-DUIVELAND Partner van Monuta

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63