familieberichten Familieberichten Hlensenljnq.nl fllensenlinq.nl COLOFON Familieberichten familieberichten kijk ook op Maatje Maria Petronella Elizabeth Kole Guido Mullaert Peter Hage Lieve Francesca 9 IB Piet Riemens BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl dinsdag 5 april 2016 15 "Zeg maar gewoon Matty Op 3 april 2016 is onze lieve Matty rustig ingeslapen. 25 januari 1928 Goes: Hans Kole Marjan Kole - Loeve Amsterdam: Bob Kole Ineke Kole - Goedknegt Zierikzee: Maartje en Mare Amsterdam: Adriaan en Annette Londen: Bas en Olivia Amsterdam: Sander en Maaike achternichtjes en -neefjes Correspondentieadres: Patijnweg 36 4461 LR Goes De crematie, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 8 april om 16.00 uur in het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er een samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Matty hield van alle bloemen. Wij zijn heel dankbaar voor de liefdevolle begeleiding en verzorging die Matty heeft gekregen in de Alexiahof te Kamperland. Een ieder die de plechtigheid wil bijwonen is van harte welkom. Wij ontvingen het trieste bericht van het overlijden van ons lid Guido was een trouw en zeer gewaardeerd lid van onze vereniging. We zullen zijn inbreng op onze maandelijkse uitstap missen. We condoleren de familie en wensen hen veel sterkte bij her verwerken van dit grote verlies. Namens:Leden en Bestuur Koperen Passer Nederland. Groep N4 Delta. In gedachten bij jullie.. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenoot van onze lieve collega Lia Wij wensen Lia, kinderen en familie heel veel sterkte toe Collega's afdeling interne geneeskunde Bedankt voor je Vriendschap. Voor altijd in onze Harten. "Rust Zacht" We wensen Lorenzo - Silvio - Familie Elegeert en Tante Lea véél sterkte toe in deze moeilijke periode. Guido-Matthy Axana-Adisia Piet en Jacqueline Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van iedereen mochten ontvangen na het plotselinge overlijden van onze geliefde broer, schoonbroer, oom en oudoom zeggen wij u allen hartelijk dank. Tevens geeft het ons troost te weten dat Piet gedurende zijn leven in Vlissingen veel vriendschap heeft mogen ontvangen en evenzo heeft kunnen geven. Familie Riemens Terneuzen, april 2016 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone volg ons op R li Twitter BJ Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43