Familieberichten 20 maandag 4 april 2016 Piet van Langevelde Piet van Langevelde Urbain Vanden Berghe II Antje Caffa - de Wit Anneke Anneke Caffa - de Wit Anneke Caffa - de Wit kükookop q fflensenlinq.nl Ineke de Rooij - de Waard Ineke de Rooij - de Waard Verdrietig en aangedaan zijn wij na het overlijden van mijn lieve man, onze stiefvader en opa 28 februari 1956 28 maart 2016 Magda Vanden Berghe - Koolwijk Angelique Lola en Justin Django Natascha en André Michael De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. C orrespondentieadres Wijdaustraat 49, 4337VD Middelburg What a friend we have in Jesus Tot ons grote verdriet is geheel onverwacht overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Vlissingen, Zoutelande, 8 augustus 1952 1 april 2016 Aad Caffa Karin en Maarten Klapwijk Naomi, Jari, Tamar Anita en Pieter Tilroe Tara, Lieke Jessika van Baaien Thomas, Maaike Scheldestraat 15 4374 BM Zoutelande De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 7 april om 12.30 uur in de aula van het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd Uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van de vader van Esha, de heer P.J. Hage We wensen Esha en haar familie heel veel sterkte en we zullen er voor haar zijn. Scheldemond College Leerlingen M1 b Mevr. J. de Nooijer, mentor Mevr. R.W. van Oost, teamleider Dhr. EJ.A. Fagg, locatiedirecteur Vertrouwend op haar Heer en Heiland is geheel onverwacht van ons heen gegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Jan Ria en Frank Nico en Truus Willem en Cenira Thijs en Ineke Marijke en Kees Alex en Marjan Beppie (in herinnering) Lenie Liesbeth en Ronnie Neven nichten "De Heer is mijn Herder" Heel plotseling is overleden onze lieve vriendin René en Cobi de Dreu Jos en Francien Dekker Kinderen en Kleinkinderen Oost-Souburg, 1 april 2016 Herinner mij niet in sombere dagen, als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig zijn we om het heengaan van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en trotse oma 25 oktober 1940 t 29 maart 2016 Yerseke: Kees de Rooij Goes: Anneke en Marten Joost, Mare Yerseke: Martin en Anita Anne, Iris Yerseke: Petra en Herman Irene, Anthonie Moerplein 33,4401 HZ Yerseke We hebben in kleine kring afscheid van Ineke genomen. Wij zijn verdrietig om het heengaan van onze lieve schoonzus en tante Westervoort: Jan de Rooij (in herinnering) Nelly de Rooij - Sinke Yerseke: Mina Goeman - de Rooij Wim Goeman (in herinnering) Yerseke: Nelly Lamper - de Rooij Adri Lamper Goes: Janny Lous - de Rooij (in herinnering) Leen Lous (in herinnering) Neven en nichten We wensen Kees, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. HETTY BOSGRAAF-ELZINGA De laatste van het gezin Van 't Westeinde is heengegaan. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom Bertus van 't Westeinde We wensen Marietje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Familie Van 't Westeinde "Ik zal dan gedurig bij U zijn" Psalm 73 Vrijdagmorgen is onze lieve man, vader, grootvader en overgrootvader overleden. Hij was een goed echtgenoot en goede vader. Een gelovig man die zijn vertrouwen op God stelde. De laatste jaren waren moeilijk voor hem en voor ons. We zijn blij dat hij een mooi leven heeft gehad samen met zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Axel, 9 september 1933 Terneuzen, 1 april 2016 Leentje van Langevelde - de Kraker Jack en Greetje Sander en Irene Charlotte Trudie en Jan Marleen en Arjan Anne Job Esther en Jan Willem Noa Pieter en Arietta Wilma en Aart Eline en Marvin Yannick Petra en Paul Mark Stijn Emma Louise de Colignylaan 5^4461 SK Goes De samenkomst van danken en gedenken zal worden gehouden op woensdag 6 april 2016 om 13:15 uur in de Ontmoetingskerk, Kornetstraat 4 te Goes. Voorafgaand is er van 12:00 tot 13:00 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de samenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de Ontmoetingskerk. Wie in mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft. Johannes 1125b De Here heeft tot zich genomen onze lieve broer Wij wensen Leentje, kinderen, klein- en achterkleinkin deren Gods troost en nabijheid toe. Axel: Janny van Langevelde Corrie van Langevelde Met heel veel verdriet delen wij u mee, dat is overleden onze lieve oudste zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 81 jaar. Ze is door God thuisgehaald. Kapelle: Ruurd Elzinga t Sjaan Elzinga-de Wolf Oostkapelle: Tamme Elzinga Janny Elzinga-de Visser Oostkapelle: Jan Elzinga Jeanny Elzinga- Lathouwers Middelburg: Jitske Wisse-Elzinga Wim Wisse Middelburg Piet Elzinga Wissenkerke: Ronald Elzinga Neven en nichten Coevorden, 1 april 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 56