snion-mi antiman Bob Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl COLOFON Familieberichten Voor betaalbare kwaliteit Tine Verhulst Johannes Abraham Duininck Jannie de Jonge-Clement Wim Kluijfhout Koos Lampert-Kodde Leuntje Provoost-Passenier. Dina Riemens- Dekker Rudi Steel Jan Strijker Nel (Zr. Marie-Adriënne) Theune An Theune lartverzorqinq VerrijnStuartweg28, GoesOil3-216815www.uitvaart.vg De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Dankbaar zijn we voor de vele blijken van medeleven na het plotselinge overlijden van onze vader, schoon vader en opa Het heeft ons goed gedaan om te ervaren dat zovelen op hem gesteld waren. Fam. W.J. Duininck Groot is de leegte die je achterlaat maar mooi zijn de herinneringen die blijven Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Goes, april 2016 Met warmte en dankbaarheid kijken wij terug op het afscheid van 2 juni 1938 - 22 januari 2016 Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, willen wij u hartelijk dank zeggen. Joke, Sander Petra, Saskia, Merel, Sanne en Geert en Willem Na het overlijden van onze moeder en (over)oma willen wij u allen bedanken voor de mooie en fijne woorden, kaarten en voor uw aanwezigheid tijdens de uitvaart. Het heeft ons goed gedaan en troost gegeven. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Biggekerke, april 2016 ,Het heeft ons goed gedaan,zoveel kaarten,zoveel lieve woorden te ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en schoonmoeder Heel erg bedankt daarvoor Plonia en Joop Kampman Domburg 2 april 2016. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Het heeft ons erg goed gedaan. Haar kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, april 2016 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Jannie Steel-Leunis kinderen en kleinkinderen Axel, april 2016 Wij danken iedereen voor de overweldigende belang stelling, fijne brieven, kaarten en bloemstukken die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze pa, opa en opi Wij kijken als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Jan in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. J.J. Strijker-Wilschut Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, april 2016 Voor de vele blijken van medeleven, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van onze (schoon)zussen wat zo kort na elkaar plaats vond, zeggen wij u hartelijk dank. Fam. Theune Vlissingen, april 2016 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden op 27 februari jl. van mijn zuster en onze tante K. Lievense-Verhulst nichten en neven Domburg, 2 april 2016 3 april 2011 3 april 2016 Het is niet uit te leggen wat missen is., mama Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. zaterdag 2 april 2016 15 1 M

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73