üyeriadef] Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Bram Beekman Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze neef Onze deelneming gaat uit naar Ellen en haar kinderen en we wensen hen veel sterkte en Gods nabijheid toe. Ooms en tantes, neven en nichten tam. Niewenhuyse Bram Beekman Gerardus Johannes van den Berg - Gerrit - De zon kwam op De vogels floten De bloemen bloeiden En toen werd het stil We zullen je missen lieve Daan Daan Bijleveld Overleden op 28 maart 2016 in de leeftijd van bijna 84 jaar. Bewoners en team Klein Vlaanderen Stichting Arduin Rudie Glerum-Cemeska Dan zweef ik op de wind, gedragen door Uw Geest en de kracht van uw Liefde Met veel verdriet maar met grote bewondering voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame Peet, onze trots en allerliefste papa Peter Hage 9 januari 1968 31 maart 2016 Zijn "gouden" handen hebben voor ons gewerkt.. Zijn hart heeft voor ons geklopt.. Wat zullen we je missen! Lia Hage - de Looff Robin Aron Esha Abeelseweg 18 4335JX Middelburg Peter is thuis. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 6 april om 13:15 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1. 4335PA Middelburg. Iedereen die zich op welke wijze dan ook verbonden voelt met Peter of ons, is van harte welkom. Van 12:30 tot 13:00 uur voorafgaand aan de dienst is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal plaatshebben om 15:00 uur op de algemene begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3, 4337PB Middelburg. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de hal van de Ontmoetingskerk. Liever geen bezoek aan huis. Peter Hage Peter Hage Peter Peter Hage Peter Hage Peter Hage Verdrietig zijn wij door het overlijden van de heer P.J. Hage vader van Aron We leven mee met onze klasgenoot uit rnavo-4 en wensen hem en zijn familie heel veel sterkte en kracht toe. Namens de leerlingen en personeel CSW Bestevaêr, I. A. Visser, mentor K. de Nooijer, coördinator bovenbouw M.T.A. Dechamps, vestigingsdirecteur May flights of angels sing thee to thy rest" John Tavener Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Zijn talentvolle muzikale begeleiding bij vele concerten en bij de Christmas Carols zullen voor ons onuitwisbare herinneringen blijven. Ons medeleven gaat uit naar Ellen, de kinderen en kleinkinderen Vocaal ensemble Musica Cordis Goes, 2 april 2016 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een bijzonder persoon. Tot ons verdriet is plotseling overleden onze vader, schoonvader en opa "Genieten van dit mooie leven" Hij overleed in de leeftijd van 68 jaar. Paul en Anita, Use Eefje Merijn Correspondentieadres: IJsselstraat 40, 4335 KC Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met leedwezen hebben we kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Wij zijn dankbaar voor de vele jaren welke juf Glerum zich voor de Vlissingse Schoolvereniging heeft ingezet. Wij wensen haar naasten veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. E.J. Pleijte-Marinissen Voorzitter RvT Vlissingse Schoolvereniging G. v.d. Broek en P. Nagtegaal Bestuur Vlissingse Schoolvereniging Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Matt. 11:28 Door lijden gelouterd... Met groot verdriet delen we mede dat van ons is heen gegaan onze geliefde zoon, broer, zwager, oom en neef Amemuiden: Gillis en Jannie Hage van Dalen Heinkenszand: Jackie en Linda Hage Brandes Thirza, Jasper, Ties Effretikon(CH): Jannie en Nanette Hage Sascha Met verdriet en verslagenheid hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom We bidden Lia, Robin, Aron, Esha en verdere familie Gods nabijheid toe in dit grote verdriet. Kees en Anneke de Looff-de Keuning Leijda de Looff Wim en Suzan de Looff-Kodde Gerardus en Ria de Looff-Witte Bart en Petra de Looff-van der Linden Jaap en Mariska de Looff-Hengst Leo de Looff (Andrea in liefdevolle herinnering) Marja en Jeroen Dingemanse-de Looff Neven en nichten Digna de Looff-van Verre Het leven is als sneeuw je kunt het niet bewaren Troost is dat jij er was al die mooie jaren Geborgen in Gods hand Skivakanties zullen nooit meer hetzelfde zijn zonder Lieve Lia, Robin, Aron en Esha wij denken aan jullie Marieke en Ramon, Robbert en Danielle zaterdag 2 april 2016 17 Na een kort ziekbed heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde neef Trooste de Heere de bedroefde familie. Amemuiden: Piet en Sjaan van Dalen Mien Marteijn en Klaas t Middelburg: Daan van Dalen en Laura t Gapinge: Lieven van Dalen en Henriëtte Amemuiden: Dora en Bram Joziasse Ina en Teun Joziasse Anja en Rinus Wondergem Nichten en neven Nooit meer tranen, nooit meer pijn. Verdrietig hebben wij na een kort ziekbed afscheid moeten nemen van Hij was voor ons meer dan een neef. Wij wensen de familie Gods kracht en nabijheid toe. Bram en Dora Joziasse Bart en Marjon Nadine, Mick, Luuk Mijnsbergen - Joziasse Jacco en Cornalie Celine en Nikos Joziasse - Joosse Jason, Ryan Chris en Jolanda Julian, Brent Joziasse - de Nooijer Sjoerd en Nathalie Sem, Lynn Bostelaar - Joziasse Dave Joziasse Lieve Peter, Na een korte en heftige strijd zijn we jou nu kwijt. Het verdriet is onbeschrijflijk... Het zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou, onze vriendengroep is niet meer compleet... We wensen Lia, Robin, Aron en Esha veel kracht en sterkte toe met het dragen van dit enorme verlies. Laten Peters eigen woorden voor ons allen een troost zijn:"Veilig in Jezus' armen"... Jeroen en Marja Jackie en Linda Jacco en Cornalie Marco en Mirja Anthony en Crina Marco en Jopie Chris en Jolanda en alle kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71