Familieberichten üi/erladef] 18 zaterdag 2 april 2016 Francesca Elegeert Johan de Jong kükookop fflensenlinq.nl Bram Beekman Je je kracht, 9 je warmte en je lach... we zullen je missen, iedere dag. V Peter Hage Ome Guido Antonie de Kleijn Han Adriana Cornelia Verbunt Harold Petrus Eugenius Pluijm Ria Pluijm-de Wilde There is an old belief that on some distant shore, far from despair and grief oldfriettds shall meet once more. Na een welbesteed, interessant en succesvol leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn fijne man, onze toegewijde vader, grootvader en broer Willem Nicolaas Polderman Willem Krabbendijke, Kortgene, 23 december 1934 26 maart 2016 Kortgene: Cornelia Polderman-Hoogesteger Auckland (NZ): Eric Polderman Quin en Rebecca Wayne-Joey Goes: René Polderman Krabbendijke: Nico Polderman Wij willen dr. de Mulder, het personeel vanAlévo en de dames van de 24 uurs zorg Carla en Trudy bedanken voor de goede zorg en begeleiding in de laatste fase van Willem zijn leven. Botterlaan 23 4484 RA Kortgene De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. May flights of angels sing thee to thy rest" John Tavener Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Zijn talentvolle muzikale begeleiding bij vele concerten en bij de Christmas Carols zullen voor ons onuitwisbare herinneringen blijven. Ons medeleven gaat uit naar Ellen, de kinderen en kleinkinderen Vocaal ensemble Musica Cordis Goes, 2 april 2016 In liefde verbonden met de kinderen en haar familie, hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve mama, mijn dochter, schoonzus en tante 16 juni 1967 Hulst 11 april 2016 Sint-Niklaas Stekene Lorenzo De Maeyer Silvio De Maeyer Koewacht Ria Elegeert - van Hoecke Mariska Elegeert Weesp William Elegeert Danielle de Lange Stijn Mart Doetinchem Marina Elegeert Marcel Bussink Matthijs Thomas Polderstraat 4, 9190 Stekene (België) Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Francesca in uitvaartcentrum De Ridder, Spoorweg 4 te Hulst op dinsdag 5 april van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden in de H.H. Philippus en Jacobus Kerk te Koewacht op woensdag 6 april om 10.30 uur. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren. Lieve Peter, Na een korte en heftige strijd zijn we jou nu kwijt. Het verdriet is onbeschrijflijk... Het zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou, onze vriendengroep is niet meer compleet... We wensen Lia, Robin, Aron en Esha veel kracht en sterkte toe met het dragen van dit enorme verlies. Laten Peters eigen woorden voor ons allen een troost zijn:"Veilig in Jezus' armen"... Jeroen en Marja Jackie en Linda Jacco en Cornalie Marco en Mirja Anthony en Crina Marco en Jopie Chris en Jolanda en alle kinderen i Verslagen staan wij stil bij het plotseling overlijden van onze geliefde Wij wensen Tante Corrie, Esther, Miriam, Guido en hun gezinnen veel sterkte toe de komende tijd om dit verlies te verwerken. je neven en nichten familie Mullaert Dankbaar voor het mooie leven dat wij samen deelden, geven wij met verdriet kennis van het overlijden van mijn dierbare Ton, onze lieve vader, schoonvader en opa Makassar, 13 juni 1928 Middelburg, 31 maart 2016 Middelburg: Ria de Kleijn-Hogewoning Rijswijk: Huib de Kleijn en Christine de Kleijn-Kraaykamp Maaike, Job Voorschoten: Ton de Kleijn en Nelke Kroes Jet, Maud, Hanna t President Kennedylaan 4 4334 EJ Middelburg De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 7 april om 14.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, nemen wij afscheid van onze zorgzame vader, schoonvader, trotse opa en overgrootvader weduwnaar van 25 januari 1928 T 30 maart 2016 Terneuzen Rijen Dongen Heesch Elshout Oosterhout Walbeek: Marianne en Eric Dieleman-de Jong Joke en Gerard van Bezouw-de Jong Jos en Wilma de Jong-Laming Bart en Ellie de Jong-Maasdijk Kees en Anja de Jong-van Beijsterveld Henk f en Marie-Louise de Jong-Baaten John de Bot René en Marianne de Jong-Hoffmanns Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Yarden uitvaartverzorging t.a.v. familie de Jong Postbus 102 4900 AC Oosterhout Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Toen kwam die onverwachte dag, die dag dat de stilte kwam. De crematiedienst voor ons pa wordt gehouden op woensdag 6 april om 13.00 uur in crematorium Yarden Huis van Brabant, Florijnstraat 60 te Oosterhout. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van ons pa tussen 11.30 en 12.00 uur in het uitvaartcentrum van Bruijns uitvaartverzorging, Florijnstraat 60 te Oosterhout. Na de dienst willen wij u graag ontmoeten in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Indien u persoonlijk geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven. Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en rustig heengegaan. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve pa en opa weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Stekene: Chris en Eric Pierre en Lynn Hulst: Georgia 31 maart 2016 Correspondentieadres: Den Waghemakerestraat 10, 4561 XM Hulst U kunt afscheid nemen van pa en opa in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 5 april van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 6 april om 10.30 uur in de kapel van O.L.Vrouw ter Eecken te Kapellebrug, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats te St. Jansteen. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51