194 Disneyland8 Paris Sterke vrouw Maria Wattel zoekt haar grenzen op Nog één keer Tom Boonen in de Ronde van Vlaanderen jn 17 Geloofwaardigheid aangetast Minister Ard van der Steur vecht donderdag voor zijn politieke leven in de Tweede Kamer. Een Zeeuws optrekje voor meer dan ZONDAG OPEN robot In Zeeland staan zestig peperdure huizen te koop Hebt u even geen miljoen? Vandaag is het Open Huizen Dag Jongetje (3) door tractor overreden In het eerste Robothotel word je mechanisch welkom geheten DEN HAAG. In de top van regerings partij WD zijn grote twijfels gere zen of de minister van Veiligheid en Justitie Ard van der Steur eind volgende week nog wel op zijn stoel zit. Het gebrekkige optreden van de nieuwe liberale minister gaat het voorstellingsvermogen van WD'ers te boven na het vertrek van zijn voorganger Opstelten. Hij heeft al driemaal 'sorry' tegen de Kamer moeten zeggen. Zijn optre- 'Hij heeft een wonder nodig en als dat er komt binnenkort weer eentje' den afgelopen dinsdag in het Ka merdebat over de zelfmoordterro rist Ibrahim el Bakroui tastte Van der Steurs geloofwaardigheid ver der aan. Voortdurend hulde Van der Steur zich in vage taal omdat hij geen antwoord kon geven op vragen. Een WD'er: „Hij wist niet goed wat hij moest weten. Dat is funest voor een minister." In de evaluatie door de WD-top is na het debat geconclu deerd dat de voorbereiding bar slecht was geweest. Zo kon Van der Steur niet aangeven waarom Amerikanen Nederland een week voor de aanslagen waarschuwden dat de broers Bakroui criminele en terroristische banden hadden. Van der Steur repte in het debat over de FBI, maar het ging om de NYPD, zo bleek later. Afgelopen dinsdagavond werd minister-president Mark Rutte zeer humeurig toen hij ontdekte dat minister Van der Steur zijn de bat beroerd had voorbereid. Mede om die reden moest Van der Steur diezelfde avond nog op het matje komen in het Torentje. De beantwoording van 66 Ka mervragen komt na het weekein de. Anders dan vorig weekeinde zal Van der Steur zich nu wel goed proberen voor te bereiden, zo zegt een ingewijde. „Van der Steur heeft een wonder nodig", zegt een WD-topper. „En als dat er komt binnenkort weer eentje." Daarmee doelt de liberaal op het tweede rapport in wording van de commissie-Oosting. Daar in wordt onthuld hoe een V en J-topambtenaar ICT-onderzoekers ervan weerhield het bonnetje op te duikelen waaruit het precieze bedrag bleek dat aan crimineel Cees H. werd betaald. WD'ers ho pen evenwel dat Van der Steur het redt. Autovakantie Frankrijk Kras.nl/50707 of bel 0900-96977<,cPg SCHARENDIJKE. Bij een ongeluk op een boerderij aan de Kapelleweg in Scharendijke is gisterochtend een 3-jarig jongetje overleden. Het kind, dat op de boerderij woonde, was rond 11.00 uur aan het spelen, toen hij vermoedelijk werd overreden door een tractor met aanhangwagen. Hulpverle ningsdiensten werden gewaar schuwd, maar het slachtoffertje overleed ter plaatse. De politie be vestigt desgevraagd dat de vader van het kind de tractor bestuurde. Meer nieuws zie: www.pzc.nl www.pzc.nl Editie WALCHEREN ZATERDAG 2 april 2016 258e jaargang nr. 78 De lente barst los WD-top vreest val minister door Jan Hoedeman en Laurens Kok Anonieme WD'er Klantbeoordeling 8,1 2-5 dagen al v.a. Geniet van de spannende attracties en Frozen Summer Fun! 4-sterren kasteelhotel met zwembad en wellnesscenter Met ontbijtbuffet en gratis shuttlebus naar de parken v.v. Inclusief elke dag entree tot beide Disney® Parken Qay Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds een miljoen ZEELAND 2 3 PAGINA4&5 PAGINA 12 13 SPORT 6 7 LOOD dlwtetMZaaiullaM. 7 116! 5 5 5 5 4 7 Kijk op pagina 48 49 van de weekendbijlage

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 1