Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 vrijdag 1 april 2016 Bram Beekman Maria Flikweert-Beije - Johanna Francina Ovaa-Breel Jo Ovaa-Breel Jo Ovaa -Breel Bram Beekman Bram Beekman Bram Beekman Gré Dees-van Zweeden Marie echtgenote van Abraham Marinus Ovaa Idï riifzii illr, Hew Jess CJirisll, a V Ctitr.L' IVJnJi:» Diep bedroefd delen wij u mede dat, omringd door zijn gezin, van ons is heengegaan, mijn dierbare man, onze liefhebbende vader, schoonvader en trotse opa Organist Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 5 november 1949 30 maart 2016 Ellen Beekman-de Wind Annelies en Peter Roger, justin, MilanEline Bart en Valerie V Maartje en Stephan Ella, Daniël Joost en Stefanie Generaal Eisenhowerlaan 48 4333 BS Middelburg U kunt ons condoleren op maandag 4 april van 11.30 tot 12.45 uur in 't Bolwerk, Verwerijstraat 51 te Middelburg. Aansluitend wordt om 13.00 uur de afscheids- dienst gehouden in de Oostkerk, Oostkerkplein 1 te Middelburg. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. v Gottes Engel weichen nie. (BWV 149) Tot ons verdriet is overleden onze vriend Zijn persoon en zijn muziek zullen we erg missen. We wensen Ellen, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Kees en Cocky Lievense Marten en Hanne Louwerse André en Hannie de Meij Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van sedert 1997 organist van de Oostkerk. Met zijn grote muzikale talenten heeft hij veel betekend voor muziek en liturgie, zowel binnen als buiten de kerk. Onze gedachten en gebeden zijn bij Ellen, het gezin en verdere familie. Namens de Algemene Kerkenraad van de Protestantse Gemeente Middelburg Leendert Marijs Rein van der Kluit scriba voorzitter Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ Met ontroering heeft de kerkenraad van de Oostkerk kennis genomen van het overlijden van Sinds 1997 was Bram Beekman de geliefde organist van de Oostkerk en bespeelde hij het 18e eeuwse De Rijckere- orgel. Zijn uitzonderlijke muzikale kwaliteiten stelde hij in dienst van de kerkelijke gemeente. De kerkenraad gedenkt met diepe dankbaarheid zijn grote betrokkenheid en wenst zijn vrouw Ellen en de kinderen Gods nabijheid toe. Namens de kerkenraad van de Oostkerk te Middelburg Kees Kool, voorzitter Joke Héjjas-Boone, scriba Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus en tante Co Trimpe-van Zweeden t Baarn: Joke van Zweeden Middelburg: Corrie Tevel-van Zweeden neven en nichten Heb dank, reeds van de vroege morgen zijt Gij mijn heil en hulp geweest. Gezang 3902 Verdrietig, maar met fijne herinneringen en dankbaar dat ze zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en "ouwe" oma echtgenote van Abraham Pieter Flikweert f 3 december 1987 in de leeftijd van 93 jaar. Nieuwerkerk, Adri en Janny Flikweert-Nelisse Martijn Esther Sirjansland, Piet Flikweert Geertrui Nieuwenhuijse Zierikzee, Ina en Anton den Boer-Flikweert Uona en Jaco, Yara, Mila Mariët en Dick, Ruben, Es mee, Noor Lianne en Robbie Vijfhuizen, Wirn en Petra Flikweert-Timmerman Iris en Sebastiaan Mare Anne Zierikzee, 30 maart 2016 Hoge Molenstraat 5 Correspondentieadres: Kievitlaan 11 4306 BT Nieuwerkerk De dankdienst zal gehouden worden maandag 4 april om 13.30 uur in de Gasthuiskerk, Haven plein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshof weg te Zierikzee. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum, waar we elkaar ook na de begrafenis nog kunnen ontmoeten. Ofje God nou kent of niet, Hij kent ons, allemaal. Ofje God nou zoekt of niet, Hij zoekt ons, allemaal. Ofje nou in God gelooft of niet, Hij gelooft in ons, allemaal! Bedroefd zijn wij, dat na een lang leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid, toch nog onverwacht, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma in de leeftijd van 81 jaar. A.M. Ovaa Addie André en Angela Bart en Charlotte Evi Joris Wim en Petra Veronique Sem Kirsten 30 maart 2016 Zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh", Kamer 57 Sandenburghlaan 2, Veere Correspondentie-adres: Zandweg 39,4389 TG Ritthem Onze speciale dank gaat uit naar medewerkers van Buurtzorg Souburg en Nieuw-Sandenburgh, afdeling Rozenhof voor de liefdevolle verzorging. Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard op haar kamer in "Nieuw-Sandenburgh", gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 2 april van 16.30 uur tot 17.00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op maandag 4 april om 13.30 uur in Protestantse Kerk te Ritthem. Aansluitend zal om ongeveer 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ritthem. Na afloop van de begrafenis is er tevens gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de kerk. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er van 13.00 uur tot 13.15 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Verdrietig geven wij kennis van het toch nog onverwachts overlijden van onze zus, schoonzus en tante Onze gedachten zijn bij Bram en de kinderen in deze moeilijke dagen. Goes: Bram Breel (in herinnering) Corrie Breel-Reijnhout Breda: Joost Breel Lieneke Breel-Wiskerke in herinnering) Bennekom: Francien Osté-Breel Jan Osté Neven en nichten 30 maart 2016 Heden is overleden onze schoonzus en tante Ma en Kees van Sluijs Ria en Jo Wim en Joke 30 maart 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75