Wonen in Mannee Goes: heel aantrekkelijk! Schrijver Versluys zaterdag 2 april infomiddag CIG FRAANJE Wonen in Mannee wordt nu wel heel aantrekkelijk, want of u nu op zoek bent naar een appartement of gezinswoning, huren of kopen, wij kunnen u altijd van dienst zijn. Onderstaande projecten gaan medio 2016 bij aannemingsbedrijf Fraanje in bouw. Graag maken wij met u een afspraak voor een nadere toelichting. Villa Mannee -15 appartementen aan 't Jagertje Tuinvilla's - 6 twee onder één kap woningen Zilveren Schoe (fase 2) - 21 eengezinswoningen (9 koop/ 12 huur), 4 huurmaisonnettes, 2 commerciële ruimtes Laatste verkoopronde, nog slechts 2 beschikbaar! Ruime appartementen, moderne uitstraling en vormgeving Grote terrassen op het zuiden geörienteerd met uitzicht richting Kloetinge Parkeerkelder met bergingen en aparte fietsenberging Bouwstart voorjaar 2016 Jaren '30 anno 2016 Tuingericht, percelen van 237 - 327 m2 Basis inhoud variërend van 465 - 495 m3 Aantrekkelijk fiscaal voordeel te behalen bij aankoop, wij vertellen u graag meer Bouw is reeds gestart, realisatie december 2016 Nette en luxe huurwoningen, wees er snel bij de vorige fase was binnen afzienbare tijd verhuurd Ruime parkeergelegenheid, deels op eigen terrein en met carport www.sch ri jverversluys. n l 4461GL Goes einfo@schrijverversluys.nl t/HLSchrijver VBO MAKELAAR DE MAKELAAR VAN VANDAAG aannemingsbedrijf In de mooi gelegen, nieuwe wijk Mannee worden 15 luxe appartementen gebouwd met woonoppervlakte variërend van 95 tot 149 m2. De moderne variant van de Jaren '30 stijl is kenmerkend voor de uitstraling van deze prachtige twee-onder-één-kapwoningen. Zoals de naamgeving al doet vermoeden: een tuingerichte woning met veel glas aan de achterzijde waardoor de buitenzijde het verlengstuk van uw woonruimte wordt. Verschillende opties zijn mogelijk, een volledig gelijkvloers woon- programmatot een gezinswoning met vijf slaapkamers en alles ertussen. Als vervolg op de succesvolle verkoop en verhuur van Zilveren Schoe in 2015 brengen wij een 2e fase van dit project in verhuur verkoop. Deze fase bestaat uit luxe eengezinswoningen met 3 slaapkamers en een ruime zolderverdie ping) en compleet afgewerkte badkamer en keuken. Energiezuinigheid en onderhoudsgemakzijn vanzelfsprekend. De maisonnettes hebben dezelfde basis maar dan met twee slaapkamers. De daaronder gelegen commerciële ruimtes meten ieder circa 150 m2 en bieden een winkel, zorgverlener, dienst verlener of kantoor een fijne werkomgeving. Op zaterdag 2 april van 13.00 tot 15.00 uur organiseren wij op het kantoor van Schrijver Versluys makelaars een infomiddag waar u zich kunt laten voorlichten over deze projecten. Piet Heinstraat 10 t (0113) 22 39 46 f /Schrijver-Versluys-Makelaars

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70