OvafJaiJau Familieberichten 18 vrijdag 1 april 2016 Bram Beekman Paul Freijzer Joke van Leemput-Jansen kükookop q fflensenlinq.nl Guido Mullaert Iriï riifzu dir, Hitrr Je$B Christ. Diep bedroefd delen wij u mede dat, omringd door zijn gezin, van ons is heengegaan, mijn dierbare man, onze liefhebbende vader, schoonvader en trotse opa Organist Ridder in de Orde van Oranje-Nassau 5 november 1949 30 maart 2016 Ellen Beekman-de Wind Annelies en Peter Roger, justin, MilanEline Bart en Valerie V Maartje en Stephan Ella, Daniël Joost en Stefanie Generaal Eisenhowerlaan 48 4333 BS Middelburg U kunt ons condoleren op maandag 4 april van 11.30 tot 12.45 uur in 't Bolwerk, Verwerijstraat 51 te Middelburg. Aansluitend wordt om 13.00 uur de afscheids- dienst gehouden in de Oostkerk, Oostkerkplein 1 te Middelburg. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. vV Gijs Dekker Uit ons oog, maar nooit uit ons hart. Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve man, vader en opa partner van Magda Naessens - de Maertelaere 27-01 - 1943 t 30-03 -2016 Hontenisse Sas van Gent M. Naessens - de Maertelaere Kinderen en kleinkind Sas van Gent, 31 maart 2016. Stationsplein 2, 4551 BS De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Heden hebben wij vernomen dat op 28 maart j.l. is overleden Mario de Jong Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Emergis Centrum voor geestelijke gezondheidszorg Fact-team Zeeuws Vlaanderen Team 20-21 Goes,31 maart 2016 Alois van Leemput mevrouw Schillemans-Bogaert Guido Mullaert Verdrietig en verslagen zijn we door het onverwachte overlijden van de echtgenoot van onze zus Corrie Guido Mullaert Met dankbaarheid denken we aan de liefde en zorg die hij altijd had voor Corrie, zijn kinderen en kleinkinderen. Lia en Han Michielsen-de Hullu Margreet en Peterf Woudstra-de Hullu Ko en Marja de Hullu-Samsom Jack en Natascha de Hullu-de Wandel A 4 t'GlIV. IWmli:, We deelden onze levens vanaf ons 4e jaar. In al die jaren hebben we veel avonturen beleeft, daar is nu een eind aangekomen. Ik zal je blijven herinneren als een kanjer en een prachtige vent. Ik hoop datje nu je rust gevonden hebt en samen met je vader bent. Voor mij ben en blijf je altijd mijn beste maatje. Ik mis je en het ga je goed <3 Bart Zegers familie Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Hulst: Alois van Leemput Hulst: Ineke en Frans Karin Alex Cristina Jeroen en Irma Vigo Mats Evianne Halsteren: Joop en Christianne Veerle en Tim Niek 30 maart 2016 Zorgcentrum "De Blaauwe Hoeve" Truffinoweg 2, Hulst Correspondentieadres: Uniestraat 21, 4561 ZS Hulst De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 4 april om 09.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Met droefheid vernamen wij het overlijden van moeder van onze leerling Carlo en oud-leerlingen Anthony en Nina. We leven mee in deze donkere dagen en wensen Carlo en familie veel sterkte toe. Namens alle leerlingen en medewerkers van het Reynaertcollege, P. de Witte Voorzitter College van Bestuur Hulst, 31 maart 2016 Je sliep zo stil vannacht de zon kon het niet weten dat jij zo vreedzaam en zo zacht de ochtend zou vergeten... Toon Hermans Verdrietig, maar vervuld van mooie en warme herinneringen, moesten wij zeer plotseling afscheid nemen van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Corrie Mullaert-de Hullu Biervliet, 17 juli 1953 Biervliet, 30 maart 2016 Biervliet: Corrie Mullaert-de Hullu Groede: Esther van Strien-Mullaert Johan van Strien Annejet, Pieter en Annemarit Terneuzen: Miriam Aarbodem-Mullaert Rob Aarbodem t Tim, Joris t en Marieke Kapelle: Guido Mullaert Annette Mullaert-Overwater Sam en Daan Correspondentieadres: Driesprongweg 1,4522 PS Biervliet De afscheidsceremonie is op dinsdag 5 april om 10.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Er is gelegenheid om schriftelijk te condoleren. Indien u geen rouwkaart hebt ontvangen kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. i Tot ons groot verdriet is geheel onverwachts in zijn slaap overleden onze lieve broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Corrie de Hullu Wij wensen Corrie en haar gezin veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen Biervliet: Marie-Thérèse en Marnix van Damme-Mullaert Kinderen en kleinkinderen Canada: Annelies en Paul Vervaet- Mullaert Kinderen en kleinkinderen Biervliet: Peter en Cécile Mullaert- Kinds Kinderen en kleinkinderen Biervliet: Hugo en Gonny Mullaert- Dierikx Kinderen en kleinkinderen Biervliet, 30 maart 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 52