Natuurlijk Namibië!! Eropuit naar Winterberg Mondial Tours 3-8 dagen vanaf 59 Boek 5 dagen voor de prijs van 4! Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties 16-daagse rondreis Hotel Winterberg Resort* Aankomstdata en prijzen www.kras.nl/LR17525 Hoe boek ik deze lezersreis? Reisperiode 30.11.16-14.12.2016 3-8 dagen naar het Sauerland inclusief verblijf en ontbijtbuffet Tot €99 voordeel p.p.! Boek nu deze lezersreis ~\SüP pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen vrijdag 1 april 2016 FZC Dit sfeervolle 3-sterren hotel bevindt zich halverwege de bekende en hoogste berg van Midden-Duitsland, de Kahler Asten. Het ligt tussen Winterberg en Altastenberg in. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lobby, bar, sfeervol restaurant, hoteltuin, zonneweide met terras, binnenzwembad, sauna, fitnessruimte (allen gratis) en solarium (tegen betaling). Uw kamer is o.a. voorzien van een televisie met Nederlandse zenders en badkamer met bad/ douche, föhn en toilet. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. Aankomst van 8 april t/m 30 oktober 2016. van vooru 3 dagen €-76" vanaf 59 4 dagen €434- vanaf 79 5 dagen €452" vanaf 79 8 dagen €-274" vanaf €175 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inbegrepen: 3 t/m 8 dagen verblijf in Hotel Winterberg Resort, ontbijtbuffet, gebruik van het zwembad, de sauna en fitness, gratis parkeren en een Sauerlandkaart voor diverse kortingen. Op diverse aankomstdata boekt u 5 dagen voor de prijs van 4. Niet inbegrepen: vervoer, reis-en annuleringsverzekering, toeristen belasting 2,25 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen), reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (verplicht). Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR17525 of bel met Kras: 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR17525 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 17 april 2016. Namibië is een land van mythen en legenden in de zuid westelijke hoek van Afrika en nog één van de weinige plekken op aarde waar de mens de natuur nog in zijn oorspronkelijkheid kan ervaren. De naam Namibië is afgeleid van de Namib woestijn, de oudste woestijn ter wereld. Deze zee van duinen strekt zich uitover2.000 km. Dit fascinerende land staat bekend om haar prachtige verscheidenheid aan landschappen: de voortdurend in beweging zijnde duinen, de vlakke savannen, zandige droge rivierbeddingen, het hoge centrale plateau en de vlakke Etoshapan; één van de mooiste wildparken in de wereld. Ervaar de stilte in de woestijn, geniet van de kleurenpracht die de zon over het landschap tovert, de cultuur en gast vrijheid. Inclusief Intercontinentale vlucht Amsterdam-Windhoek v.v. Alle luchthavenbelastingen en veiligheidstoeslagen 20 kg bagage vrij Alle transfers, excursies en busritten in een comfortabele bus met airco. Alle entreegelden voor parken, musea conform reisprogramma Koffergelden Boottocht in de lagune van Walvis Bay, incl. snacks, oesters en champagne Sossusvlei en Sesriem Canyon Kennismakingstour Swakopmund Stadstour Windhoek en de buitenwijk Katutura Bezichtiging Orgelpijpen en Burnt Mountain Werelderfgoed Twyfelfontein met zijn rotstekeningen, wandeling o.l.v. plaatselijke gids Etosha National Park, gamedrives en entreegelden 13 overnachtingen in een tweepersoonskamer met bad/douche/toilet in de genoemde hotels/lodges of gelijkwaardig 13 x ontbijt 10 x lunch lunchpakket conform reisprogramma 13xdiner waarvan lxdinerin de woestijn Afrikaans-Nederlandssprekende chauffeur/gids Nederlandse reisbegeleiding gedurende de hele reis Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagpro gramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 484 25 26, maan dag t/m vrijdag tussen 09.00-15.00 uur of pere-mail: lezersreizen@mondial-tours.com De regio Sauerland is elk jaargetijde prachtig om te bezoeken, maar de natuur is op haar mooist in de lente en de zomer. Profiteer daarom van voordeel tot 99 per persoon bij deze voordelige aanbieding! Net over de Nederlandse grens kunt u uw hart ophalen nabij de geliefde plaats Winterberg, één van de mooiste toeristische trekpleisters van het Sauerland. De sfeervolle straatjes en pleintjes met oude vakwerkhuizen en natuurlijk de berg 'Kahler Asten' geven u het ultieme vakantie gevoel! Ook als u van wandelingen of fietstochten in de natuur houdt zit u in Winterberg goed. Boek snel en ontdek dit mooie stukje Sauerland zelf!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 33