26 Artiesten maken muziek in de klas Komiek Ronnie Corbett dood Piepjong zijn ze, de finalisten die vanavond op het podium van The Voice Kids staan. Maar Imani, Esmee, Jaco, Selenay, Alexander en Bodine weten al precies hoe het is om een beroemdheid te zijn. „Lieve berichtjes van fans maken mij heel blij." Media Entertainment Alexander(9) Imani (14) Selenay (14) Maan, Giovanca, Gers Pardoel, Benjamin Herman, Krystl en Kenny B doen mee aan Meer Muziek in de Klas. Die wedstrijd moet voor meer muziekonderwijs op ba sisscholen zorgen. De zes artiesten be zoeken scholen om deelnemende klas sen aan te moedigen en tips te geven. De Britse komiek Ronnie Cor bett (85) is gisteren overleden. Hij verwierf grote bekendheid met de tv-show The Two Ron- nies, die hij jarenlang samen met de in 2005 overleden Ron nie Barker maakte. „Eigenlijk denk ik dat de anderen beter zijn dan ik. Mijn kracht is mijn performance, mijn blijheid op het podium." „Haha, volgens mij valt dat wel mee. Mijn ouders zeggen steeds: wel jezelf blijven hè?" Met wie zou je het liefst een duet doen? „Met Charlie Puth. Hij is een geweldige artiest en schrijft leuke liedjes." „Koop ik een mooi huis. Een zwembad erbij hoeft niet per se, maar het zou wel leuk zijn." Maar als het niet lukt met mijn zangcarrière... „Dan word ik dierenarts. Ik heb een hond, Eefke, en ik houd van dieren. Het lijkt me leuk om dieren beter te maken." „Ja, via Instagram vragen mensen om mijn te lefoonnummer. Ik vind mezelf nu nog te jong voor verkering, maar als ik het zou willen, dan wil ik verkering met een jon gen die mij leuk vindt om wie ik ben. Niet omdat ik op televisie kom." „Ik wil een muziekopleiding volgen, maar het lijkt ook gaaf om een tijdje in Amerika of Engeland te studeren." Heb je al typische sterren-dingen meegemaakt? „Ja, er stonden laatst een paar fans voor mijn deur. Grappig dat mensen de moeite hebben gedaan om uit te zoeken waar ik woon." „Ze sturen me veel lieve berichtjes en daar word ik heel blij van." „Het lijkt me het allermooiste als ik met mijn liedjes boodschappen kan overbren gen. Ik wil zingen over vrede, vriend schap maar natuurlijk ook de liefde." Wat is het belangrijkste dat je hebt ge leerd van je coach Marco Borsato? „Doorzettingsvermogen. Hij heeft me geleerd dat als ik de muziekwereld in wil, ik niet moet opgeven." „John Mayer. Zijn stem is geweldig en hij speelt zo goed gitaar. Daarnaast lijkt hij me een heel aardige meneer. Het lijkt me cool om hem te ontmoeten, maar waarschijnlijk ben ik dan te zenuwachtig om iets tegen hem te zeggen." „Natuurlijk! En als ik er geen tijd voor heb, dan bel ik iemand die het voor mij kan doen." „Een hele mooie gitaar. Die kunnen namelijk heel erg duur zijn." Cultuur Jongens die verkering vragen, negeer ik' Hoe schat je jouw kansen in? je staat in de finale! Is je omgeving al bang voor sterallures? Als ik later beroemd ben dan... Krijg je veel gekke verzoeken? Wat ga je doen na 'The Voice'? Wat is het leukste van fans hebben? Waarom wil jij zangeres worden? Wie is jouw idool? Als je straks beroemd bent, help je dan nog steeds thuis met de afwas? Wat koop je als eerste als je straks bakken met geld verdient als artiest?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 27