chtoffers van de Brusselse aanslagen zijn iog onbekend. Sommigen waren forensen, te wachten op hun vlucht. Eén ding hebben ?n door terroristen weggevaagd. Met de hulp en proberen we ze hier hulde te brengen. NIEUWS 17 Jennifer Scintu- Gilles Janina Mélanie Yves Bart Waetzman Laurent Panasewicz Defize Cibuabua Migom Jennifer zou op een verlate huwelijksreis gaan naar New York, samen met echtge noot Lars Waetzmann (zwaargewond). Daar zou het koppel uit Aken hun huwelijks verjaardag vieren. Op haar Facebookpagina poseert ze in een prachtige bruidsjurk. Gilles, een geluidsinge nieur uit Namen, werkte over de hele wereld mee aan films, onlangs nog aan de film Post Tenebras Lux. Toen de bom ontplof te, zat Laurent in de metro. Hij laat - naast zijn vrouw Reiko Udo - twee dochters na: Su- zu en Lili. Janina werd als één van de laatste slachtof fers uit de metro geï dentificeerd. Ze woon de in Brussel. Nadat ze als vermist werd opgegeven, deed de Poolse gemeenschap in België er alles aan om informatie te vin den. Een week later kwam de bevestiging van haar overlijden. De 29-jarige musicolo ge uit Nandrin werkte bij het onafhankelijke muzieklabel Cypres Records in Brussel. Ze leefde voor muziek. Mélanie had musicolo gie en muziektherapie gestudeerd. Maar ze speelde ook zelf viool en schreef geregeld ar tikels over opera. Yves studeerde in Brussel. Hij was ge trouwd en laat twee dochters van 5 en 3 jaar oud (Timea en Tia- na) na. Hij was een toegewijde en enthou siaste vader. Bij de laatste post op Insta- gram van zijn kinde ren schreef hij: 'Mijn twee kleine engeltjes'. Bart zou net op reis gaan naar zijn vrien din in de VS, Emily. Het stel had sinds kort een relatie en was smoorverliefd. Een lieve, intelligente kerel met een open kijk op de wereld, zegt zijn vader. Hij had veel respect voor andermans geloof. Johanna maakte erg kleurrijke, speelse en fantasievolle tekenin gen. Haar werk werd onder andere in kinderboeken, magazi nes en affiches ge bruikt. Tekenen om schreef ze in een blog als 'een dagelijks ri tueel'. Ze woonde in Brussel. Berit stond klaar om naar huis te vliegen op het moment van de aanslag. In de uren erna verspreidde haar schoonzoon, die in Brussel woont, via so ciale media een opspo ringsbericht. Uiteinde lijk meldde de Zweed se ambassadrice in Pa rijs de dood van haar landgenoot. Collega's van Olivier reageerden erg aange daan op zijn dood. „Je was altijd beschik baar, loyaal, attent en vriendelijk. Dat je jouw 'joie de vivre' ook mag behouden op je nieuwe reis", schreef een collega. „Ik ga je glimlach mis- Aline Bastin Elita Weah Gail Minglana Martinez Adelma Marina Tapia Ruiz Sabrina Esmael Fazal Patricia Rizzo Aline was op weg naar haar werk. Vrien den en vriendinnen van de Waalse, die naar Brussel uitgewe ken was, herinneren haar op Facebook als een enorm motiveren de persoonlijkheid: „Je straalde elke dag en je positivisme zal me altijd bijblijven." Sabrina Fazal - moe der met een zoontje van 1 jaar oud - was onderweg naar de ver- pleegsterschool in Brussel waar ze een opleiding volgde. Haar vriend omschrijft haar als 'iemand die al tijd glimlachte'. Het koppel was van plan snel te trouwen. Elita was op weg naar een begrafenis. Kort voor haar dood belde ze met haar broer met een angstig voorge voel. Ze vluchtte in 1999 uit Liberia naar Nederland. Elita zorg de voor haar 13-jarige dochter en zette zich uit religieuze overtui ging in voor ouderen. Patricia, oorspronke lijk van Sicilië, voelde zich even thuis in Bel gië als in Italië. Ze ver tegenwoordigde de cosmopolitische geest van veel Brusselaars. Ze navigeerde zonder probleem tussen talen en grenzen, was heel opgewekt en onafhan kelijk. Gail is moeder van vier kinderen. Haar man, die missies in Af ghanistan en Irak leid de, raakte zwaarge wond, hun vier kinde ren tussen 6 en 16 jaar liggen ook in het zie kenhuis. Het gezin woonde sinds twee jaar in Brunssum. Adelma wilde in Brus sel een Peruaans res taurant te starten. Ze kwam om toen ze even de hal van de luchthaven in liep op zoek naar informatie over de vlucht naar New York. Haar man en twee dochtertjes waren nog buiten en overleefden. '1i-tafciA VRIJDAG 1 APRIL 2016 Duitse, 29 jaar, coördinator servicebalie Aanslag Zaventem Belg, 46 jaar, geluidsingenieur Aanslag Maalbeek Poolse, 61 jaar Aanslag Maalbeek Belg, 29 jaar, medewerk ster muzieklabel Aanslag Maalbeek Congolees, 28 jaar, student Aanslag Maalbeek Belg, 21 jaar, student Entertainment Aanslag Zaventem n divers russel zelf Zweedse, 30 jaar, illustratrice Aanslag Maalbeek Zweedse, 63 jaar Aanslag Zaventem Belg, 45 jaar, ambtenaar Aanslag Maalbeek ff Belg, 29 jaar, communicatiemanager Aanslag Maalbeek Belg, 24 jaar, studente Aanslag Maalbeek Nederlandse, 41 jaar, vrijwilligster ouderenzorg Aanslag Zaventem Belg/Italiaans, 48 jaar, Europese onderzoeksraad Aanslag Maalbeek Amerikaanse, 41 jaar, echtgenote luchtvaart officier Aanslag Zaventem Peruaanse, 36 jaar, chef-kok Aanslag Zaventem 1lift

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 17