Onder de 32 dodelijke sla 12 nationaliteiten. Eén is n anderen zaten op Zaventem ze gemeen: hun levens werdt van familie en nabestaand 16 NIEUWS TERREUR 'eng ngquan Zijn familie zocht urenlang naar rechten student Léopold. Pas 's avonds laat konden ze hem traceren in het ziekenhuis, waar hij helaas nog diezelf de nacht overleed. „Hij was ervan over tuigd dat enkel woor den kunnen opboksen tegen het duister", zei zijn moeder. Dakloos na tegenslag in zijn leven, woonde Rosario Valcke al enke le weken in de lucht haven. Hij was van plan zijn leven op nieuw op de rails te zetten en had die dins dagochtend een sollici tatiegesprek gepland. In december was hij zijn baan verloren. De directeur van de school waar Loubna werkte, omschrijft haar als 'het prototype van de graag geziene sportlerares'. „Loubna wou via sport de we reld van kinderen gro ter maken, hun hori zon verbreden." Loub na laat drie kinderen achter. André stierf terwijl hij zijn vrouw wilde beschermen. Zij ligt in coma. Het echtpaar stond te wachten op een dochter, die een halfuur te laat was. De reis ging naar zijn geliefde VS, waar André zijn carrière af sloot als Belgisch VN- vertegenwoordiger. De werknemer van het Antwerpse bedrijf zou naar München en Zürich reizen voor zijn werk. Hij zou ei genlijk pas woensdag hoeven te vertrekken, maar reisde een dag vroeger af. Toen hij wilde inchecken, ont ploften de bommen. Nic was gehuwd. De jonge Deng Jing- quan - ook bekend als Frank Deng - was on derweg naar Ljubljana in Slovenië. Hij was in 2014 zijn eigen techno logiebedrijf gestart. Vroegere collega's her inneren hem in be richten op sociale me dia als erg opgewekt en bekwaam. Lauriane had vier jaar geleden haar rechten studies afgerond. Ze had zich voorgeno men die kennis in te zetten voor het alge mene goed. Haar werk sloeg alarm toen ze daar niet aankwam. Na drie dagen kwam het officiële nieuws over haar dood. Na vier jaar in Brussel maakte Raghavendran plannen om in mei te rug te keren naar In dia. Om herenigd te worden met zijn echt genote en hun zoon tje, die hij sinds de ge boorte nog maar twee keer had kunnen zien. Hij was een 'kalme, vriendelijke man'. „Onze enige troost is dat we weten dat on ze zoon dol was op zijn werk", zegt de va der van Johan, God fried. „Hij is dus ge storven op weg naar iets waar hij naar uit keek." Zijn partner Kristin was Johans grote liefde. Hij was een perfectionist. Marie Lecaille was on derweg naar een cur sus op het moment van de aanslag. De Brusselse grootmoe der van twee tieners wordt omschreven als een 'heel dynamische vrouw'. Ze was actief als vrijwilligster voor verschillende wel zijnsorganisaties. Fabienne Alexander Sascha David Stephanie Justin Vansteenkiste Pinczowski Pinczowski Dixon Shults Shults Fabienne was om 2.30 uur begonnen aan haar dienst als check-in bediende voor Aviapartner. Stipt en toegewijd zo als ze dat altijd deed. Ze was om 8 uur net klaar met haar dienst, toen de bommen af gingen in de vertrek hal. Alexander en zijn zus Sascha hingen aan de telefoon met moeder Marjan toen de bom men afgingen. „Plots hoorden we een luide knal. En dan niks meer." Hij zou in New York zijn verloofde weer zien. Alexander was slim, gek op rei zen en dieren. Sascha vloog naar New York om er een weekend bij vrienden door te brengen. Ze sprak vijf talen en had een stage bij Unicef af gerond. Ze wordt om schreven als bijzonder sociaal en erg lief. Net als haar broer had ze plannen om naar New York te verhuizen. David werkte al tien jaar in Brussel als IT-programmeur bij de financiële instel ling Euroclear. Hij leef de er samen met zijn vrouw Charlotte en zoontje Henry (7). Hij wordt door vrienden omschreven als heel hartelijke, vreedzame en zorgzame man. Samen met haar man justin verkende ze vanuit Brussel Europa. Het stel ging bijna elk weekend op pad, van de stierenrace in Pamplona, tot een ijs- hotel in Zweden. Step hanie - oorspronkelijk uit Kentucky - werkte in Brussel voor snoep- producent Mars. Kort nadat Justin en Stephanie trouwden in 2014 vonden ze werk in Brussel. Jus tin - uit Gatlinburg, Tennessee - werkte bij Clarcor, een bedrijf dat luchtfilters maakt. Het echtpaar kwam om toen ze de moeder van Stephanie weg brachten. Raghavendran Ganeshan Johan Van Steen Lauriane Visart de Bocarme Marie Lecaille Belg, 20 jaar, student Aanslag Maalbeek Belg, 56 jaar, werkzoekend Aanslag Zaventem Belg, 34 jaar, sportleerkracht Aanslag Maalbeek Belg, 79 jaar, gewezen diplomaat Aanslag Zaventem Belg, 49 jaar, werknemer Wenger Aanslag Zaventem Chinees, 24 jaar, ondernemer Aanslag Zaventem Eve als Bi Belg, 27, medewerkster ziekenfonds Aanslag Maalbeek Indiër, 31 jaar, software ingenieur Aanslag Maalbeek Belg, 58 jaar, adviseur-ge neraal bij overheidsdienst Aanslag Maalbeek Belg, 68 jaar, vrijwilligster Aanslag Maalbeek Belg, 51 jaar, check-agent bij Aviapartner Aanslag Zaventem Nederlander, 29 jaar, woonde in België Aanslag Zaventem Nederlander, 26 jaar, woonde in België Aanslag Zaventem Brit, 51 jaar, IT-programmeur Aanslag Maalbeek Amerikaans, 29 jaar, boekhouder Aanslag Zaventem Amerikaans, 30 jaar, boekhouder Aanslag Zaventem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 16