0vaf\£2 öariL'iiiaf] Familieberichten 16 woensdag 30 maart 2016 kükookop fflensenlinq.nl Geertruida Marinissen - Karman - Truida - Creatief Zorgzaam Betrokken Heden bereikte ons het droevige bericht dat op 28 maart onze schoonzus en tante Truida Marinissen-Karman op 70-jarige leeftijd is overleden. Wat zullen wij haar met haar schaterende lach missen. Zo herdenken wij haar. Namens allen: Leen Marinissen Piet de Nooijer Verdrietig zijn we om het overlijden van mijn lieve broer,zwager en onze oom Henk Films Biezelinge: Hans Filius Anneke Filius-Bos Marion en Gerard Gwen, Yorick Olaf en Maroeska Nickjoëlle Wij wensen Wil, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. 29 maart 2016 Hoewel wij leven met verdriet, nadat de dood jou van ons nam blijft de band die niemand ziet en niemand ooit verbreken kan. Selamat jalan Daan wat zullen we je ontzettend missen. Koudekerke: Koudekerke: Koudekerke: Middelburg: Vlissingen: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Vlissingen: Koudekerke: Pa f en Ma Patty Dinah Lucy, Alyssia, Sarah-Lee, Rafael Franklin Sil en Bertus t Peter Ruby, Noes, Seph Max en Hanneke Raymon, Evi Jonah Shari Joep Noes Noah Anouk Marlon Nonna en Cees Rachelle Alex, Wessel, Milan, Viënrte Eli Ginny, Catootje, Melle Hans Henk Arie Michael Nathalie, Isaiah Jopie en Liza Justin Lola Charmayne Hannie en Hans Shanna, Max Kiara Middelburg: Middelburg: Laura en Jeffrey Regina Sibylla de Nooijer - Meijer - Rini - Patrick Dalebout Stoffel bij de Va ate Heden overleed onze broer, zwager en oom Stoffel bij de Vaate Jan bij de Vaate f Cobie bij de Vaate-Dekker Nichten en neven Stoffel bij de Vaate voor een persoonCijfce uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvof afscheid. Johan/Hcrebtmvn/ Ik hef mijn ogen op naar de bergen: Vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, toegewijde vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Kortgene, Colijnsplaat, 19 september 1945 28 maart 2016 Ko Marinissen Jan Willem en Wendy Sara Olivier Maurits Fioris Elize en Kees Jacco Margriet en Wijnand Noah en Tom De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op zaterdag 2 april om 13.00 uur in de Dorpskerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Condoleances uitsluitend schriftelijk. Correspondentieadres: Oost Kerkstraat 8, 4486 BM Colijnsplaat Onze dank en waardering gaat uit naar huisartsenpraktijk Wissenkerke en zorgbureau Allévo voor de menselijke manier waarop de zorg en begeleiding plaatsvond. Afgelopen zaterdag is overleden een zeer gewaardeerd lid van ons gilde Wij wensen Regina en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van het Walchersche pijproockgilde Nooit vragen, nooit klagen, altijd alles zelf dragen. Zo ook deze korte strijd, helaas zijn wij jou nu kwijt... Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma 15-09-1939 28-03 2016 weduwe van Adrie de Nooijer Cynthia en Leo Ricardo en Meike Marco Jim Kyra Correspondentieadres: Vlissingsestraat 74, 4388 HE Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 4 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is het mogelijk de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega. Met respect en dankbaarheid denken wij terug aan zijn inzet en vakkundigheid die hij ons de afgelopen 7 jaar als lasser constructiewerker gegeven heeft. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn zus Saskia, zijn vriendin Bianca en verdere familieleden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers Gebroeders Beije B.V. Oosterland Er zijn vragen gesteld in 't leven waar de antwoorden zo moeilijk op zijn. Ze hoeven nu niet meer te worden gegeven voorbij is 't zoeken, gestopt is de pijn. Je gebeden zijn verhoord. Hij kwam je halen, in ons leef je voort. Op 68 jarige leeftijd is rustig en in onze aanwezigheid overleden mijn lieve man en (o)pa Kruiningen Janny bij de Vaate - van Paasschen Goes Francisca en Robert Sylvana, Malissa, Ashley Yerseke Diana en Adryan Kevin, Sanne Goes, 28 maart 2016 We bedanken een ieder voor zijn liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Berghoekstraat 25,4416 BJ Kruiningen Stoffel is opgebaard in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle, waar u afscheid kan nemen op donderdag 31 maart van 19.00 - 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal vrijdag 1 april om 11.00 uur plaatsvinden in de Scheldeaula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Lia Stroosnjder-van Paasschen Nol Stroosnijder (in liefdevolle herinnering) Jaap van Paasschen Ina van Paasschen - Keijmel Jan van Paasschen Marlies van Paasschen-Schellekens Neven en nichten Janny wij zullen er voor je zijn. OFtd Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle U i tvaa rtve rzo rgi n g irntrË? [stf^w7f^n ArMirntrÊTtfif VOOR EEN ZORGZAME Geldeloozepad 20 BEGELEIDING Eigen rouwcentrum met aula en koffiekamer 4463 AJ Goes (0113) 311 444 uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 69