Ai\ Hugo Crucq Trekje plan Hugo Crucq Hugo Crucq Hugo Hugo Crucq Hugo Crucq Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze geliefde en gewaardeerde collega Hugo Crucq Hij was sinds 8 jaar bij TCR Group werkzaam in de functie van controller. In de organisatie werd hij gewaardeerd om zijn geduld en zijn veerkracht. Als collega's gaan wij zijn oprechte interesse en zijn nuchtere kijk op het leven missen. Wij wensen Bobby, Jessy, Colin en de familie en vrienden veel sterkte om dit verlies te verwerken. Directie en medewerkers TCR Group Cees Hage, John Hage, Peter Markusse Diep bedroefd en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze collega en mede OR lid Hugo Crucq Onze gedachten gaan uit naar familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Ondernemingsraad TCR Group Hugo Crucq HUGO CRUCQ P(uk de dag Hugo Geschokt en verfnjstercf zijn wij door het overlijden van ons voetbabnaatje Hugo Bram (Kokkie) Ad en Sharon Pieter en Eda Kees en Tanja Harry en Kristyn Erwiti en Dina Evert en Anne Wat zufien we je missen Hugo Crucq Hugo Crucq Dick Brandenburg Wim de Bakker IN PLAATS VAN ROUWKAARTEN Door een noodlottig ongeval ben je er opeens niet meer 13 november 1961 27 maart 2016 Lieve pap, We hadden nog zoveel van je willen leren. Thuis zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou. Je was er altijd voor ons, on voorwaardelijk. Gelukkig hebben we elkaar nu nog, allemaal een deel van jou. Bobby en Josefien Jessy en Pim Colin Jolanda Moens Swaalingestraat 91 4374 BW Zoutelande Op 1 april om 12.30 uur is de afscheidsbijeenkomst in de Catharinakerk, Willibrordusplein 3 te Zoutelande. Omstreeks 14.30 uur is de tap open in de kantine van v.v. De Meeuwen, Westkapelse- weg 24 te Zoutelande. Hier is na de begrafenis tevens gelegenheid tot condoleren. De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Voel je vrij om je herinneringen achter te laten op www.memori.nl/hugo-crucq-1 Zo onverwachts... Vol ongeloof en verdriet moeten wij plotseling afscheid nemen van onze lieve zoon, broer, zwager, oom en neef in de leeftijd van 54 jaar Wij wensen Bobby en Josefien, Jessy en Pirn en Colin heel veel sterkte met dit grote verlies. Pa Ma (in liefdevolle herinnering) Trudy (in liefdevolle herinnering) en Piet Ina Marjo en Albert Jan en Lia Matty en Hans Jos Ab en Leonie Christien en Adri Jooske en al je neven en nichten Wij zijn verdrietig omdat is overleden Truus Moens Marian en Albert Jolanda Cees en Veronica, Mckinley, Cassidy Wij zijn heel verdrietig omdat we plotseling afscheid moeten nemen van De vrienden van Nieuwland Lein en Henny Toon en Annemarie Levien en Elly Jos Kees (in herinnering) en Carla Albert en Marian Verslagen zijn wij "nu de stilte bij ons is, in plaats van jij" Diep geraakt zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve vriend Wij wensen Bobby en Josefien, Jessy en Pirn, Colin, familie en vrienden veel sterkte met dit enorme verlies. Albert en Chantal Nino Noa Wim en Marina Soraya Dani en Lisanne Verbijsterd, verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van Hugo. Jacques, Gré en Julian Geschokt en diep bedroefd vernamen wij het bericht dat onze jeugdtrainer zeer plotseling en onverwacht is overleden. Hugo was trainer van de C-junioren, trouw supporter van ons eerste elftal en een echte Meeuwenman. Wij wensen Bobby, Jessy, Colin en overige familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens Bestuur en Jeugdbestuur van Voetbalvereniging de Meeuwen Zoutelande Piet Lampert, Voorzitter Adrie de Visser, Jeugdvoorzitter Nog niet beseffend wat jou is overkomen, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze trainer Wij zullen zijn enthousiaste, positieve en sportieve instelling missen. Bedankt voor je voetballessen en je vriendschap. Ons medeleven gaat uit naar zijn naaste familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Spelers en leiders VV de Meeuwen C1 en C2 i j# i Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van de vader van onze vriend Colin Wat moet je hierover zeggen Het is allemaal maar moeilijk te beseffen Weet dat op de momenten van pijn Wij er voor jou zullen zijn Wij wensen de familie en nabestaanden veel sterkte toe Vrienden van Colin Jesse en Yaëlla Joshua en Benthe Mare en Rosan Max en Roos Willem en Nilanthi Roel en Melissa Dig Wesley Gerben Julian Met veel ongeloof hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Hugo Crucq, vader van onze goede vriend Colin. Woorden schieten te kort voor dit grote verlies. Onze oprechte deelneming en wij wensen Colin, Bobby en Jessy, alle familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bas Daan Luuk Laurens Mitchell Rudi Maik en Jolein Ruben en Charlotte Op zondag 27 maart is onze broer en zwager overleden Wij wensen PalmiraRob, Leonique en Dominique veel sterkte. Ton Brandenburg en Dien Brandenburg - Dorrepaal Jan Brandenburg en Rita van Houwelingen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud collega. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Compounding Plant Trinseo Terneuzen Terneuzen, 29 maart 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63