J? Ü7srl3il2f] Catharina Adriana Steketee - Quist C.A. Steketee-Quist Janna Stoffelina Hendrina van Waarde-Sanderse -Janny- Joëlle Autar Gijs Dekker Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gijs Dekker student van onze opleiding Procestechniek Wij herinneren ons Gijs als een goede, sportieve en sociale student die bij velen geliefd was. Wij wensen zijn moeder, broer, familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de medewerkers en studenten en mede namens het College van Bestuur van Scalda, Véronique van de Reijt, directeur onderwijscluster Techniek Jan van Breda, teamleider Procestechniek en Maintenance Met verslagenheid hebben wij vernomen dat Gijs Dekker is overleden. Hij was voor ons allemaal naast een klasgenoot ook een echte vriend. Wij zullen deze vriendschap voor altijd koesteren. Wij wensen iedereen veel kracht en sterkte toe. Namens alle studenten Procestechniek Scalda, Terneuzen ~Cato~ Heden nam de Heere nog vrij plotseling uit onze familie kring weg onze geliefde schoonzuster en tante Harderwijk: P. Quist-Koole 's-Gravenpolder: M. Quist-Guiljam Calgary (Canada): E. Quist-Harder neven en nichten Met verdriet geven wij kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen, onze lieve schoonzus en tante Cato Steketee-Quist in de leeftijd van 96 jaar. Terneuzen: C.P. Verhage-Steketee 's-Gravenpolder: P.C. Bouwens-Steketee 's-Gravenpolder: J. Steketee P.J. Steketee-Paauwe Neven en nichten 28 maart 2016 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jacoline Verlaan Vriendin en levenspartner van onze voorzitter Rinus Kriekaard We wensen Rinus veel sterkte toe in het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Handboogschutterij St.Sebastiaan Yerseke Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar mochten genieten, hebben wij na een kort ziekbed afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Weduwe van Piet van Waarde 's Heer-Arendskerke, 22 november 1941 Goes 28 maart 2016 Ronald Yolanda Dennis Marieta Martijn Isabel Marco Tanja Banjer Correspondentieadres: Familie van Waarde p/a Uitvaartcentrum Monuta Fluitekruidstraat 8 4461 MH Goes De uitvaartdienst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op vrijdag 1 april 2016, om 13.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta op de Fluitekruidstraat 8 te Goes. Voorafgaand is er nog gelegenheid om afscheid van Janny te nemen. Na de uitvaartdienst en de condoleance is de teraardestelling, om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats van 's Heer-Arendskerke aan de Noordweegseweg. Jannie van Waarde Sanderse 'em aa/i... Na een moeizame laatste levensfase is vredig ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder en oma ^\(ac//(ef(/' oft ft den f/oo<jaait Rotterdam 11 augustus 1933 t Goes 28 maart 2016 Hoedekenskerke: Els en Sjaak Rotterdam: Rutger en Mutsumi Joannaplantsoen 1, Goes Correspondentieadres: E.M. de Ronde, Kerkstraat 16,4433 AT Hoedekenskerke De afscheidsbijeenkomst zal plaatshebben op zaterdag 2 april om 12:30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de condoleanceruimte aldaar gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van oud-leerling en zus van onze leerling Jayden. Wij wensen de familie veel sterkte met dit onbeschrijfelijke verlies. Team, kinderen en ouders van CBS Cypressenhof Middelburg, 29 maart 2016 Hoeveel verdriet kan een mens verdragen Hoe heeft het zo kunnen zijn Zo 'n lieve mooie jongen Wat doet dit ontzettend veel pijn Ontroerd en met intens verdriet hebben wij vernomen dat van ons is heengegaan Lieve zoon van Bram t en Jacqueline Broer van Stijn, vriend van Sanne Voor jullie en de familie is er onze betrokkenheid, warmte en liefde Weet dat wij er voor jullie zijn Peter en Marcia Jansen Kim en Niels, Tamara, Jordy Henk en Mickaela Koekkoek Nikki Martin en Ann van Overdulve Floris, Pepijn Ko en Miranda Ruijtenburg Zarah, Romano Frans en Irma den Deurwaarder Jan Pieter Luteijn Peter Dees Maryn, Lotte Cees de Pooter en Sandra Schakelaar Rob en Julie, Tijn, Lynn Jan Peter en Jasperien van der Peijl Alexander, Charlotte, Rutger Ko en Sandra Schuitvlot Thijs, Evi De Heere is mijn Herder Psalm 23 Na een leven vol liefde en zorg voor ons allen is overleden op de bijzondere leeftijd van 96 jaar, onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootoma Borssele, 27 februari 1920 Goes, 28 maart 2016 sinds 9 juli 2012 weduwe van Jan Steketee Kapelle: Kapelle: Jaap Steketee Gea Steketee - Steenbakkers Bas Steketee Leontine Steketee - Angenent f Jenny Donkers Kapelle: Frans Steketee Leida Steketee - de Rijke Nisse: Ada Steketee - Paauwe Leo Paauwe Heinkenszand: Johan Steketee Corrie Steketee - Meulblok Kapelle: Karin de Broekert - Steketee Finus de Broekert Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Paul Krügerstraat 20, 4443 AK Nisse afsteketee@zeelandnet. nl Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 1 april tussen 13.15 uur en 13.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De rouwdienst voor familie en belangstellenden begint om 14.00 uur in de aula van het rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Wij nodigen u van harte uit om na de begrafenis met ons samen te zijn in de koffiekamer van het rouwcentrum. Geen bloemen. Heden overleed onze schoonzus en tante Fam. van Waarde v>

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62