(H Ulensen inq.nl Familieberichten UWti£s riaridiisn ITIensenlinq.nl COLOFON Familieberichten Louis de Bakker Drieluik kijk ook op Hermien de Bakker-de Waal t Jeanne-Marie Bogaert Wim de Bakker Het adres voor een respectvof afscheid. De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Memoriam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl KENNISGEVING IS MEER DAN EEN VERDRIETIGE MEDEDELING Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve pa en opa echtgenoot van Boschkapelle, 8 maart 1929 Koewacht, 26 maart 2016 Heeze: Hulst: Olst: Moerbeke-Waas: Clement en Marloes Lisanne Arjan en Marloes Arlette Ludo en Truus Sam Noortje en Bart Karina en Claus Louisa Pim Chantal en Theo Bieke W Meike Leonie "WZC De Lange Akkers" Beukenlaan 2, Koewacht Correspondentieadres: Moerwegel 6 a, 9180 Moerbeke-Waas De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 2 april om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar vol mooie herinneringen hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn meisje en onze kanjer van een mama Mieke Echtgenote van Albert Schillemans Geboren te Sint-Niklaas op 21 maart 1966 en overleden te Kieldrecht op 27 maart 2016 Wie samen met ons afscheid wil nemen van Mieke, wordt vriendelijk uitgenodigd de plechtige uitvaartliturgie bij te wonen in de parochiekerk van Sint-Michiel te Kieldrecht, op zaterdag 2 april 2016 om 9.45 uur. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats. Samenkomst en gelegenheid tot groeten in de kerk vanaf 9.15 uur. Gelegenheid tot een laatste groet in rouwcentrum Blemberg, Mosselbank23, 9120 Vrasene, op donderdag 31 maart van 19.00 tot 20.00 uur. Rouwadressen: Vlasstraat 35,4566 BC Heikant Lange Nieuwstraat 49, 9130 Kieldrecht echtgenote van Albert Schillemans mama van Nina Anthony Carlo en Madeion dochter van Franpois t Bogaert en Annie Bogaert - Van Gijsel, Walter schoondochter van August en Maria Schillemans - Van Dorsselaer zus en schoonzus van Danny en Nancy Bogaert - Vercauteren Luc en Caroline Schillemans Voor diegene die door omstandigheden geen rouwkaart ontvangen, deze als zodanig te beschouwen. woensdag 30 maart 2016 15 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud collega. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Compounding Plant Trinseo Terneuzen Terneuzen, 29 maart 2016 ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfij^e uitvaart begeleiding 9 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43