Familieberichten O IHensenlinq.nl Oi/afladau 14 woensdag 30 maart 2016 Kees van Driel Marina de Milliano - Pollet Gijs Dekker Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gijs Dekker student van onze opleiding Procestechniek Wij herinneren ons Gijs als een goede, sportieve en sociale student die bij velen geliefd was. Wij wensen zijn moeder, broer, familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de medewerkers en studenten en mede namens het College van Bestuur van Scalda, Véronique van de Reijt, directeur onderwijscluster Techniek Jan van Breda, teamleider Procestechniek en Maintenance Met verslagenheid hebben wij vernomen dat Gijs Dekker is overleden. Hij was voor ons allemaal naast een klasgenoot ook een echte vriend. Wij zullen deze vriendschap voor altijd koesteren. Wij wensen iedereen veel kracht en sterkte toe. Namens alle studenten Procestechniek Scalda, Terneuzen Gijs Dekker Marina de Milliano-Pollet Marina Simonne Wilfried de Milliano-Pollet-Cruson MARINA Nog zoveel plannen Zo snel voorbij Daglieve dappere vriendin. Paul en Carianne Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom P. van Driel J.G. van Driel-van der Sluis in herinnering P.C. van Driel-van de Voorde in herinnering H.J. van Driel G.M. van Driel-Hoogendijk in herinnering J. Dees-van Driel C.M. Dees L.H. Cheng Cho Van-van Driel G.B. Cheng Cho Van J. de Vlieger-van Driel W. de Vlieger neven en nichten - in herinnering Nieuwerkerk, 26 maart 2016 kijk ook op Hoeveel verdriet kan een mens verdragen Hoe heeft het zo kunnen zijn Zo 'n lieve mooie jongen Wat doet dit ontzettend veel pijn Ontroerd en met intens verdriet hebben wij vernomen dat van ons is heengegaan Lieve zoon van Bram t en Jacqueline Broer van Stijn, vriend van Sanne Voor jullie en de familie is er onze betrokkenheid, warmte en liefde Weet dat wij er voor jullie zijn Peter en Marcia Jansen Kim en Niels, Tamara, Jordy Henk en Mickaela Koekkoek Nikki Martin en Ann van Overdulve Floris, Pepijn Ko en Miranda Ruijtenburg Zarah, Romano Frans en Irma den Deurwaarder Jan Pieter Luteijn Peter Dees Maryn, Lotte Cees de Pooter en Sandra Schakelaar Rob en Julie, Tijn, Lynn Jan Peter en Jasperien van der Peijl Alexander, Charlotte, Rutger Ko en Sandra Schuitvlot Thijs, Evi Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Wij wensen Jacqueline, Stijn en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Spelers en staf v.v. Zaamslag 3 en 4 Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Tot onze grote verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Ondanks haar dappere en positieve instelling heeft zij deze oneerlijke strijd moeten opgeven. We wensen Frank, Veronique, Jochem en Paul alle kracht en steun toe om verder te gaan. Aardenburg: W. de Milliano (in liefdevolle herinnering) M. de Milliano - de Paepe Oostburg: Peter de Milliano Patricia de Milliano-van den Hemel Robin Thom Hoofdplaat: Ingrid de Milliano Aardenburg: Karin Claeijs-de Milliano Paul Claeijs Pieter Wouter (in liefdevolle herinnering) Sofie en Jasper Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van echtgenote van Frank de Milliano Brugge, 11 maart 1960 t Oostburg, 27 maart 2016 Oostburg: Frank de Milliano Veronique en Jochem Paul Max»» Breskens: Christiane Cruson-Froment Correspondentieadres: Sint Eligiusplein 4, 4501 CS Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 1 april om 10.30 uur in de Eligiuskerk aan het Eligiusplein te Oostburg. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 9.30 tot 10.15 uur in voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante. Nooit meer gezellig samen koffie drinken en bijpraten op de vrijdag bij ma. Marina bedankt voor alles, je zal voor altijd in onze gedachten blijven. Wij wensen Frank, Veronique - Jochem en Paul veel sterkte met dit grote verlies. Breskens: Christiane Cruson - Froment Piet Cruson in herinnering Groede: Georgette Beun - Pollet Bram Beun Sandra en Christian Remco Breskens: Carine Coppens - Pollet Danold Coppens Dennis en Ellen Lieke en Stijn Stefan en Evelien Breskens: Tamara Cruson v. d. Maas Frank v. d. Maas Martijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42