Britse vrouw zwemt cruiseschip achterna stipreizen.nl (stip;* 'Wie is die Hans Kok?' Fietsen voor een krabbel 8 dagen Klassiek Roemenië NIEUWS 9 CRUIJFF IK 6-vwo en wil volgend jaar stude ren. Wij hebben nooit de bedoe ling gehad u of uw vrouw te be dreigen en het is een totaal uit de hand gelopen slechte grap." Een ander schrijft: 'Afgelopen zaterdag ben ik zo dom geweest om met vrienden langs uw huis 'Bij iemand aan de deur doodsbedreigingen uiten is geen normaal gedrag' te gaan en leuzen te roepen. Ik realiseer mij heel goed dat ik dit nooit had mogen doen. Het was een domme onvolwassen actie uit verveling. Het was echt niet de bedoeling dat de ondoordach te actie zo'n impact zou hebben.' 'Doodnormaal' Het incident is inmiddels 1,5 maand oud. Het OM verdenkt de zeven verdachten van beledi ging, bedreiging en schending van geheimen, omdat ze hun kennis van het adres van Vejino vic hebben misbruikt. Een woordvoerder laat weten dat de zeven mogelijk worden ver volgd, maar dat dit nog niet vast staat. De advocaat van de verdach ten wilde niet reageren. Vito Shukrula, de advocaat van de fa milie Vejinovic, hoopt dat de ze ven verdachten vervolgd zullen worden. Hij vindt dat justitie dit niet kan laten lopen. „De verdachten kunnen wel leuk zeggen dat het allemaal maar een grap was en het beeld schetsen dat ze 'doodnormale jongens' zijn, maar om half twaalf 's avonds in het donker bij iemand aan de deur doods bedreigingen uiten, valt niet on der het gedrag van normale jon gens." En dat vindt ook Marko Vejinovic zelf, laat hij in een kor te reactie weten. „Wij vertrou wen in de aanpak van het OM om een duidelijke grens te stel len naar de verdachten. Vervol ging is voor ons evident." Een Britse toeriste is zaterdag door reddingswerkers uit de At lantische oceaan bij Madeira ge haald. Ze deed een poging ach ter een cruiseboot aan te zwem men omdat ze dacht dat haar echtgenoot aan boord was. Het Britse stel was net een dag op vakantie en zou aanmonste ren voor een cruise, toen het ru zie kreeg. Beide echtelieden kochten een vliegticket naar huis, maar de vrouw verloor haar man op het vliegveld van Madeira uit het oog. In de veronderstelling dat hij zich bedacht had en naar de crui seboot was gegaan, besloot ze zelf ook de boot te nemen. Ze ging naar de haven maar miste de boot. De vrouw sprong in het water en probeerde hem in te ha len. Havenmeester Félix Marques vertelt aan de Portugese krant Correio da Manha: „De vrouw was zo'n 500 meter van de kust toen vissers haar hoorden schreeuwen. Toen ze haar zagen, had ze zich vastgeklampt aan haar handtas." De Britse lag zo'n vier uur in het water. Ze is met onderkoelings- verschijnselen naar het zieken huis gebracht. Ze maakt het weer goed. Haar man is terugge komen naar Madeira om bij haar te zijn. v.a. 389 aug. v.a. 399 sept. v.a. 399 okt. v.a. 399 v.a. 399 v.a. 379 8-daagse vliegreis ind. ruimbagage Rondreis en 4* hotels met ontbijt Nederlandsspr. reisleiding O.a. Boekarest Predeal, Sighisoara en Transsylvanië „Ik speelde bij ZW in Zaandam toen ik in 1975 werd gescout door Ajax. Ik heb daar één jaar mogen voetballen in de Bi, tot een nood lottig ongeval een einde maakte aan mijn voetbaldroom. In juni 1976 dook ik in ondiep water en brak mijn nek. Ik had een hoge dwarslaesie. Ik zou nooit meer kunnen voetballen. Net voor het ongeluk had ik gehoord dat ik naar de Ai van Ajax zou gaan. Cruijff, toen bij Barcelona, was mijn grote idool. Ajax was een so ciale club. Ze hebben een jeugd- toernooi naar mij vernoemd. Toen Johan terugkeerde bij Ajax, speelde zijn zoon Jordi een keer mee op het Hans Kok-toernooi. Cruijff vroeg wie Hans Kok was en hij wilde mij ontmoeten. Hij is 2,5 uur bij mij thuis geweest. Hij wilde weten hoe ik omging met mijn handicap. Hij was enorm geïnteresseerd. Dat gaf me hoop. Ik heb Cruijff altijd verdedigd als iemand iets negatiefs zei. Als zo'n grote voetballer de moeite neemt om bij iemand als ik langs te ko men, heeft hij een groot hart. Ik heb dat enorm gewaardeerd." „Het was 1986. Ik besloot om van uit mijn woonplaats Elsloo naar Napels te fietsen voor een handte kening van Maradona. Toen ik daar was, kwam ik heel makkelijk aan een handtekening. Ze vonden het fantastisch dat een Nederlan der op de fiets kwam, en ik haalde de voorpagina van de krant. Het beviel me zo goed dat ik dacht: dan ga ik ook op bezoek bij Pelé. Ik had geen geld voor een vlieg ticket naar Brazilië. Ik ben vanuit Italië doorgefietst naar het oosten. Via Griekenland, Turkije, Iran, Sin gapore en Indonesië kwam ik in Australië. Daar was Pelé op door reis. Hij gaf een persconferentie en daar heb ik een handtekening gescoord. Via Japan en Amerika ben ik naar Spanje gegaan voor Jo han Cruijff om het compleet te maken. Als je zoveel hebt gefietst, zeggen ze natuurlijk geen nee. Cruijff vond het prachtig. Dat doe ik je niet na, zei hij. Na twee jaar en 48.437 kilometer fietsen kwam ik terug in Nederland. Met een shirt van Barcelona en de handte kening van Cruijff." DINSDAG 29 MAART 2016 Vejinovic Marko Vejinovic (blauw trainings pak) komt de dag na de bedreigin gen aan zijn adres aan bij de trai ning van Feyenoord. Er is dan extra beveiliging geregeld, foto Robin Utrecht Vito Shukrula advocaat Extra ingekocht: een supervoordelige rondreis Roeme nië! Tijdens deze reis bezoekt u diverse hoogtepunten en prachtige plaatsen in één van de mooiste landen in Oost-Europa. Inclusief vliegreis met 23 kg ruimbagage en verblijf in 4-sterren hotels met ontbijt! Slechts een beperkt aantal data, dus wacht niet te lang. mei juni juli zie stipreizen.nl/rorklb of bel 088 - 70 70 600 (ma. t/m vr. 9:00-13:00 uur) N. (fj Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds en reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. HANS KOK (56) UIT ZAANDAM Otto van Zuilen, na zijn fietstocht, met Johan Cruijff. OTTO VAN ZUILEN UIT SAINT-PIERRE-SUR-ORTHE (FRANKRIJK) Hans Kok met zijn held. Rondreis Stunt! nu al v.a. Sighisoara Brasov Sibiu Harman Bran#?f Predeal Sinaia Boekarest

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 9