Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl Gijs Dekker Gijs Dekker Gijs Dekker Gijs Dekker Gijs Dekker 24 dinsdag 29 maart 2016 Daniël Jeremiah Patty Aimée Cornells van Driel Kees van Driel "Zeg me dat het niet zo is, zeg me dat het niet waar is Nog midden in het verdriet van Bram treft ons nu het immens verlies van onze allerliefste Lieve vriend van Sanne d'Haens "Zullen wij ooit mogen begrijpen waarom ook jij ging" 2 juli 1998 t 24 maart 2016 We troosten ons met de gedachte dat hij nu bij Bram, zijn steun en toeverlaat, is. Zaamslag: Bram Dekker (in herinnering 10-01-2016) Jacqueline Dekker-Colijn Stijn Dekker Toska Amy JP Zaamslag: Kees en Liesbeth Dekker-van Hoeve Terneuzen: Wil Kusse Boudewijn Dane Familie Dekker Familie Colijn Familie d'Haens Polderstraat 60 4543 NA Zaamslag Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Gijs te nemen op woensdag 30 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 1 april om 13.00 uur in de Protes tantse kerk. Plein 2 te Zaamslag. Graag enkel schriftelijke condoleance. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis Gijs Dekker Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega in de leeftijd van 17 jaar. Gijs was medewerker bij Albert Heijn in Terneuzen en sinds 2015 in dienst. Hij was een zeer gedreven medewerker en altijd behulpzaam. Voor ons allemaal komt dit als een grote schok. Zijn overlijden is een groot gemis voor Albert Heijn Terneuzen. Wij verliezen in hem een waardevolle en gerespecteerde collega. Wij wensen zijn moeder, broer en naaste familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens: Dick van Es (Supermarktmanager), en alle medewerkers van AH Terneuzen. Terneuzen, 25 maart 2016 Diep geschokt waren wij toen vrijdag 25 maart jl. ons het onbeschrijflijk droevige nieuws bereikte dat, pas enkele maanden na het overlijden van zijn vader, plotseling is overleden onze 17 jarige talentvolle doelman van het le elftal en broer van Stijn, speler van de le selectie. Bij iedereen binnen de vereniging overheerst het ongeloof en vele vragen blijven onbeantwoord. Het is onwerkelijk en niet te bevatten. Wij wensen zijn moeder Jacqueline, broer Stijn, vriendin Sanne en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe bij de verwerking van dit bijzonder zware verlies, voor nu en de komende tijd. Bestuur en leden V.V. Zaamslag Vol ongeloof en met intens verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze ploeggenoot en vriend, Gijs was doelman van onze ploeg en broer van onze ploeggenoot Stijn. Gijsje Neuer we gaan je missen! Wij wensen Jacqueline, Stijn, Sanne en de rest van de familie veel sterkte toe. Spelers en staf v.v. Zaamslag 1 Vol ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van onze vriend en ploeggenoot, Gijs was onze keeper en broer van onze ploeggenoot Stijn. Wij wensen Stijn, zijn moeder Jacqueline, zijn vriendin Sanne en de rest van de familie veel sterkte toe. Spelers en staf v.v. Zaamslag 2 C Selamat jalang We zijn verdrietig u te laten weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn man, onze pa en opa. Hij werd 65 jaar. -Daan- Geboren Semarang - 5 augustus 1950 Overleden Middelburg - 26 maart 2016 Ineke Patty-Korpelshoek Wendy en Jowan Leroy, Noëlle en Aimée Joël en Rebecca Daniël en Annelien Daan is bij ons thuis. Liever geen bezoek aan huis. We nemen afscheid van Daan op vrijdag 1 april aanstaande om 10.00 uur in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Bleek 11 4331 EK Middelburg vz f Bedankt voor het oppassen en bedankt voor het lekkere eten. Ik zal je missen lieve opa. J Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Kees Nieuwerkerk, f Goes, 27 april 1931 26 maart 2016 L.J.J. van Driel-van Nieuwenhuyzen Dick van Driel Lianne van Driel-Theunisse Corné en Joanne Manon en Michael Els van Driel Rowen Stationsstraat 13 4306 BC Nieuwerkerk Donderdag 31 maart is er om 13.30 uur een samenkomst in de Johanneskerk aan de Kerkring te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum Punt-3. Liever geen bezoek aan huis f Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom P. van Driel J.G. van Driel-van der Sluis in herinnering P.C. van Driel-van de Voorde in herinnering H.J. van Driel G.M. van Driel-Hoogendijk in herinnering J. Dees-van Driel C.M. Dees L.H. Cheng Cho Van-van Driel G.B. Cheng Cho Van J. de Vlieger-van Driel in herinnering W. de Vlieger neven en nichten Nieuwerkerk, 26 maart 2016 Cornells van Driel Vol verdriet en nog niet beseffend wat ons is overkomen, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve kleinzoon en neef Kanjer, we gaan je heel erg missen en zullen je nooit vergeten Wij wensen Jacqueline en Stijn heel veel sterkte met dit verlies Terneuzen: Oma Wil en Boudewijn Angelique en Gert-Jan Mitchell, Gwendoline Monique en Peter Niek Eros, Bono V Heden overleed toch nog plotseling onze zwager en oom in de leeftijd van 84 jr. Wij wensen Lenie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies Zeist Kees en Corrie van Nieuwenhuijzen Nieuwerkerk Jannie van Nieuwenhuijzen Koudekerke: Hennie en Rinus Boone Amersfoort: Lia van Nieuwenhuijzen Neven en Nichten Goes, 26 maart 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 58