(H mensen inq.nl Familieberichten OvarJailarj Dies Weezepoel Jan Pieter Boot r Annemarie van Beveren Annemarie ANNEMARIE Annemarie Plotseling overleden de partner van onze zus, schoonzus Ida Kopmels. Wij wensen Ida, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Fam. Kopmels Pieter Jacob Borst Dick Brandenburg -Willem Cornelis- "Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp?" Psalm 121:1 Na een korte, maar hevige ziekte is vredig ingeslapen onze lieve zus, schoonzus en tante Catharina van Nieuwenhuijzen-Oosterwijk Tiny sinds 2003 weduwe van Marinus Johannes van Nieuwenhuijzen in de leeftijd van 88 jaar. Broers Schoonzussen Neven en nichten Gouda, 25 maart 2016 Correspondentieadres Wim en Tiny van Eck-Oosterwijk Parklaan 63 2771 GB Boskoop Er is gelegenheid tot afscheid nemen en elkaar te ontmoeten op donderdag 31 maart van 12.00 tot 12.45 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Een Dankdienst voor haar leven zal worden gehouden om 13.00 uur waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Eigenlijk was ik hetzelfde als alle anderen, maar dan wel helemaal anders. Na een leven van hard werken en de laatste jaren vechtend tegen een steeds afnemende gezondheid, is overleden mijn broer, zwager en onze oom Jan erebakker van Ouwerkerk Ouwerkerk, 27 juli 1946 f Goes, 25 maart 2016 Zo bescheiden als je hebt geleefd zo bescheiden ben je gestorven. Middelburg, Ria Zondervan-Boot Wim Zondervan Thorn, Sandra Zondervan Mark Assmann Voorschoten, Eddie Zondervan Ingeborg Vis Nieuwerkerk, "Steenzwaenshof" Burg. van Eetenstraat 50 Correspondentieadres: Espenlaan 3 4334 BX Middelburg Vrijdag 1 april zal er om 11.00 uur een afscheidssamenkomst gehouden worden in de zaal van "Steenzwaenshof". Na de afscheidssamenkomst is er gelegenheid tot condoleren en elkaar verder te ontmoeten. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Arnoldus Elisa Nicolaas Buma Arnold kijk ook op dinsdag 29 maart 2016 23 Je had nog zoveel plannen en ruilde nog zoveel doen... Intens verdrietig, maar met vele mooie herinneringen blijf je bij ons! Bewonderenswaardig was haar wilskracht! Heel sterk is Annemarie de strijd aangegaan, maar deze was niet te winnen. Ze is rustig ingeslapen. 18 augustus I970 Carpe diem 25 maart 20 i 6 LUe zullen haar als dochter, zus, schoonzus en tante heel erg missen. Jan van Beveren en Ria van Beveren-van der Klooster Petra van Beveren, Karsten Sluyter en Dylan Roman Sluyter Naar de wens van Annemarie vindt de crematie in besloten kring plaats. correspondentieadres: Oostsingel 136 4461 KG Goes Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Wij wensen Jan, Ria, Petra, Karsten en Dylan heel veel sterkte toe. Ooms en tantes Neven en nichten Familie Van Beveren Stil en verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve nicht. Onze gedachten zijn bij, Ria, Jan, Petra, Karsten en Dylan. Ooms en tantes, neven en nichten van familie van der Klooster. Goes 25 maart. Verslagen en verdrietig nemen we afscheid van onze speciale nicht Jarenlang deelden we lief en leed met elkaar, we zullen je nooit vergeten. Jan, Ria, Petra, Karsten en Dylan, we zijn er voor jullie. Ome Rob en tante Nel Oostrom Bianca Peter, Priscilla, Indy, Milan Rob Wat je diep in je hart bezit kun je door de dood niet verliezen." Goethe Met groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager en oom. 10 februari 1979 - 22 maart 2016 Middelburg: Jan en Wilma Borst-Meijers Krimpen a/d IJssel: Corné en Nienke Borst-Wezemer Tessa, Marijn Arnemuiden: Carien en Hans Mooibroek-Borst Benjamin, Micha Correspondentieadres: Amnestylaan 119 4336LL Middelburg "Ontferm u over mij, mijn God, Omwille van mijn tranen" Op Stille Zaterdag, 26 maart 2016 hebben wij in besloten kring afscheid genomen van Pieter. Na een dappere strijd die hij zo moedig heeft ondergaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, mijn onvergetelijke pa en schoonvader en mijn trotse opa in de leeftijd van 69 jaar Goes P.A.M. Brandenburg - van der Borgt Doetinchem Rob en Leonique Dominique Anthony Fokkerstraat 1 4462 ER Goes Er is gelegenheid om persoonlijk van Dick afscheid te nemen en de familie te condoleren op woensdag 30 maart van 19.30 tot 20.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 te Kapelle. Naar de wens van Dick zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Dan ga ik op tof Gods altaren. Tot God, mijn God, de bron van vreugd Psalm 434 (berijmd) Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame vader en trotse opa Harderwijk 10 januari 1931 t Middelburg 25 maart 2016 Rita Jongepier- Buma Simon Jongepier Michel, Angelique, Patrick en Chantal Arnold Buma Jeannette Buma - de Boer Alicia, Romy Elisabeth (fj Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Zorgstroom en Het Toorenhuis voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: van Kleffenslaan 229, 4334 HH Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 1 april om 13.30 uur in de aula van het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er in voornoemd uitvaartcentrum van 13.00 tot 13.20 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 57