X Mmi "N Familieberichten Ir) i'jlini'jriiin V COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Neeltje Cornelia Leunis-Bakker Petrus Franciscus de Gronckel Simon Daniël Knol Catharina van Nieuwenhuijzen-Oosterwijk Tiny Annemarie Annemarie Mare Lybaert 29 maart 2011 29 maart 2016 Aangaande de dagen onzer jaren, daarin zijn zeventig jaren, of, zo wij zeer sterk zijn, tachtig jaren; en het uitnemendste van die is moeite en verdriet; want het wordt snellijk afgesneden, en wij vliegen daarheen. Psalm 90:10 Met diepe droefheid moeten wij u meedelen dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde en altijd meelevende (oud)tante, stiefzus en nicht Sinds 31 oktober 2014 weduwe van Cornelis Mels Leunis. Zij heeft de gezegende leeftijd van 91 jaar mogen bereiken. Terneuzen: Paula en Jaap Klaassen Hulst: Anne Donze en Mare Heijens Oldenzaal: Joke en Aco Benschop Kapelle: Wim en Ineke Quack Goes: Eddy en Hilde Quack Fam. Bakker Fam. Leunis Neven en nichten Terneuzen, 26 maart 2016 Correspondentieadres: Fam.J. Klaassen J. v. Heemskerkstraat 8 4535 BB Terneuzen De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. donderdag 31 maart om 13.15 uur in de kerk van de Hervormde Wijkgemeente Elim, Serlippensstraat31 te Terneuzen. Voorafgaand aan de rouwdienst is er nog gelegenheid om afscheid te nemen van 12.45 tot 13.00 uur. Aansluitend aan de rouwdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wij zijn het personeel van "Bachten Dieke" te Terneuzen dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Vol fijne herinneringen aan wie hij was en wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader sinds 31 juli 2012 weduwnaar van Adrienne Joseph Marie van Damme Koewacht, 25 juli 1921 t Hulst, 26 maart 2016 Bergen op Zoom: Honny en Marlies Marco en Leontien, Gwen, Isa, Kas Michel en Miranda, Amber, Nina, Naomi Bergen op Zoom: Fonny en Mario Jordi en Esther, Elke Remco en Carleyn, Fien Koewacht: Paul en Jeanne Geert en Marissa, Meike Marijke Correspondentieadres: Dostalstraat 29, 4614 VP Bergen op Zoom De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 31 maart 2016 om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Als li geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. 'Het is goed zo' Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, is toch nog onverwachts overleden mijn broer, onze schoonbroer en oom sinds 8 oktober 1992 weduwnaar van Trientje Bos Hoek, 28 mei 1924 Hoek, 25 maart 2016 Familie Knol Familie Bos Correspondentieadres: W.D. Knol Schuttershof 19 4537 BS Terneuzen De afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie, wordt gehouden op vrijdag 1 april om 14.00 uur in uitvaartcen trum De Ridder, Hughersluys 22 Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Vremdieke voor de liefdevolle verzorging. "Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp?" Psalm 121:1 Na een korte, maar hevige ziekte is vredig ingeslapen onze lieve zus, schoonzus en tante sinds 2003 weduwe van Marinus Johannes van Nieuwenhuijzen in de leeftijd van 88 jaar. Broers Schoonzussen Neven en nichten Gouda, 25 maart 2016 Correspondentieadres: Wim en Tiny van Eck-Oosterwijk Parklaan 63 2771 GB Boskoop Er is gelegenheid tot afscheid nemen en elkaar te ontmoeten op donderdag 31 maart van 12.00 tot 12.45 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Een Dankdienst voor haar leven zal worden gehouden om 13.00 uur waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats. President Rooseveltlaan te Vlissingen. Verslagen en verdrietig nemen we afscheid van onze speciale nicht Jarenlang deelden we lief en leed met elkaar, we zullen je nooit vergeten. Jan, Ria, Petra, Karsten en Dylan, we zijn er voor jullie. Ome Rob en tante Nel Oostrom Bianca Peter, Priscilla, Indy, Milan Rob Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Wij wensen Jan, Ria, Petra, Karsten en Dylan heel veel sterkte toe. Ooms en tantes Neven en nichten Familie Van Beveren dinsdag 29 maart 2016 25 In liefdevolle herinnering Je stoel blijft leeg, je stem blijft zwijgen, maar in ons hart zal je altijd blijven. Jeannet Isabel Kevin Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 25