Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl Simon Klap 14 zaterdag 26 maart 2016 Jannetje Fenijn namens Damen Schelde Gears Vlissingen, 26 maart 2016 Johannis Nicolaas Francke -Jo- Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud medewerker Teun van Maastricht Met respect en dankbaarheid denken wij terug aan zijn inzet. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn echt genote en familie. Intens verdrietig, maar vol bewondering voor zijn optimisme en wilskracht gedurende een kansloze en oneerlijke strijd, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en schoonvader, onze broer, zwager en oom, onze lieve opa "Goes" Dignus Hendricus Weezepoel Dies in de leeftijd van 78 jaar. Goes: Ida Kopmels Kinderen en kleinkinderen Familie Weezepoel 25 maart 2016 De Graaffstraat 3 4461 WN Goes De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op woensdag 30 maart om 12:50 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 12:30 tot 12:45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Ineke Klap - Clement Benny Impens a Jan van den Dries Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Gertruda Adriana van de Dood-Gommans weduwe van Ferdinand van de Dood 24 augustus 1921 j- 24 maart 2016 Anne-Marie Anouk en Steve -in liefdevolle herinnering- Amy Anna Nell Mark en Tina Paula Correspondentieadres: Valkenisseweg 1 4373 AR Biggekerke De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 31 maart om 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Daarna zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan waar omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Alma Verburg- Davidse Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belangstelling te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Tine Buijze-Houmes Uw medeleven is ons tot steun geweest. In het bijzonder dank aan ds. de Zeeuw en de kerkenraad voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. Langs deze weg willen wij u onze hartelijk dank betuigen. Jaap Buijze Rob Buijze Anne-marie Bezemer-Buijze Jack Bezemer Rosanne en Patrick Juliëtte Zierikzee, maart 2016 "Ik heb een heerlijk leven gehad" Na een voltooid leven van liefde en zorg voor ons en de mensen om haar heen hebben wij in dankbaarheid afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en oma Zus sinds 5 maart 1991 weduwe van Adriaan Johannes Kruidenier Sluis 26 november 1911 t IJzendijke 24 maart 2016 IJzendijke: Wim en Jotie Kruidenier-Sanderse Edam: Kitty en Henk Woudstra-Kruidenier Britt en LLoyd Yannick 's Heer Abtskerke: Petra en Bryan van Bemmel-Kruidenier Ivo Thijs Boxtel: Robert en Susan Kruidenier-Klaasen Willem Judith Jannes Correspondentie adres: Kleine Jonkvrouwstraat 29, 4515 EJ IJzendijke Onze dank en waardering gaat uit naar de medewerkers van huize Emmaus, afdeling Molenberg, voor de liefdevolle verzorging van onze moeder in haar laatste levensjaren. Het afscheid zal plaatsvinden op donderdag 31 maart om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28C, 4532 CP. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffieruimte. Als het leven lijden wordt.. Nadat Annie exact negen maanden geleden van ons heen ging, hebben we vandaag afscheid moeten nemen van onze zwager weduwnaar van Annie Francke-Vos Oost-West Souburg 20-9-1929 t Middelburg 25-3-2016 Velsen-Zuid Rieke Dekker - Vos Egbert Dekker Correspondentieadres: Min. Lelylaan 3 1981 CN Velsen-Zuid Donderdag 31 maart om 15.00 uur zal de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna u aansluitend de gelegenheid krijgt om de familie persoonlijk te condoleren. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 73 jaar. Ineke Klap - Clement Monique de Groote - Klap en Dolf de Groote Jeroen Niels en Aïscha Remco Klap 24 maart 2016 Correspondentieadres: Traptoren 14, 4336 KP Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 30 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. I fought the law and the law won (Bobby Fuller) Op 22 maart 2016 verloren wij onze bewoner, gitarist en zanger van de band Spek Wij zullen je missen Wij wensen familie en vrienden sterkte met dit verlies Terneuzen: Bestuur Clienten Medewerkers Zeeuwse-Gronden 'We houden van je van hier tot aan de maan en terug.' Onze lieve broer is overleden Greet, Elizabeth, Frans en familie 25 maart 2016 Na een leven vol tegenwind heeft ze haar luwte gevonden *31-10-1931 t 20-03-2016 Nel en Bas Albert Tina Adinda Immanuel Dylan Vivian Naar haar wens hebben we haar in stilte begraven. Correspondentieadres: Nel de Ruijter-Verburg Hendrick de Keijserstraat 6 4383 BV VLissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75