1 JupJIèuffi ÜysrJsilsii Familieberichten kükookop mensen inq.nl Sander Klap Sander Klap Jdte flinke 9-fornstra opa Lein om a] Willy zijn vandaag 40 jaar getrouwd gefeliciteerd! f lion a en Michelle Lars en Demi f V verlies was er al voor het einde de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam We voelden mee in je stil verdriet Nu rouwen wij, maar vergeten je niet Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Pieter Cornelis Geus - Piet- in de leeftijd van 83 jaar. Corrie Geus-Clarijs Karin en Wim Nienke en Martin Jochem Amber en jerry Hans en Petra Anouk en Tim Wessel en Renee René en Lucy Kimmo en Sharon Lars 23 maart 2016 De Kroon 5,4434 AV Kwadendamme De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 29 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de R.K begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'de Burcht' te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij omdat onze oudste broer, zwager en oom overleden is. Piet Geus in de leeftijd van 83 jaar. Vogelwaarde: Lou en Marie Geus - Verassel 's-Heerenhoek: Kees Geus (in liefdevolle herinnering) Jo Geus - de Jonge Lewedorp: Marietje en Kees Smits - Geus Vogelwaarde: Frans Geus (in liefdevolle herinnering) Terneuzen: Adri en Paula Geus - de Guytenaer Neven en nichten Wij wensen Corry, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Piet Geus Wij vragen allemaal "waarom Het antwoord verstilt daar er geen antwoord is. Intens verdrietig delen wij u mede dat, door een nood lottig ongeval, om het leven is gekomen: de liefde van mijn leven, trotse papa, lieve zoon, broer en zwager A Vlissingen, Ossendrecht, 27 mei 1980 22 maart 2016 partner van Jessica Heeren vader van Emily Julian Bart en Ria Remco Wilfred en Lia Correspondentieadres: Zuylen uitvaartverzorging T.a.v. Jessica Heeren Tuinzigtlaan 11 4813 XH te Breda Persoonlijk afscheid nemen van Sander is mogelijk op dinsdag 29 maart tussen 19.00 uur en 20.30 uur in de rouwkamer van uitvaartcentrum Zuylen, Tuinzigtlaan 11,4813 XH te Breda. De afscheidsbijeenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden op woensdag 30 maart om 14.00 uur in aula 2 van uitvaartcentrum Zuylen, Tuinzigtlaan 11, 4813 XH te Breda. Woorden voor zoveel verdriet zijn er niet, veel te vroeg.veel te jong. Liefde houdt niet op waar het leven eindigt. Sander Klap We wensen Jessica, de kinderen, ouders en broers veel sterkte met dit enorme verlies. Joke en Piet Annemarie en Christian Stil en verdrietig zijn wij om het onverwachte overlijden van onze neef Sander Klap Toos en Peter Mieke Laura en Louis Sander Klap Met grote ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Sergeant der eerste klasse van het Korps Commandotroepen Sander is overleden ten gevolge van een tragisch ongeval op 22 maart. Hij zal bij ons altijd in herinnering blijven als een vrolijke, nuchtere en gedreven collega. Wij wensen Jessica, Emily, Julian, ouders en overige familieleden alle kracht toe bij het dragen van dit tragische verlies. Korps Commandotroepen Commandant Kolonel J.R. Groen en Personeel Korps Commandotroepen Dankbaar voor de goede en mooie jaren die we samen hebben gehad, is in volle vrede van ons heengegaan naar zijn Heer en Heiland, mijn man, onze vader en schoonvader Wolvega, 01-02-1934 Middelburg, 24-03-2016 Serooskjerkje (W) Leintje Hornstra-jongepier Malaga (£S) Ttfilrens en 'Jranziskja Schiedam Eline en Pablo Herdershof25, 4353 'EZ Serooskgrkg jW) (jeen bezoekfaan huis Op donderdag 31 maart om 13:00 uur wordt de Dankdienstgehouden in de Petruskjerlf E>s. van TVouwe- straat41 inSerooskerlfe. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraaf plaats aan de Hrouwenpolderseweg. 9\[g de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'de Zandput', Zandput 5, Seroostferke. In plaats van bloemen stellen wij een gift aan het ALS-fonds zeer op prijs. Collectebussen zijn zowel aanwezig in de tPetruskerkgis in 'de Zandput'. Jelte Hornstra Ons bereikte het bericht dat is overleden Piet was het oudste lid en heeft zich jarenlang ingezet als lid en secretaris voor onze vereniging Ons medeleven gaat uit naar zijn familie Bestuur, leden en dirigent gezamenlijke muziekverenigingen "Con Affezzione" "Con Amore" Geschokt en verdrietig zijn wij. Het wegvallen van Sander slaat een gat. Wat Sander deed, deed hij vol overgave, zijn relatie met Jessica, militair zijn, feesten, sporten en vader zijn. Als vriend was hij hetzelfde, met hart en ziel aanwezig, betrokken en betrouwbaar. Sander, we gaan je zo missen. Steven, Mare Leonie, Ilse Michel, Janet Michiel, Jos Nicolette, Robbert Nicole, Lianne, Roeland, Wybe, Anna, Chris Elsa, Elise Marco, Sanne Jochem, Ruth Paul, Maarten Monique. Rotterdam, 26 Maart 2016 zaterdag 26 maart 2016 17 Na de slopende ziekte ALS hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Wij wensen Leintje en kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Serooskerke: Simon Jongepier en Nellie de Jager Loe en Jannie Jongepier-Louwerse Suus en Piet Aarnoutse-Jongepier Kees en Heieen Jongepier-v Leerzem Nellie jongepier en Corrie van Ee Hannie Jongepier-Markusse Janny en Charles Wiessner-Jongepier Piet en Nel Jongepier-Verstraate Joost Jongepier Neven en nichten in liefdevolle herinnering aan hen die ons zijn voorgegaan 24 maart 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74