iïtjwilthsiuiguii Familieberichten O IHensenlinq.nl ÜysrJedefj V. X "N 18 zaterdag 26 maart 2016 UÜJISU/fJ Sjef Hulshout Tine Buijze-Houmes Theresia Amelia Baars - Giesen Theo en Annie de Bakker - Gelderland Jannetje Fenijn Boxtel: Jan van den Dries Wim de Bakker Benny Impens Verdrietig zijn wij omdat onze oudste broer, zwager en oom overleden is. Piet Geus in de leeftijd van 83 jaar. Vogelwaarde: Lou en Marie Geus - Verassel 's-Heerenhoek: Kees Geus (in liefdevolle herinnering) |o Geus - de Jonge Lewedorp: Marietje en Kees Smits - Geus Vogelwaarde: Frans Geus (in liefdevolle herinnering) Terneuzen: Adri en Paula Geus - de Guytenaer Neven en nichten Wij wensen Corry, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Roos Heijens Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belangstelling te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Uw medeleven is ons tot steun geweest. In het bijzonder dank aan ds. de Zeeuw en de kerkenraad voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. Langs deze weg willen wij u onze hartelijk dank betuigen. Jaap Buijze Rob Buijze Anne-marie Bezemer-Buijze Jack Bezemer Rosanne en Patrick Juliette Zierikzee, maart 2016 Iedere dag denken wij aan jou Het was hartverwarmend om te zien dat zovelen aanwezig waren bij het afscheid van onze allerliefste ma en oma Franske van Remortele - den Engelsman Het gaf duidelijk aan dat zij niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft betekend. We willen iedereen hartelijk bedanken voor de oprechte belangstelling. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen van Remortele Alma Warrens-de Dijcker kijk ook op Op 3 april 2016 a.s. vieren wij het heuglijke feit dat onze ouders grootouders 60 JAAR geleden in het huwelijk zijn getreden Namens de kinderen en kleinkinderen J.F. Kennedysingel 15, 4587 AL Kloosterzande. K "Ik heb een heerlijk leven gehad" Na een voltooid leven van liefde en zorg voor ons en de mensen om haar heen hebben wij in dankbaarheid afscheid moeten nemen van onze moeder, oma en oma Zus sinds 5 maart 1991 weduwe van Adriaan Johannes Kruidenier Sluis 26 november 1911 IJzendijke 24 maart 2016 IJzendijke: Wim en Jotie Kruidenier-Sanderse Edam: Kitty en Henk Woudstra-Kruidenier Britt en LLoyd Yannick 's Heer Abtskerke: Petra en Bryan van Bemmel-Kruidenier Ivo Thijs Robert en Susan Kruidenier-Klaasen Willem Judith Jannes Correspondentie adres: Kleine Jonkvrouwstraat 29, 4515 EJ IJzendijke Onze dank en waardering gaat uit naar de medewerkers van huize Emmaus, afdeling Molenberg, voor de liefdevolle verzorging van onze moeder in haar laatste levensjaren. Het afscheid zal plaatsvinden op donderdag 31 maart om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28C, 4532 CP. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffieruimte. 'We houden van je van hier tot aan de maan en terug.' Onze lieve broer is overleden Greet, Elizabeth, Frans en familie 25 maart 2016 Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze pa en trotse opa echtgenoot van Jeanine Buijck Vogelwaarde, 30-4-1944 Terneuzen, 24-3-2016 Jeanine de Bakker-Buijck Jean-Paul en Bianca Lisa, Tijs, Daan Jurgen en Mariska Admiraal Helfrichlaan 1 4571JC Axel De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 30 maart om 13.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de koffiekamer. I fought the law and the law won (Bobby Fuller) Op 22 maart 2016 verloren wij onze bewoner, gitarist en zanger van de band Spek Wij zullen je missen Wij wensen familie en vrienden sterkte met dit verlies Terneuzen: Bestuur Clienten Medewerkers Zeeuwse-Gronden Van iemand houden, is ook loslaten, als lijden overheerst. Op 84-jarige leeftijd is onze lieve papa, mijn opi, onze oudste broer en fijne buurman overleden sinds 15 juli 1994 weduwnaar van Hengstdijk, 21-11-1931 t Zaamslag, 23-03-2016 We koesteren de mooie momenten die we samen met jou hadden. Zaamslag: Tilly en Mare Laura Zaamslag: Anneke Kloosterzande: George en Marian Vogelwaarde: Familie Bleys Correspondentieadres: Gerard van de Nissestraat 61, 4543 AH Zaamslag De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 30 maart om 11.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aan het eind van de plechtigheid kunt u een laatste groet brengen aan Sjef en vervolgens de familie condoleren. De familie sluit deze dag in besloten kring met elkaar af. Een speciaal woord van dank aan dr. Brigou en team de Rietmus van "De Molenhof" voor hun betrokkenheid en warme zorg. De vele lieve brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen, bezoekjes en uw aanwezigheid bij het afscheid van onze lieve ma en oma zijn voor ons een grote troost en steun, onze dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan Kees van Geloof voor de mooie dienst en aan DELA voor de goede begeleiding. Valeer de Ridder. Familie Warrens, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Hulst, maart 2016 Na het overlijden van onze mama, oma en schoonmoeder willen we iedereen hartelijk danken voor de reacties. Uw belangstelling heeft ons gesteund. Het doet ons goed te weten dat mama door velen werd gewaardeerd om wie zij was. Namens de familie, Judith, Mineke en Annette

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50