Interieurbouw, badkamers en keukens particulieren Home experience betekent voor ons de gehele beleving van uw interieur... it's about experience... Interieurbouw Scheepsinterieurs Keukens Badkamers Nieuwe keuken of complete verbouwing van uw woning? Alles kan bij Beerens Interieurs! Beerens Interieurs biedt een fantastisch assortiment maatwerk interieurs, keukens, badkamers, sanitair en zakelijke interieurs onder èèn dak aan in Goes op de Livingstoneweg 50. Wie kan zeggen "mijn interieur is van Beerens" bewijst tegenover zichzelf en anderen een kenner te zijn die alleen genoegen neemt met vakmanschap en hoogwaardige kwaliteit. Een dergelijke reputatie is natuurlijk geen toeval. Hieraan is jaren achtereen door iedereen hard gewerkt en hiervoor is in de beginfase van het bedrijf de basis gelegd. Naast maatmeubelen die worden vervaardigd in de eigen fabriek, zijn het vooral de totaal concepten waarin Beerens Interieurs zich steeds weer onderscheidt en bewijst. "Home experience" Home experience betekent voor ons de gehele beleving van uw interieur van keuken tot badkamer en van slaapkamer tot inloop kasten enz. Kennis en vaardigheid om een complete ruimte een persoonlijk signatuur te geven om van je huis een thuis te creëren. Door nauwe samenwerking met specialisten in aanvullende disciplines wordt het project van A tot Z gerealiseerd en daarmee de klant alle zorgen uit handen genomen. "Vakmanschap en kennis" Het grote verschil tussen de ene interieurbouwer en de andere zit 'm in de kleinste details... Maar dat verschil ziet u pas als het werk gereed is. Dan ziet u of uw/ons idee, uw stijl, tot in de finesses de vorm heeff gekregen die u voor ogen had. Het zijn onze eigen vakmensen die het verschil maken. "Veelzijdig, creatief en flexibel" Samen werken we aan een totaalproduct, vullen we elkaar aan en stemmen we materialen en aansluitingen naadloos op elkaar af. Omdaf we alles in eigen hand en onder één dak hebben mef èèn aanspreekpunt, zal dit ten goede komen aan de efficiëntie en kwaliteit.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 20