Dïinlutöiuijjmij} k (H Ulensen inq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten Geert Roelf Wever Geert Cornelia Buyse kijk ook op Moegestreden is van ons heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Toos VijfVinkel Eindhoven, 8 oktober 1935 t Vlissingen, 23 maart 2016 Oost-Souburg: Vlissingen: Middelburg: T. Wever-Vijfvinkel Yvonne en Nico Bert en Yvonne Chariot en Silas Liza Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Verpleeghuis Ter Reede Vondellaan woning 13 voor de liefdevolle verzorging. Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie Wever Pieter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 30 maart om 13.00 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Na de afscheidsplechtigheid is er een informeel samenzijn in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). Aansluitend zal het gezin Geert naar het crematorium begeleiden. -De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.- Enige en algemene kennisgeving. Het leven is als een kaars zij brandt langzaam op en ineens is de vlam gedoofd. Bedroefd delen wij u mee dat in de leeftijd van bijna 87 jaar is overleden onze moeder, oma en oude oma Adriana Wondergem - Theune sinds augustus 2010 weduwe van Boudewijn Wondergem Harry en Trudy Gerben en Marina, Jens Jelmer Correspondentieadres: Verdilaan 29 4384 LB Vlissingen Goes, 21 maart 2016 Overeenkomstig haar wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het Zorgstroom team Dauwendaele West en naar artsen en verpleegkundigen van het ADRZ ziekenhuis. De vele lieve reacties na het overlijden van mijn zus en onze tante hebben ons steun en troost gegeven. Hartelijk dank daarvoor. Co Buyse Hanneke en Kees van der Graaf Neven en nichten Burgh-Haamstede, maart 2016 vrijdag 25 maart 2016 15 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 79