Riviercruise Zuid-Holland €85, €85, NUWEG 20 ■H ■«- Riviercruise Zuid-Holland 5-daagse riviercruise o.b.v. volpension Reisprogramma MS Allegro VERTREK 3 MEI Ui Boek nu deze lezersreis "VsiP pzc.nl/webwinkel reizen cruises Adviesprijs 169 p.p. LEZERSPRIJS slechts €85 p.p. Adviesprijs €169 p.p. LEZERSPRIJS slechts €85 p.p. exc&Lókft... Bij iedere boeking een Gratis gxoqI sieraad Slechts Slechts SCHITTEREND KASTEELHOTEL IN DE HARZ AUTHENTIEK KASTEELHOTEL UIT 1708 Boek nu deze lezersreis ~V;? pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen vrijdag 25 maart 2016 vertrek 3 mei 2016 Voordeelhut benedendek €199 Hutbenedendek €229 Hut bovendek €249 Unieke aanbieding voor de lezers van deze krant! Met deze heerlijke riviercruise vaart u vanaf slechts €199 op 3 mei vijf dagen met het 3-sterren-plus MS Allegro, een exclusief Stip-schip, mee naar prachtige steden en dorpen in Zuid-Holland. Inclusief ontbijt, lunch en diner aan boord én dagelijks live muziek en Stip-begeleiding. Normaal €259, nu slechts €40 per dag, dus wacht niet te lang, vol vol! U reist op eigen gelegenheid naar Rotterdam, waar u zich inscheept op het gezellige MS Allegro. Na een eerste overnachtingaan boord maakt u kennis met Hellevoetsluis en het vestingstadje Heusden. Via Dordrecht vaart het MS Allegro weer terug naar de haven van Rotterdam. Onderweg geniet u van het uitzicht en eenmaal van boord kunt u zelf de sfeer van deze steden ervaren. Maak een prachtige stadswandeling en bewonder de mooie bezienswaardigheden of geniet van een hapje en drankje in een café of terrasje. Vaar mee op het comfortabele MS Allegro! Het schip bestaat uit 3 dekken (lift aanwezig), inclusief een groot zonnedek en beschikt over een receptie, restaurant en sfeervolle lounge met bar en dansvloer. Geniet hier van een drankje, klets bij met uw reisgenoten of aanschouw het passerende landschap. Aan boord zijn tevens fietsen te huur. Voorwaarden: Prijzen zijn op basis van 2 personen per hut en onder voorbehoud van beschikbaarheid en wijzigingen, excl, vervoer naar en van de haven van Rotterdam, administratiekosten Gouda Rotterdam Hellevoetslui i Gorinchem Dordrecht Heusden €25 per boeking en €2,50 bijdrage Calamiteitenfonds. Inclusief: 5-daagse cruise per MS Allegro in een huttype zoals beschreven Verzorgingo.b.v. volpension (inclusief ontbijt, lunch en diner) Dagelijks live muziek aan boord Stip-begeleiding aan boord Havengelden Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Stip Reizen via 088 - 70 70 600 o.v.v. Lezersreis Wegener. Voor meer informatie zie stipreizen.nl/crrzwb FZC Dit elegante 18e eeuwse kasteel is gelegen in de prachtige Harz, een gebied dat bekend staat om zijn schilderachtige landschappen. Van der Valk Schloss Ballenstedt Het 4-sterren Van der Valk Schlosshotel is onderdeel van een eeuwenoud kasteelcomplex uit 1733 dat tegenover het historische theater in de Duitse plaats Ballenstedt ligt. U vindt het hotel direct aan het marktplein. Het hotel beschikt over een restaurant genaamd Fürst Viktor, een bar en een snackbar en in de zomerperioden kunt u lekker buiten zitten op het terras. In het wellness centrum kunt u gebruik maken van het overdekte zwembad, een sauna, stoombad, voetenbad en een ontspanningsruimte. De ruime en comfortabele kamers zijn voorzien van een woon- 2 overnachtingen inclusief uitgebreid ontbijtbuffet, 2 x 3-gangendiner of buffet, gebruik zwembad en sauna en per boeking ontvangt u een sieraad EXOAL cadeau 85,- p.p. in een 2-persoonskamer. Bij een verblijf op vrijdag- en zaterdagnacht betaalt u ter plaatse een toeslag van 7 p.p.p.n. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 2 kinderen t/m 3 jaar gratis, 4 t/m 12 jaar 50% korting en 13 t/m 15 jaar 25% korting. Toeslagl-persoonskamer: 20 per nacht. Toeristenbelasting: 1,80 p.p.p.n. ter plaatse te betalen. Boekingskosten 1-malig 15 per boeking. kamer en beschikken over een comfortabel bed, een televisie, een radio, een minibar (gevuld tegen betaling), een kluis, een kledingkast en een eigen badkamer met douche, toilet en föhn. Wanneer u met 2 volwassenen en 2 kinderen t/m 15 jaar verblijft, dan krijgt u een grotere kamer met twee extra bedden. Het historische dorp Ballenstedt ligt tussen de beboste heuvels van het Duitse middel gebergte de Unterharz en het landschap van de stad Quedlinburg. Deze plaats heeft een rijk verleden. Neem daarom een kijkje in de historische over blijfselen, zoals het gele huis aan de stadsrand dat als tolhuis is gebouwd en de wachttorens van de stadsmuur. Een andere bezienswaardigheid is Burcht Falkenstein dat in het jaar 1200 is gebouwd. Regelmatig vinden op de binnenplaats van de burcht valkeniershows plaats. Voor een avondje uit kunt u een voorstelling bijwonen in het Slottheater. De omgeving is geschikt voor wandeltochten onder begeleiding van een gids of romantische koetsritten door het Selkedal. Ontdek ook de geschiedenis van de regio Saksen-Anhalt en bezoek de hoofdstad Magdeburg. Authentiek kasteelhotel uit het jaar1708, gelegen aan de voet van Burcht Falkenstein en omringd door het romantische Selketal aan de Strasse der Romanik. Van der Valk Parkhotel Schloss Meisdorf Het unieke kasteelhotel Van der Valk Parkhotel Schloss Meisdorf is niet alleen bekend vanwege haar schitterende uitstraling maar ook vanwege de 18-holes golfbaan met mooie waterpartijen en verraderlijke bunkers. Het hotel bestaat uit drie verschillende gebouwen die vlak bij elkaar gelegen zijn. De luxe kamers en suites zijn gelegen in het hoofdgebouw of het 'Neue Schloss' en beschikken over modern hotelcomfort, samen met de flair van een middeleeuws kasteel. Ze zijn standaard voorzien 2 overnachtingen inclusief uitgebreid ontbijtbuffet, 2 x 3-gangendiner of buffet, gebruik zwembad en sauna en per boeking ontvangt u een sieraad EXOAL cadeau €85,-p.p. in een 2-persoonskamer. Bij een verblijf op vrijdag- en zaterdagnacht betaalt u ter plaatse een toeslag van 7 p.p.p.n. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 2 kinderen t/m 3 jaar gratis, 4 t/m 12 jaar 50% korting en 13 t/m 15 jaar 25% korting. Toeslag 1-persoonskamer: 20 per nacht. Toeristenbelasting: 1,80 p.p.p.n. ter plaatse te betalen. Boekingskosten l-malig€ 15 per boeking. van een televisie, gratis Wi-Fi en een eigen badkamer met een douche en een toilet. In het hotel tref je restaurant Old Castle, waar je heerlijk kunt dineren. Mochtjevoorofnajedinereendrankjewillennuttigen, dan kanditin degezellige hotelbar. Het hotel biedtvele faciliteiten, zoals een golfbaan, tennisbaan, bowling baan en een wellnesscenterwaarje kuntgenieten van het zwembad, de sauna en het solarium. Vlak naast het hotel ligt de lle-eeuwse Burcht Falkenstein. Een wandeling naar deze burcht is aan te raden, zeker als de valkenier aan het werk is op de binnenplaats. Net zo noemenswaardig is de Romanik Route, een tocht langs diverse kastelen uit de Middeleeuwen. In de omgeving liggen diverse schilderachtige stadjes, zoals de vakwerkstad Quedlinburg, die ruim duizend jaar oud is en uitnodigt tot een historische wandeling. Deze stad, op 16 kilometer van het hotel, behoort met zijn kastelenensemble en historische binnenstad met wel 1.200 vakwerkhuizen uit ver schillende eeuwen tot een van de grootste monu menten van Duitsland en werd daarom door de UNESCO op de Werelderfgoedlijst gezet. Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voorvragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl 2 overnachtingen incl. uitgebreid ontbijtbuffet en 2 x diner 2 overnachtingen incl. uitgebreid ontbijtbuffet en 2 x diner

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 54