Over laden O mensen inq.nl Familieberichten Johannes Adriaan van Baal Jetske Glas-Hes Johan van Baal Elizabeth Maria Nijssen - D' Hont Johan Do not stand at my grave and weep; lam not there. I do not sleep. I am a thousand winds that blow. I am the diamond glints on snow. I am the sunlight on ripened grain. I am the gentle autumn rain. When you awaken in the morning's hush, I am the swift uplifting rush, of quiet birds in circledflight. I am the soft stars that shine at night. Do not stand at my grave and cry; I am not there. I did not die. ooit zal ik sterven als een tevreden mens Ruim 90 jaar genoot zij intens van het leven! Wierumerschouw (Gr.) 31-05-1925 Rilland-Bath (Zld.) 24-03-2016 Marjan Liesbeth Harry Edwin Sanne Casper en overige familie De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Wilgenmeet 12 4325 GG Renesse Johannes Overduin Daniël Bareman Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van ons oud bestuurslid de heer Sjaak Ottenhof Wij wensen Laura en de (klein)kinderen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur Jachtclub Veere Tot mijn groot verdriet, is rustig ingeslapen mijn moeder Echtgenote van A. Nijssen 122-11-1988 Schoondijke 15-01-1914 Goes 24-03-2016 KapelleJan Nijssen Correspondentieadres: Weg d.d. Jonge Boomgaard 4 4421 PG Kapelle Mijn dank gaat uit naar het verplegend personeel van zorgcentrum 'Ter Weel' locatie Het Schenge 3 voor de goede verzorging. Er is gelegenheid om afscheid te nemen en te condoleren op dinsdag 29 maart van 13.30 tot 15.00 uur in Rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematie zal naar wens van moeder in stilte plaatsvinden. Luc Uilenbroek COLOFON Familieberichten kijk ook op vrijdag 25 maart 2016 19 Verdrietig en met bewondering voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen en aanvaard, is van ons heengegaan mijn lieve man en onze lieve pa echtgenoot van Anna Tannetje Verduijn 4 oktober 1935 t 23 maart 2016 Anna van Baal -Verduijn Corien en Ronald Hans (in liefdevolle herinnering) Je bent niet dood de Heer heeft je geroepen bij Hem te wonen in Zijn glanzend huis. Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, je hebt ze nu - want je bent veilig thuis. Je bent niet dood je mag voor eeuwig leven. Je bent verlost van onvolkomenheid van pijn en van verdriet, God zal je geven een onbegrensd geluk in onbegrensde tijd. Correspondentieadres: (Nel Benschop) Dorpsstraat 10 4507 BK Schoondijke Johan ligt opgebaard in het mortuarium van ziekenhuis ZorgSaam, waar u op maandag 28 maart 2016 van 19.00 tot 19.30 uur afscheid van hem kunt nemen. ledereen die zich met hem of ons verbonden voelt, nodigen wij uit om met ons, op 29 maart 2016 om 13.30 uur, in een dienst van woord en gebed, te danken voor het leven van Johan in de protestantse kerk aan het Dorpsplein 37 te Schoondijke. Na de dienst zal hij begraven worden op de begraafplaats te Schoondijke. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Veel dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar alle medewerkers en het verplegend personeel van verpleeghuis "de Stelle',' afdeling Klaverblad, waar Johan zijn laatste levensfase heeft mogen doorbrengen. De Heere heeft van ons weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Sonja en Piet de Feijter-van Baal neven en nichten Breskens, 23 maart 2016 We gedenken, Om zijn jarenlange inzet voor kinderen en jongeren met een lichamelijke en of verstandelijke beperking in Zeeland. namens. Stichting de Korre Mytylschool de Sprienke Peter Hofstede In alle rust is overleden onze broer, zwager en oom Terneuzen, 18 maart 2016 Familie Bareman Correspondentieadres: Eemsstraat 9 4535 EA Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de longafdeling van ZorgSaam Terneuzen en het personeel van verpleeghuis 'Ter Schorre', tweede verdieping, voor alle goede zorgen. Naar we hebben vernomen is overleden onze oprichter en oud voorzitter van het Bedrijfs Opleidings Centrum Zeeuwsch-Vlaanderen We herdenken hem als een zeer gedreven en bijzonder kundig voorzitter. Namens het bestuur van de B.O.C.Z. E.J. van Doorn, voorzitter E-mail familieberichtenbndestem@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 53