1 •J ndelijk in de kijker spelen Op 2® paasdag open KORTING* ZEELAND 11 brachten de werken een enorme klap toe aan de natuur. Met dit project gaan we op de weg terug. Een schelpdierbank zou zelfs dienst kunnen doen als golfbre- Tot een ruime eeuw geleden was 20 procent van de Noordzee bedekt met schelpdierbanken De PZC online Online Top-5 Cl ©pzcredactie facebook.com/depzc ©pzcredactie Twitter r vandenhofF @rvandenhoff "Je kan beter ten on der gaan met je eigen visie als met de visie van een ander." Wijze woorden! #CruyfF ker. Zo heb je belang voor zowel de veiligheid als de natuur." Van de Gronden: „We gaan een feestje aanrichten in de voor delta. De banken vormen een rustgebied voor vissen als schol, kabeljauw en zeebaars. Ze trek ken zeehonden en bruinvissen aan. Haaien, roggen en se pia kunnen er hun eie ren op afzetten. En de vele kleine visjes en gar nalen die tus sen de schelpdieren zwemmen, trekken vogels. Misschien zelfs de zeldza me zwarte zee-eend, die graag jonge mosselen eet." Het project Schelpdierbanken is onderdeel van het Droomfonds- project Haringvliet. Daarbij wer ken zes organisaties, waaronder WNF en ARK, met steun van de Nationale Postcode Loterij samen om het stroomgebied van het af gesloten Haringvliet weer tot le ven te wekken. I LOCATIES SCHELPDIERBANKEN ces, een fase waar je doorheen gaat. Op het moment dat de EP klaar is, ben je al weer bezig met nieuwe dingen. Het proces is nog lang niet klaar. Je blijft zoeken. Hoe langer je bij elkaar bent, hoe beter je wordt en hoe meer je je ei gen stijl gaat ontwikkelen. Mensen zeggen wel eens tegen mij: je zit toch al zo lang in de mu ziek? Dat klopt, maar wat ik heb gezongen, werd altijd door ande ren ingevuld. De ontwikkeling van eigen muziek dateert nog maar van een paar jaar terug. Dat is echt een leerproces." „We willen er nu vooral voor zor gen dat we landelijk op de kaart worden gezet, dat iedereen weet: dit is de muziek, dit is de band. We hopen dat mensen ons gaan volgen en benieuwd zijn wat we hierna gaan uitbrengen. Binnen kort verschijnt Altijd wel iemand als single met een videoclip, ge maakt door Xander Koppelmans. Ook is een plugger bezig ons te in troduceren bij de radiostations. Daar kennen ze ons inmiddels, maar de vraag is of je ook wordt gedraaid. Er komen zoveel men sen met een nieuwe plaat, waar door je steeds moet concurreren met de grote artiesten. We blijven proberen, want we vinden dit veel te leuk. We willen graag optre den, op festivals staan." „Dat zegt eigenlijk helemaal niets. Het gaat puur om de muziek die je nu maakt. Deze muziek is ook niet te vergelijken met die van 2Unlimited. Je begint dus weer on der aan de ladder. Dat geeft ook niet, maar het heeft zijn tijd no dig. Men weet inmiddels dat ik een blijvertje ben en geen een dagsvlieg. De komende single is al de vijfde die we uitbren gen. Het is een kwestie van me ters maken en singles blijven droppen. Zo realistisch zijn we wel." „In april komt de nieuwe sin gle, waarvan we hopen dat die tot de zomer mee kan. Later dit jaar willen we nog twee singles uitbrengen, die we momenteel aan het opnemen zijn. In de cember doen we weer een thea terconcert in De Mythe in Goes. Een volgende plaat is vooral een kwestie van geld. Dat kan wel eens eind 2017 of 2018 worden. Als je niet veel op treedt, moet je spaarzaam zijn. Maar we blijven lekker bezig. Het moet ook leuk zijn om te doen. We zijn een hecht gezel schap met een echt bandgevoel. Iedereen zegt: we gaan ervoor." op één artikel naar keuze tegen inlevering van deze bon VRIJDAG 25 MAART 2016 dier in de voordelta De verslaggevers die meedoen aan de uitdaging om een slech te gewoonte 40 dagen te laten varen, springen vandaag een gat in de lucht: het vasten is voor bij! Conclusie? Stoppen met een slechte gewoonte is voor de meesten nog niet zo makke lijk. Hoe het ze verging? Kijk op pzc.nl/stoppenmet. 1. Nieuwe Goese horecazaak 32 is volgens Won Yip een 'vera deming' 2. Lichaam in Kanovijver Vlissin- gen is bijna zeker van vermiste Robert Ziga 3. Duizend kaarten van onbe kenden 4. Henneplucht leidt naar kwe kerij in Terneuzense garagebox 5. Aanslagen Brussel ook in Zee land merkbaar Kijk op www.pzc.nl of Het overlijden van Johan Cruyff schokt heel Nederland. Op Twitter delen veel mensen hun schok en verdriet over het overlijden van de voetballegende. Ook verschijnen overal op Twitter bekende quotes van hem met de hashtag RIP erbij. Een duiker stapt overboord om een kooitje met oesters op de bodem van de Noordzee te plaatsen, foto Ron Offermans 3 Wat zijn je ambities met deze plaat? 4 Helpt je lange staat van dienst, onder meer als zangeres van 2Unlimited in de jaren negentig, daar niet bij? 5 Wat staat er de komende tijd op het programma? verstand van tuin dier 20% *Alleen geldig op maandag 28 maart in de winkel. Niet geldig i.c.m. (folder)acties. Kijk voor de overige voorwaarden op welkoop.nl/acties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44