Sterk in raambekleding en zonwering De nieuwste snufjes op technisch gebied Het levert wel eens verbaasde reacties op wanneer er een stoomapparaat wordt meegenomen. Maar voor Van der Poel Home textiel is deze extra service heel normaal. Als de gordijnen worden afgeleverd, worden ze opgehangen én netjes gestoomd, zodat uw nieuwe aanwinst er spie en span bij hangt. Het stomen van de gordijnen is slechts een voorbeeld van de extra aan dacht die u kunt verwachten bij Van der Poel. BinnenUit Home Textiel Zonwering Als je het beeldscherm uitzet, geeft het schermeffect de illusie dat er in één vloeiende beweging een volautomatisch gordijn wordt gesloten. Aansluitend zorgt het elektrische ophangsysteem ervoor dat het beeldscherm weer keurig tegen de muur aan draait, terug uit de schuine stand waarin je hem tijdens het kijken hebt gezet. Allemaal met één druk op de knop, gewoon lekker vanuit je luie stoel. BinnenUit Audio Video Minet advertorial Al tijdens een eerste bezoekje aan de winkel in Heinkenszand merkt u het. Hier wordt nog echt de tijd genomen om naar uw wensen te luisteren en samen iets uit te zoeken dat bij uw interieur past. Er is volop keus in alle prijsklassen, variërend van eenvoudig rolgordijn tot exclusieve stof. En twijfelt u of u de juiste keus hebt gemaakt? Er zijn veel st offen waarvan u een showbaan kunt laten bestellen die u een poosje mee naar huis mag nemen. Niet zomaar een staaltje met een klein stukje stof, maar echt een baan van een paar meter lang. Ideaal, want waar kunt u nu beter een definitieve beslissing nemen over kleur en een stof dan in uw eigen huis? Over enkele weken, in april, komt de nieuwe collec tie raambekleding binnen, waaronder de houtcol lectie horizontale jaloezieën die u met behulp van een accu op afstand kunt bedienen. Hebben stof fen gordijnen uw voorkeur, dan zou u de binnen- looprailroede wel eens interessant kunnen vinden. Door dit speciale systeem hebben de gordijnen geen ingenaaide plooi nodig, maar hangen ze altijd in het perfect golvende model. Hoe vaak ze ook open en dicht gaan. Bij Van der Poel Home textiel vindt u naast een ruime collectie zonwering en raambekleding ook vloerbedekking zoals vinyl, tapijt en natuurlijk de enorm populaire PVC vloeren. En wanneer u een maal iets hebt uitgekozen, wilt u er natuurlijk het liefst zo snel mogelijk elke dag van kunnen geniet en. Dat begrijpt Van der Poel. Doordat zij met een klein team werken, zijn de lijntjes kort en kunnen uw wensen al op korte termijn gerealiseerd worden. Tenslotte heeft Van der Poel ook de complete collectie Farrow Ball-verf. Een bijzondere verf met een unieke uitstraling en kleurdiepte. Dankzij de basis van natuurlijke kleurpigmenten, ontstaat er een prachtig zacht en fluweelachtige effect. Laat u overtuigen en kom het gewoon eens met eigen ogen zien. Loop gerust een keertje binnen. Van der Poel Schouwersweg 7 4451 HS Heinkenszand T: 0113-564000 Zelfs al heb je weinig tot niets met technische snufjes, het is toch echt een beleving om de mogelijkheden eens op het gemakje te bekijken. Bij Minet in Heink enszand laten ze je graag zien wat er vandaag de dag allemaal kan op het gebied van beeld en geluid én huishoudelijke apparatuur. Neem het eerder genoemde beeldscherm, zo'n mooi stukje techniek kun je natuurlijk geen televisie meer noemen. Het is internet, een computer en een muz- ieksysteem, desgewenst met bijbehorende boxen die je kunt uitbreiden naar alle kamers van het huis. Natuurlijk volledig draadloos. De paradepaardjes in deze branche zijn de merken Loewe en Bang en Olufsen. Minet heeft de eer om de enige dealer in Zeeland te zijn van Bang Olufsen. En ben je al te vreden met een product uit het middensegment? Dan is er nog altijd ruimschoots keus uit andere merken. De afgelopen jaren heeft Minet de elektronicazaken Houtzager uit Goes en Van den Dries uit 's Heeren- hoek overgenomen. Daarmee deed ook de hu ishoudelijk apparatuur zijn intrede in dit pand. Voor eigenaar Eric Minet was dit overigens geen nieuwe productgroep, want in zijn winkel in Middelburg, EP Minet, werkt hij naast de productgroep beeld en geluid, al dertig jaar met huishoudelijke apparatuur. Hoewel je in het assortiment de nieuwste snufjes op technisch gebied tegenkomt, de service kun je daarentegen nog bijna ouderwets noemen. Het product wordt thuisbezorgd, geïnstalleerd en er wordt nog echt de tijd genomen voor een duidelijke instructie. Minet werkt met een eigen monteur en dat zorgt voor korte lijntjes. Dus mocht er iets kapot gaan, dan staat er uiterlijk de volgende dag al ie mand op de stoep om jouw apparaat te repareren. Is het in het ergste geval niet meer te repareren of worden de reparatiekosten te hoog voor de leeftijd van het product, dan hoef je geen weken te wacht en op een nieuw exemplaar, want dankzij de goede voorraad, kan er de volgende dag al een nieuw apparaat staan. En dat bedoelen we met een 'bijna ouderwetse service'. Bij Minet ben je niet zomaar een klant, maar begrijpen ze datje bepaalde appa raten geen dag kunt missen. Schouwersweg 7 4451 HS Heinkenszand T: 0113-567614

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 87