Familieberichten Jozias Pieter Kramer - Joop - COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl 14 oktober 1942. 2-2- maart 2-016 Mijn lieve Joop is niet meer Je mooiste reis is nu begonnen... Leny Bijzondere mensen sterven niet Zij gaan wel Maar blijven toch. voor altijd Liefde houdt niet op waar het leven eindigt... Danielle en Marco Dag lieve opa van de bootjes Love gou! XXX Jazlynn De afscheidsbijeenkomstwaarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag Z9 maart om 14.3O uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 15.45 uur gelegenheid tot samenzijn en condoleance in 'Sequoiahof Kanaalweg 79 te Vlake. Geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelander', t.a.v. Familie Kramer, Postbus 12-, 443O AA 's-Qravenpolder Wij willen iedereen die hem een warm hart toedroeg, zorg bood en nabij stond van harte bedanken. Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Zeer verdrietig maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn lange leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve partner, onze zorgzame vader, lieve grappige opa, ouwe opa en broer Hendrikus Franciscus Kras Henk Sinds 17 april 1988 weduwnaar van Margriet Lammens In de leeftijd van 94 jaar. Lida Grochla Cecile Esveld - Kras Piet Esveld Ricardo Pascal en Desie Adinda en Milo Alycia, Zoë Marianne Altikulac - Kras Nevzat Altikulac Sibel en Björn Filiz en Mert Hanny Kras Hans Wijnand John Kras Marian Kras - Kuijpers Marieke en Geert-]an Ties, Nout Robbert en Eline Ria Kras Goes, 21 maart 2016 Correspondentieadres: Girsesland 2, 4337 CH Middelburg Henk is thuis opgebaard. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 29 maart om 11.00 uur in de Parochiekerk van de Heilige Petrus en Paulus, Lombardstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Sjaak Ottenhof Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze Veerse (zeil)vriend Sjaak Ottenhof Spijtig dat hij maar zo kort van zijn nieuwe boot Wave heeft kunnen genieten. We zullen hem missen. Wij wensen Laura en de (klein)kinderen heel veel sterkte met het dragen van dit enorme verlies. Mirjam en Ariaen Hannie en Hans Nicoline en Nol Sjaak Ottenhof donderdag 24 maart 2016 15 t Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Het Shantykoor Het Veerse Scheepstuig mist in hem een bescheiden zanger, die met passie het oefenen van de koormuziek toegankelijk heeft gemaakt. We zullen hem missen als een betrokken mens. Wij wensen zijn vrouw Laura en de kinderen veel sterkte met dit zware verlies. Shantykoor Het Veerse Scheepstuig Veere, 23 maart 2016 Bedroefd, maar gesteund door mooie herinneringen delen wij u mee dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze broer en zwager Leimuiden Anneke Wegener- Ottenhof Fred Wegener Strijen Joop Ottenhof Tonia Noordermeer 22 maart 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 82