Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 donderdag 24 maart 2016 Yvonne den Boer - van Pamelen Anny Laffort-Eikhout Yvonne den Boer-van Pamelen Yvonne den Boer - van Pamelen Ria Geernaart Ma Brouwer Maatje Brouwer-Kodde Maatje Brouwer-Kodde Lieve Oma Murphy Nelly Anthonise - Bosselaar Bert Idema (15/01/1933) Francois Cornelis de Jonge Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en trotse oma 10 mei 1947 f 22 maart 2016 Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Co den Boer Astrid en Alex Andrew Amber en Thom Arthur Ingrid en Angelo Natascha Xander Corine Haringvlietstraat 51 4301XG Zierikzee We willen Yvonne herdenken op zaterdag 26 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematie is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Kom zoals je bent~ Yvonne hield van bloemen Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart onze lieve zus schoonzus en tante in de leeftijd van 68 jaar Charles en Emmie Lonnie en Ad Akkie en Joop t Zierikzee, 22 Maart 2016 Ons bereikte het droevige bericht dat echtgenote van onze collega Co den Boer is overleden. Onze gedachten gaan uit naar Co, familie en vrienden en wensen hun heel veel sterkte toe met dit verlies. Medewerkers Palsgaard Netherlands BV Directie Palsgaard Denemarken Zierikzee, 23 maart 2016 De herinneringen aan de rand van het zwembad zullen altijd blijven bestaan We wensen haar man, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte Anja Boogaard Neil Rak Tamara Flore Joyce Pieters Femke Jooss - v.d Schraaf Jan Joris Jooss Voor ons onverwacht is overleden, zo kort na buurman Jan. onze meelevende buurvrouw Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte toe voor de komende tijd. De buren: Piet Dekker (in herinnering) en Ma Dekker Vincent en Sary van Duin Johan en Bets Brakeboer Rini de Kam Koen en Lizeth Rottier Gillis Maranus (in herinnering) en Nely Maranus Kees en Hannie de Nooijer Ko en Pia Blaas Aagtekerke, 22 maart 2016 Groot is ons verdriet nu wij zo kort na liet overlijden van onze vader en opa onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma sinds 27 januari 2016 weduwe van Jan Brouwer 4 september 1932 t 22 maart 2016 Krien en Karin Arjan en Anneke Thijs Siem Adrie en Annette Bas Tom en Paulina Bram Helm en Hannie Pim en Mandy Julian Fenna Patty Mats Blumstraat 6 4363 AX Aagtekerke Op zaterdag 26 maart om 11.00 uur zal een afscheidsdienst gehouden worden in Verenigings gebouw Amicitia, Agathastraat 1 te Aagtekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 tot 10.50 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Amicitia. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming, belangstelling en kaarten te ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Familie Laf fort Heinkenszand, maart 2016 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze tante Neven en nichten Familie Brouwer Aagtekerke, 22 maart 2016 Het is verdrietig dat we je niet meer mochten begeleiden op je laatste levensweg, maar de herinneringen blijven. Rust nu maar zacht. Rens, llona, Alicia, Melissa en Chloë Anthonise Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Henk Anthonise M. Anthonise (in liefdevolle herinnering) W. Anthonise - Vollert W. Verbrugge - Anthonise J.A. Verbrugge J.P. Anthonse G. Anthonise - Pauwe P.J. Anthonise M. Rouw - Anthonise J.A. Rouw A.J. Anthonise (in liefdevolle herinnering) Neven en nichten Goes, 22 maart 2016 Op 18 maart 2016 is overleden: Weduwnaar van Coby van Enoo Gert Anna Sjoukje, Brechtje Yfke Anneke Maud Jan Ria Idema Joop Rietje van Enoo Loes en Keithjj") Wright Bert is in besloten kring gecremeerd. Wij danken iedereen die betrokken is geweest bij de zorg tijdens zijn verblijf op "Landgoed Rijckholt". Correspondentieadres: Y. Idema, Segeersstraat 34,4331 JP Middelburg prachtige jaren niet treuren dat ze voorbij gingen glimlachen dat ze er geweest zijn Na een goed en lang leven is ingeslapen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Janna Elizabeth Wolfert in de leeftijd van 96 jaar. AxelJ.E. de Jonge-Wolfert St. Annaland Heieen en Rien Kooijman-de Jonge Marcel en Leonie - Lotte 21 maart 2016 Rooseveltlaan 47 4571 VH Axel De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Veel dank zijn we verschuldigd aan Zorgsaam Thuis, team Axel, en aan verpleeghuis 'De Molenhof', afd. de Hooge Heule, voor de zorg met 'eengouden randje.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 81