Vorm Keukens ziet in elk project mooie kansen www.binnenuit.nl Genieten begint al met een eerste bezoekje aan BinnenUit Wij zijn 2e Paasdag geopend! BinnenUit Keuken Bad Zin in een dagje woonwinkelen? Bij BinnenUit kun je urenlang rondstruinen door de ingerichte woonkamers, keukens en badkamers, je verlekkeren aan de mooiste pro ducten op het gebied van beeld en geluid, tuinmeubelen, bedden en nog veel meer. Van een klein voederhuisje voor de vogels tot de complete inrichting van je woning, het is allemaal te vinden in deze woonwinkel aan de Schouwersweg 7 in Heinkenszand. BinnenUit Woonplaza In de keuken wordt het ontbijt klaargemaakt, er wordt gekookt, koffie gezet en gekletst. Dat maakt de keuken tot het kloppend hart van ons huis. Wat dat betreft lijkt de badkamer het tegenoverg estelde, in deze ruimte komen we graag tot rust en pakken we even dat momentje voor onszelf. Toch hebben deze twee ruimtes een belangrijke overeenkomst, ze worden intensief gebruikt en de inrichting is cruciaal voor ons woongenot. advertorial De aanschaf van een nieuwe keuken of badkamer is nog niet zo eenvoudig. Welke uitstraling wil je de ruimte geven? Kies je voor een mooie maatwerk keuken uit het middensegment of ga je voor een pareltje van Italiaans design? En hoe komt de ruimte het beste tot zijn recht? Rob Maassen, eigenaar van Vorm Keukens denkt graag met je mee. Of het nu gaat om een ruime woonkeuken of een badkamer van minimale afmetingen, hij ziet in elk project mooie kansen. Je kunt zelfs al bij hem terecht wanneer de tekeningen van de architect nog niet klaar zijn. Sterker nog; als die mogelijkheid er is, heeft dit de voorkeur. Want soms geeft tien centimeter extra ruimte zo eindeloos veel meer mogelijkheden en dat kun je maar beter bekijken voordat de bouw of ver bouw van jouw huis van start gaat. Vanaf het eerste moment heb je als klant te maken met dezelfde contactpersoon. Eigenaar Rob geeft niet alleen advies over de mo gelijkheden op het gebied van meubilair, accessoires en apparatuur, maar zit ook in eigen persoon achter de tekentafel om een ontwerp te maken dat voldoet aan jouw wensen. Of beter gezegd; een ontwerp dat jouw ideeën over de mogelijkheden waarschijnlijk zal overtreffen. Dat laatste was zeker het geval toen hij werd uitgenodigd door Ginny de Ruiter om een ontwerp te maken voor haar woning. "Hij kwam met het idee om een muur te verwijderen, waardoor er een woonkeuken ontstond. In een wand bij het kookgedeelte heeft hij een openhaard geplaatst, aan de andere kant van de wand staat de eetkamertafel waardoor je vanaf twee kanten naar en zelfs dóór de haard kunt kijken. Dat is zo gaaf gedaan. Echt heel verrassend", vertelt Ginny enthousiast. "De samenwerking was geweldig. Er werd zo goed naar ons geluisterd, het eerste ontwerp was eigenlijk al perfect. Het is zo mooi geworden. Het resultaat heeft onze verwachtingen echt overtroffen." Vorm Schouwersweg 7 4451 HS Heinkenszand T: 0113-561148 Wat is er nu leuker dan een middagje wooninspi- ratie opdoen samen met je partner of een vriendin? Of je nu op zoek bent naar een mooi kleed voor op de vloer, een inbouwhaard of toch die ene was machine, je vindt het hier allemaal. Onder het dak van BinnenUit zijn zeven bedrijven bijeen gebracht die gezamenlijk vrijwel alles bieden op het gebied van wonen. Elk bedrijf is deskundig op zijn eigen vakgebied en tegelijkertijd werken ze nauw met elkaar samen. Daar kun jij als klant mooi van pro fiteren. Heb je bijvoorbeeld een nieuw beeldscherm uitgekozen en wil je daar een mooi meubel voor laten maken? Of is je oog gevallen op een bank en vraag je jezelf af welke gordijnen daar mooi bij combineren? Je kunt je nog dezelfde dag en op hetzelfde adres laten adviseren, inspireren én de eerste stappen zetten om jouw woonwens te laten realiseren. En is jouw woning echt toe aan een complete meta morfose? Ook dan ben je hier aan het juiste adres. Welke ruimte je ook in gedachten hebt, binnen of buiten, er wordt graag met je meegedacht over een nieuw ontwerp. En daar blijft het niet bij, want het ontwerp wordt ook voor je gemaakt en compleet gerealiseerd. Zodat jij lekker kunt genieten van het leven en van jouw thuis. En dat is nu precies het uitgangspunt van BinnenUit. Ze zeggen niet voor niets: Genieten komt van BinnenUit. Dat genieten hoeft niet te wachten tot alle woon wensen gerealiseerd zijn. Dat begint al met een eerste bezoekje aan BinnenUit. Je voelt het al bij binnenkomst. Hier ben je nog echt welkom. Een ontspannen praatje, een lekker kopje koffie of thee, en als je even van gedachten wilt wisselen, merk je al snel dat er echt wordt geluisterd naar jouw wensen. Hier begrijpen ze dat jouw huis een thuis moet zijn. De plek waar je tot rust kunt komen na een drukke werkdag, waar je kunt genieten van je vrije tijd en waar je zelfs na een prachtige vakantie weer zo naar kunt verlangen. Een écht thuis. Schouwersweg 7 4451 HS Heinkenszand

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 45