«■■IP Q'Wfï£s BüiU'hien Jannis Joost van der Lijke Jan Jan van der Lijke Johannes Overduin Cor Barentsen Willem Verschueren Willem Verschueren docent techniek Cornelia de Witte - Kole Geerald Boender Geerald Boender Geerald Boender Zorg met hoofd, hart en handen S2y) Uitvaartverzorging uit-vaardig sl4Mrtdrtmarkusse SS PI Zijn laatste tocht, alleen aan het roer, vaart hij uit... Door liefde omringd is thuis, in zijn vertrouwde omgeving, van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Nelly Willemsen Breskens, 31 maart 1934 t Breskens, 18 maart 2016 Breskens: N.C. van der Lijke-Willemsen Breskens: Huib in herinnering en Elise Valery en Pieter Marinda en Henk Smoeffel yf: Badoe Lucca Breskens: Anita en Roland Leonie V en Peter Correspondentieadres: Westlandstraat 4-206, 4511XX Breskens Met verdriet vernamen wij het bericht van het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen (tante) Nellie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Joost van der Lijke (in herinnering) Mien van der Lijke-Fenijn Huib-Rita, Joke-Rinie, Jaap-Saskia en kinderen Breskens, 21 maart 2016 Van U is de toekomst kome wat komt. Op 20 maart 2016 is mijn lieve man, onze bijzondere papa, schoonvader en lieve opa Hans door de poort van de dood gegaan. Leiden, 12-7-1938 Middelburg, 20-3-2016 Leny Overduin-van der Wiel Johan en Erik Overduin-van Dinther Myrthe Djoeke Pim Overduin en Marloes van der Deijl Sarah Willemijn Leonoor Correspondentieadres: Bogardstraat 18 4331 BN Middelburg Hans is thuis opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen is op woensdag 23 maart van 17:00 tot 19:00 uur op bovenstaand adres. Donderdag 24 maart om 14:30 uur vindt de crematie plechtigheid met het rituaal van De Christengemeenschap plaats in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zaterdag 26 maart om 10:00 uur zal de mensen- wijdingsdienst voor de overledene plaatsvinden in de Doopsgezinde Kerk, Lange Noordstraat 62, Middelburg. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer en zwager. Nout t en Roos Suus en Emiel t Nel en Han Diep geschokt zijn wij door het onverwacht overlijden van onze voorzitter en mede-oprichter Hij heeft 35 jaar leiding mogen geven aan de Handy-club in Hulst. Een gedreven collega met enorme inzet, wij zullen hem erg missen. Wij wensen Bozena, Robert en Willemijn en familie veel kracht en sterkte met dit enorme verlies. Collega's en kinderen Handy-club Elke maandagochtend start het schoolleven weer op. Deze week werden leerlingen en medewerkers van het Reynaertcollege erg stil bij het bericht van het overlijden van onze gewaardeerde collega De afgelopen maanden heeft Willem met al zijn energie gevochten tegen een zeer ernstige ziekte en toch probeerde hij zo goed mogelijk betrokken te blijven bij het schoolleven. Zo heeft hij veel respect bij ons afgedwongen. Het recent uitreiken aan Willem van de Hulster Pelgrimstas beschouwen wij als een terechte waardering voor zijn grote maatschappelijke inzet. Wij zullen Willem als betrokken docent en collega gaan missen en wensen zijn gezin en familie veel sterkte in de komende tijd. Namens leerlingen, medewerkers, ouders en schoolleiding. Piet de Witte, voorzitter College van Bestuur Bedroefd delen wij u mede dat na een periode van afnemende krachten, door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde moeder, oma en overoma sinds 7 februari 2002 weduwe van Arnout de Witte Heinkenszand, 26 mei 1924 Goes, 20 maart 2016. Vlaardingen: Aad en Christien de Witte-Alblas Kloetinge: Aartje en Kees Fioogerland- de Witte Goes: Henny en Dirk Lukasse-de Witte Tholen: Catrien en Kees Laban-de Witte Goes: Sjaak de Witte en Rita Uitterhoeve Harderwijk: Netty Kriekaart-de Witte t Ruud Kriekaart Waddinxveen: Coby en Gert ter Schuur-de Witte 's-Gravenpolder: Arend de Witte s-Heer Arendskerke: Marian en Hennan Weezepoel-de Witte Goes: Cor de Witte f Zorgcentrum 'Rehoboth', Bergweg 1 Goes. Correspondentieadres: Fam. C.Hoogerland-de Witte Klaasputhoek 25 4481 CG Kloetinge. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. vrijdag 25 maart om 11.00 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden' Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum 'Rehoboth voor de liefdevolle verzorging Voor ons totaal onverwachts is door een noodlottig ongeval van ons weggenomen onze dierbare vriend op de jonge leeftijd van 24 jaar Wij wensen zijn familie Gods kracht toe om dit zware verlies te kunnen dragen Henk en Stevelien Bart, Ruth, Michael en Marcel Marieke en Tony Hanneke Pieter en Stephanie Rebecca en Johan Aart, Willy en Arie Rob, Bianca en Giovanni John Tonnie en Lizette Geschokt en verbijsterd zijn we na het bericht dat onze vriend onverwachts uit dit leven is weggenomen. Wij wensen de familie heel veel kracht en sterkte toe. Arjon Lennard en Tanja Dave en Amanda Ko en Cornelia René en Diana Mart en Helma John en Thamara Krabbendijke, 18 maart 2016 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat, als gevolg van een noodlottig ongeval, is overleden onze medewerker en collega Geerald laat binnen ons team een leegte achter. Door zijn overlijden verliezen wij een zeer gewaardeerd medewerker en een fijne collega. Zijn serieuze betrokkenheid, vakmanschap, inzet en vriendschappelijke collegialiteit zullen we altijd in onze herinnering houden. Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers Van Doorn Dakspecialist b.v. Rilland en Veldhoven Rilland, 20 maart 2016 SCHOUWEN-DUIVELAND Partner van Monuta 1 -Vaaï^0 T 0111450 717 aioiuj.uitv3artsd.nl A uitvaartverzorging 13 2 m» ij 061 om& i J inlD@uitvaartiniMlard.nl www.iilrvjnrcrtxctia.nd.ni Benoeming vereffenaar nalatenschappen en oproeping schuldeisers. Op 11 februari 2016 heeft rechtbank Zeeland-West-Brabant te Middelburg in de nalatenschappen van Cornelis Simpelaar, geboren te Oostburg op 31 oktober 1929, overleden op 20 april 2014 en Christina Maria van Deelen, geboren te Rotterdam op 29 maart 1946, overleden op 28 mei 2014, tot vereffenaar benoemd mr. A.M. Jacobse, adres: Sauer Oonk Adviseurs Notarissen, Postbus 181, 4380 AD Vlissingen. Iedere schuldeiser in deze nalatenschappen wordt verzocht van hun vordering voor 26 mei 2016 opgave te doen bij de vereffenaar. Een speciaal woord van dank aan allen voor de goede verzorging. Het afscheid vindt in besloten •Tt". Z

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 65