Familieberichten kükookop mensen inq.nl Betsie Krabbe-van den Houten Betsie Krabbe-van den Houten Betsie Krabbe Adriana Martina de Wee - van der Vliet Willemina Boone Willemina Boone George van Vooren Zalig zijn de armen van geest. Na meer dan zeventig jaar liefdevol te zijn verzorgd op de Willem van den Bergh te Noordwijk is overleden onze broer, zwager, oom en huisgenoot Hendrik van de Sluis Henk 5 oktober 1939 19 maart 2016 Haamstede: M.J. Boot-van de Sluis J. Boot in herinnering Breskens: J.H. van der Meulen-van de Sluis A.J. van der Meulen Biervliet: G.W. Haak-van de Sluis F. Haak Schoondijke: E. Jacobse-van de Sluis C. Jacobse Neven en nichten Noordwijk: Huisgenoten en team Trommelhof 5-6 Trommelhof 5, 2201 ZX Noordwijk Correspondentieadres: Mevr. J.H. van der Meulen-van de Sluis, Port Scaldis 9/22 4511 DB Breskens Henk is in zijn kamer. Wij nemen afscheid van Henk. waar we u voor uitnodigen op vrijdag 25 maart om 11.00 uur in het crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. In het huis van Mijn Vader zijn vele woningen. Johannes 142 Voor ons geheel onverwachts is, moegestreden naar haar Heer en Heiland gegaan mijn lieve vrouw, onze lieve, zeer zorgzame moeder en oma en mijn lieve zus in de leeftijd van 59 jaar. Henk Krabbe Evelien en Ronald Oona, joep Trudy en John Nicole in liefdevolle herinnering David Adrie van den Houten 18 maart 2016 Vondelingsplaat 53 4301 ZP Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden D.V. donderdag 24 maart om 13.30 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Zeven- getijstraat 11 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Op het aller onverwachts hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante We wensen Henk, de kinderen en de klein kinderen veel sterkte toe met dit zware verlies. André en Janny van Dijke-Krabbe kinderen en kleinkinderen 18 maart 2016 In Liefde gedragen. Lieve Betsie Heel veel sterkte voor Henk, kinderen en kleinkinderen voor de komende tijd. Wim f Corrie Roskam en de kinderen Betsie Jaantje Uit de tuin van haar leven Vol liefde en licht Heeft zij ons nu ook de laatste bloemen gegeven Haar tuin is nu dicht. Dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede, dat heden zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve moeder, oma en over-oma Geboren te Arnemuiden, 51 januari 1915 Overleden te Domburg, 20 maart 2016 We hebben je mogen begeleiden tot in de laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Mien en Joop Westenburger-Corré, in herinnering Irene en Rino Akkerdaas-Corré Hans Corré en Lisette Oversacq Anneke de Zwaan-Corré, in herinneringen Ruud de Zwaan Christine en Gerard Sturm-Corré René en Ria Corré-Luijpen Rudi Corré, in herinnering Joost en Betty Corré-Hermes Leontine Corré, in herinnering Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres J.W. Schuurmanstraat 127,4357 EJ Domburg Onze dank gaat uit naar het personeel van "Simnia voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Onze moeder is opgebaard op haar kamer in Zorgcentrum "Simnia", Simniapad 1, Domburg. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op donderdag 24 maart om 13.00 uur in ontmoetingscentrum "Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zullen we haar om ongeveer 14.00 uur naar haar laatste rustplaats begeleiden op de begraafplaats te Domburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in "Schuttershof". Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde oudste zus "Rust in vrede" Namens de familie Boone Domburg, 20 maart 2016 George Victor Joseph Maria dinsdag 22 maart 2016 15 Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van, Wij wensen Henk, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Buren van de Vondelingsplaat W.Dekker Fam. Smits Fam. v. Geesbergen Fam. Daane J. van den Dobbelsteen Fam. Kooijman O Naam aller namen, aan U alle eer. Niets kan mij ooit scheiden van Jezus mijn Heer: Geen dood en geen leven, geen moeite of pijn. Ik zal eeuwig zingen, dicht bij U zijn. Intens verdrietig zijn wij,nu we onze lieve moeten missen in onze kring. Behulpzaam, zachtmoedig en kundig was ze in alle bescheidenheid van grote waarde voor ons en vele bezoekers van 't Boekwinkeltje en Jona Wij bidden haar echtgenoot, kinderen, kleinkinderen, familieleden en allen die Betsie liefhadden de kracht van onze Hemelse Vader toe. Vrijwilligers en bestuur van Boekwinkel Jona Bedroefd, maar toch dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en opoe 27 december 1918 20 maart 2016 sinds 1994 weduwe van Izak de Wee Biezelinge: Ina en Lein van de Velde - de Wee Jan Sjaak en Jose Leo en Faith Kloetinge: Kees en Jannie de Wee - Cappon Rian en Vincent Jacqueline en Paul Yerseke: Jan de Wee Achter- en achterachterkleinkinderen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 23 maart van 15.00 tot 15.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Wij nodigen u uit om samen met ons stil te staan bij het leven van onze moeder, oma en opoe op donderdag 24 maart om 13.30 uur in 'De Haven', Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Yerseke. Nadien is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleance in 'De Haven' Wij bedanken de mensen van Allévo en de huisartsen voor de jarenlange verzorging van moeder. Correspondentieadres: Margrietstraat 26, 4401 EZ Yerseke Met verdriet en verslagenheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve broer, schoonbroer en oom Aardenburg, 4 juli 1949 Goes, 19 maart 2016 Broers, zussen, schoonbroers, schoonzussen, neven en nichten Correspondentieadres: Bogaardstraat 6, 4527 EB Aardenburg De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 24 maart om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K.-gedeelte van de algemene begraafplaats te Goes, naast het rouwcentrum. Na de begrafenis is er in de koffiekamer van bovenge noemd rouwcentrum gelegenheid om de familie te condoleren. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen die George gedurende vele jaren in zorgcentrum 'Ter Weel', locatie 'Gasthuis' te Goes heeft ontvangen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64