rjvarJadöfJ Denise Ftorusse Lieve Denise Lieve Denise Willem Dingenus van Loo Wim Dominicus Wim Dominicus Rotterdam 25 mei 1978 Jtdia Ftorusse Correspondentieadres Kanariesprenk 441 4386 DR Vlissingen 9{aar wens van (Denise heeft de crematie in 6esloten Ifing plaatsgevonden. Mijn fieve mammie is overleden Middelburg 16 maart 2016 Stilletjes hebben wij jou los moeten (aten, Maar vergeten doen wij je nooit Wij houden van jou voor aftijcf papa, mama en Roy FJorusse Wij houden van jou Nooit vergeten RoJaruf Nathalie Gianni Jay en Kai Denise Fiorusse Denise Fiorusse Op 16 maart ontvingen wij het droevige bericht dat de moeder van Julia Denise Fiorusse is overleden. We wensen Julia heel veel sterkte en we zullen er voor haar zijn. Middelburg, Nehalennia SSG Leerlingen van M4C Mentor Ilona Zwezerijnen Teamleider José Zwigtman Locatiedirecteur Peter de Kreij Jan Albert Hanenburg Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Jan Hanenburg levenspartner van onze (schoon)zus en tante Wij wensen (tante) Francien, Martine en Ronald veel sterkte. Veere: C. Gideonse-Huijsman t L. Gideonse t Middelburg: M.C. Walraven-Huijsman f J. Walraven f Vlissingen: A. Maljaars-Huijsman f C. Maljaars f Middelburg: A. Huijsman J.C. Huijsman - Coppoolse Neven en nichten Wij hebben afscheid moeten nemen van onze markante buurman Jan Hanenburg Wij zullen hem missen. Wij wensen Francien. Martine en Ronald veel sterkte toe. Adrie en Conny Louwerse Bedroefd omdat wij hem moeten missen, delen wij u mee dat in de leeftijd van 99 jaar onverwacht is overleden mijn broer, onze zwager en oom Ovezande, f Heinkenszand, 13 maart 1917 18 maart 2016 P. van Loo C. van Loo - Blijlevens J.M. van Loo - Bosman Neven en nichten Onze dank gaat uit naar alle betrokken medewerkers en vrijwilligers van SVRZ 'De Kraayert' te Lewedorp en SVRZ 'Rietzanger'te Heinkenszand, voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Warande 9, 4450 AA Heinkenszand. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden donderdag 24 maart om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Willem Dominicus Bedroefd, maar dankbaar voor het vele werk dat hij voor onze vereniging en de Zeeuwse watersport heeft gedaan bereikte ons het bericht van overlijden van onze voorzitter Wim Dominicus Wij hebben Wim leren kennen als een warm en wils krachtig persoon die nog veel plannen had voor onze haven en vereniging. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Leni en de verdere familie. Bestuur en leden Visserij - en Hengelsportvereniging De Zandkreek Wolphaartsdijk, 21 maart 2016 Beetje bij beetje hebben we afscheid genomen van onze goede vriend en schipper van de Maleachi Wim Dominicus Je positieve koers Je zorgzaamheid Je gezelligheid Je kookkunsten Je Grote waardering voor wie je was Een onuitwisbare, dierbare herinnering blijft in ons hart. Merien en Ilse van Loo Joost en Marian Schuijs Na 47 jaar vriendschap rest ons nu mooie herinneringen. We zullen je missen. Goes: Ben en Annemarie de Kok Arnemuiden: Bart en Jacqueline, Mika Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zwager en oom echtgenoot van Leni Dominicus - Roelse in de leeftijd van 70 jaar. Wij hebben veel respect voor de manier waarop Wim zijn ziekte heeft gedragen en de wijze waarop Leni hem heeft verzorgd en bijgestaan tijdens zijn ziekte. Wij wensen Leni, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Vlissingen: Jos en Riet Roelse Oost-Souburg: Bas en Dorien Roelse Rens en Lars Wageningen: Margriet en Martij n Luking Alice en Blake Vlissingen, 20 maart 2016 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het het overlijden van Onze gedachten gaan uit naar Julia, Nathalie familie en vrienden, wij wensen hen alle sterkte toe om dit verlies te kunnen verwerken Middelburg Ron en Ellen Bouwman Collega's Bomont Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze fijne collega: Ondanks haar strijd bleef ze altijd betrokken bij haar werk en haar collega's. Wij zullen haar bruisende persoonlijkheid enorm missen. We wensen vooral Julia Nathalie en verdere naaste familie veel sterkte toe met dit enorme verlies. Middelburg Namens alle collega's van Esprit Middelburg Vlissingen Goes. Ron Ellen Bouwman Bob Annemarie van Lingen Verdrietig laten wij u weten, dat na vele mooie jaren samen en na een korte periode van ziek zijn, is overleden mijn lieve levenspartner en de markante vriend van mijn moeder en schoonmoeder partner van Francina Simonse - Huijsman eerder weduwnaar van Netty Hanenburg - ten Kate +1992 Amsterdam, Goes, 10 september 1931 20 maart 2016 's-Heer Hendrikskinderen F. Simonse - Huijsman Martine Luiten - Simonse Ronald Luiten Onze hartelijke dank gaat uit naar de verpleegkundigen van de palliatieve afdeling van 'Ter Vaicke' te Goes voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Jacoba van Beierenstraat 18 4472 BC 's-Heer Hendrikskinderen De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 24 maart om 11.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid ontmoeten we elkaar in de condoleanceruimte van het crematorium. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden ten gevolge van de ziekte ALS van onze oud voorzitter en goede vriend Wim heeft zich gedurende zijn voorzitterschap met hart en ziel ingezet voor de Stichting Deltaweek, en met name het wedstrijdzeilen in de Zeeuwse Delta. Wij zullen zijn inbreng tijdens de vergaderingen missen. Zijn prettige en innemende persoonlijkheid blijven in onze herinnering. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Namens het bestuur van de Stichting Deltaweek W. Johannesrma, Voorzitter.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63