jÊ M Bttea üsfiL'fJlaii de emotie... familieberichten (J) mensen inq.nl Familieberichten Wat blijft is COLOFON Familieberichten Wim Dominicus Wim Dominicus kijk ook op iJ> Hendrik van de Sluis Wim Dominicus Margaretha Johanna van Leuven-Bolssens Margriet Johannes Macharius van Leuven N r fa milieberichtenonli ne.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant dinsdag 22 maart 2016 15 Zalig zijn de armen van geest. Na meer dan zeventig jaar liefdevol te zijn verzorgd op de Willem van den Bergh te Noordwij k is overleden onze broer, zwager, oom en huisgenoot Henk 5 oktober 1939 19 maart 2016 Haamstede: Breskens: Biervliet: Schoondijke: M.J. Boot-van de Sluis J. Boot in herinnering J.H. van der Meulen-van de Sluis A.J. van der Meulen G.W. Haak-van de Sluis F. Haak E. Jacobse-van de Sluis C. Jacobse Neven en nichten Noordwijk: Huisgenoten en team Trommelhof 5-6 Trommelhof 5, 2201 ZX Noordwijk Correspondentieadres: Mevr. J.H. van der Meulen-van de Sluis, Port Scaldis 9/22 4511 DB Breskens Henk is in zijn kamer. Wij nemen afscheid van Henk, waar we u voor uitnodigen op vrijdag 25 maart om 11.00 uur in het crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zwager en oom echtgenoot van Leni Dominicus - Roelse in de leeftijd van 70 jaar. Wij hebben veel respect voor de manier waarop Wim zijn ziekte heeft gedragen en de wijze waarop Leni hem heeft verzorgd en bijgestaan tijdens zijn ziekte. Wij wensen Leni, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Vlissingen: Jos en Riet Roelse Oost-Souburg: Bas en Dorien (t) Roelse Rens en Lars Wageningen: Margriet en Martijn Luking Alice en Blake Vlissingen, 20 maart 2016 Beetje bij beetje hebben we afscheid genomen van onze goede vriend en schipper van de Maleachi Je positieve koers Je zorgzaamheid Je gezelligheid Je kookkunsten Ie Grote waardering voor wie je was Een onuitwisbare, dierbare herinnering blijft in ons hart. Merien en Ilse van Loo Joost en Marian Schuijs Na 47 jaar vriendschap rest ons nu mooie herinneringen. We zullen je missen. Goes: Arnemuiden: Ben en Annemarie de Kok Bart en Jacqueline, Mika Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve ma en oma weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Mülheimm (D): Liliane en Harald Buschmann-van Leuven Kinderen en kleinkinderen Heikant: Wim en Rita van Leuven-Beulaert Timo 13 maart 2016 Schoolstraat 14, 4566 AT Heikant We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen in het crematorium. Benoeming vereffenaar nalatenschappen en oproeping schuldeisers. Op 11 februari 2016 heeft rechtbank Zeeland-West-Brabant te Middelburg in de nalatenschappen van Cornelis Simpelaar, geboren te Oostburg op 31 oktober 1929, overleden op 20 april 2014 en Christina Maria van Deelen, geboren te Rotterdam op 29 maart 1946, overleden op 28 mei 2014, tot vereffenaar benoemd mr. A.M. Jacobse, adres: Sauer Oonk Adviseurs Notarissen, Postbus 181, 4380 AD Vlissingen. Iedere schuldeiser in deze nalatenschappen wordt verzocht van hun vordering voor 26 mei 2016 opgave te doen bij de vereffenaar. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44